Results from Tropicana Cup 2009 - Youth Latin 18. dubna 2009
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2009
Polsko - Mikolajki 16. dubna 2009

Youth Latin 18. dubna 2009

Finále

1  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
2  Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rusko
3  Andrey Semakin & Luize Darzniece Lotyšsko
4  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukrajina
5  Leonid Apranich & Kamila Schmidt Polsko
6  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Lotyšsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Rusko
8  Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rusko
9  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukrajina
10  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polsko
11  Volodymyr Sharapov & Kaja Czapnik Polsko
12  Sebastian Mroz & Joanna Szumkowska Polsko

Čtvrtfinále

13  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukrajina
14  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukrajina
15  Kristaps Kalva & Jekaterina Hlopova Lotyšsko
16  Adam Fedko & Paulina Majewska Polsko
16  Dmitrijs Golasko & Alina Zavadska Lotyšsko
16  Robert Veskus & Kristiina Prants Estonsko
16  Rostislav Zakrochinskiy & Kristina Pozdnysheva Rusko
20  Aleksey Pieiganovich & Kristina Kudelko Bělorusko
21  Edgaras Brazas & Laurita Stasiunaite Litva
22  Oleg Kulyba & Anna Karetskaya Bělorusko
23  Maciej Walczak & Julia Michalska Polsko
24  Robert Poklitar & Valentina Vilchak Ukrajina

1. kolo (top 40)

25  Andrejs Moisejenko & Laura Valta Lotyšsko
26  Kirill Baturin & Nadezhda Artamonova Rusko
27  Yuriy Kopylov & Kristina Komarova Rusko
28  Bogdan Kolos & Karina Zubzhutska Ukrajina
29  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litva
30  Deniss Artemjevs & Undine Papule Litva
31  Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine Lotyšsko
31  Aleksejs Harkovskis & Kristine Titoka Lotyšsko
31  Vadim Rozhkov & Elizaveta Zaytseva Ukrajina
34  Artur Dvoretskiy & Anastasiya Karpacheva Rusko
34  Artem Stolyarenko & Tonya Rudyaga Ukrajina
36  Mikhail Brylev & Aleksandra Polovtseva Ukrajina
36  Marius Gaizauskas & Sigita Belickaite Litva
38  Aleksandr Tsvetkov & Anastasiya Zhukova Rusko
39  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusko
40  Martins Dubra & Justine Balmane Lotyšsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}