Results from Tropicana Cup 2010 - IDSF International Open Latin 10. dubna 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2010
Polsko - Mikolajki 8. dubna 2010

IDSF International Open Latin 10. dubna 2010

Finále

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusko
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
3  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusko
4  Alexander Rebrov & Madara Liepniece Lotyšsko
5  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
6  Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [28] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polsko
8  [24] Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Rusko
9  [19] Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldávie
10  [12] Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonsko
11  [7] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rusko
12  [4] Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rusko

Čtvrtfinále

13  [24] Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Bělorusko
14  [21] Anton Skuratov & Alona Uehlin Německo
15  [20] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Estonsko
15  [20] Anton Semenov & Evgenia Kayukova Rusko
17  [17] Timur Yusupov & Sofya Kharina Rusko
18  [16] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polsko
18  [16] Evgeny Vinokurov & Christina Luft Německo
18  [16] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusko
21  [14] Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Rusko
22  [10] Gediminas Grigonis & Agne Malinauskaite Litva
23  [7] Edgars Jekabsons & Jekaterina Hlopova Lotyšsko
24  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusko

2. kolo (top 47)

25  [28] Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rusko
26  [25] Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rusko
27  [24] Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polsko
28  [22] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Polsko
29  [21] Leonid Apranich & Kamila Schmidt Polsko
30  [20] Robert Kochanek & Nune Akopyan Arménie
30  [20] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Německo
32  [18] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldávie
32  [18] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusko
34  [17] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonsko
34  [17] Vladimir Vasilevich & Anna Magdeeva Rusko
36  [10] Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukrajina
37  [9] Jakub Mazuch & Michaela Gatekova Česká republika
38  [8] Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Rusko
39  [7] Dmytro Korovkin & Yuliya Olefir Ukrajina
39  [7] Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litva
41  [6] Serghei Goreanschii & Alina Grozea Moldávie
42  [5] Svyatoslav Knyaz & Olga Dedushkevich Ukrajina
43  [4] Gregor Bronstein & Aigulim Gerich Německo
44  [3] Nerijus Jasaitis & Rolanda Maniuskaite Litva
44  [3] Robert Veskus & Kristiina Prants Estonsko
46  [2] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rusko
47  Igor Holovaci & Alina Koshlakova Ukrajina

1. kolo (top 68)

49  [25] Viacheslav Chizhik & Olga Chechet Bělorusko
50  [24] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rusko
51  [22] Sergiy Bezprozvannyy & Yulia Mochalina Ukrajina
52  [21] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukrajina
53  [17] Artem Kozlov & Anastasia Kriukova Rusko
54  [15] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norsko
54  [15] Dzintars Jaundzeikars & Marta Kaleja Lotyšsko
54  [15] Igor Wilczynski & Magdalena Perlinska Polsko
57  [13] Vyacheslav Marinesku & Olena Starodubska Ukrajina
57  [13] Patrizio Pirola & Carola Terraneo Itálie
59  [11] David Olsson & Valentina Rudenok Švédsko
59  [11] Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukrajina
61  [10] Vladimir Kopriva & Lenka Stixova Česká republika
62  [5] Dmitriy Kuchin & Karolina Nowacka Polsko
63  [4] Evaldas Racys & Julija Baneviciute Litva
63  [4] Oskar Zoladkiewicz & Alicja Kotarba Polsko
65  [2] Piotr Lasota & Monika Kubiak Polsko
66  [1] Denis Buga & Elizaveta Maximova Rusko
67  Aleksejus Janovskis & Karina Kazakova Litva
67  Piotr Klimaszynski & Gabriela Przekop Polsko
67  Kirill Tsvetkov & Olesya Golubkina Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}