Results from Tropicana Cup 2011 - Junior II Latin 14. dubna 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2011
Polsko - Mikolajki 14. dubna 2011

Junior II Latin 14. dubna 2011

Finále

1  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldávie
2  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusko
3  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukrajina
4  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rusko
5  Karls Aniscenko & Paula Kukute Lotyšsko
6  Marius Vilcu & Diana Cojuhar Moldávie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Maksym Kravchenko & Kateryna Petrova Ukrajina
8  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Lotyšsko
9  Artem Stepanov & Polina Teleshova Rusko
10  Artem Kuklin & Katerina Tkachenko Ukrajina
11  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldávie
11  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Lotyšsko
13  Jedrzej Kauc & Klaudia Migala Polsko

Čtvrtfinále

14  Nazariy Deba & Marta Buzhenyk Ukrajina
14  Vladlen Oleineac & Zinaida Popov Moldávie
14  Kirill Shvaibovich & Polina Matskevich Bělorusko
17  Andrei Filonenco & Henrieta Buga Moldávie
18  Pavel Kozlovskiy & Regina Sapa Rusko
19  Yuryy Martenenko & Ekaterina Mityurina Ukrajina
20  Pavlo Bondarenko & Oleksandra Putilina Ukrajina
20  Matvej Smirnov & Evgeniya Kalitskaya Bělorusko
23  Andrey Kuzmin & Sofia Smirnova Rusko
24  Arsenijs Jevstafjevs & Klinta Smite Lotyšsko

1. kolo (top 41)

25  Patryk Slowinski & Roksana Gorczak Polsko
26  Davids Geikins & Marta Liga Rika Lotyšsko
26  Vadim Semenko & Victoria Kozlan Ukrajina
28  Vilius Baltusis & Guste Sabaliauskaite Litva
28  Ion Gurschi & Inga Dandara Moldávie
28  Andris Klievens & Santa Sauere Lotyšsko
31  Viktor Boychuk & Yana Kinasciuk Ukrajina
32  Aleksandr Rudalev & Kristina Kotova Rusko
33  Konstantin Adriankov & Valeria Ovtserenko Estonsko
33  Oleksandr Barakovskikh & Daryna Guzun Ukrajina
35  Vladislav Lievshunov & Yana Tudvasova Bělorusko
36  Ernestas Davidovich & Raminta Ruzgaityte Litva
36  Danila Tukov & Rebekka Dungurova Estonsko
36  Ivan Verbolyuk & Karina Meschaninova Rusko
39  Egor Kolomin & Olga Senyuto Ukrajina
40  Erik Luts & Liina Piilman Estonsko
40  Egor Murzich & Sviatlana Harnouskaya Bělorusko
42  Martin Puutka & Kristin Sober Estonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}