Results from Tropicana Cup 2008 - Youth Under21 Latin 12. dubna 2008
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2008
Polsko - Mikolajki 10. dubna 2008

Youth Under21 Latin 12. dubna 2008

Finále

1  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusko
2  Vitaliy Proskurin & Natia Kuprava Ukrajina
3  Evgen Golichenko & Kateryna Krut Ukrajina
4  Rihards Eglitis & Elza Pole Lotyšsko
5  Bogdan Velykgolova & Diana Grechana Ukrajina
6  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukrajina
7  Andriy Pyatakha & Svitlana Kostenko Ukrajina
9  Rafal Janecki & Anna Piaseczna Polsko
10  Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Estonsko
10  Alexandr Krasnenkov & Alina Zaychenko Rusko
10  Kyrylo Radostev & Katerina Kushnareva Ukrajina

Čtvrtfinále

13  Jan Teslia & Kamila Schmidt Polsko
13  Jaak Vainomaa & Taina Savikurki Finsko
15  Edgars Jekabsons & Aleksandra Povare Lotyšsko
16  Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ukrajina
17  Pawel Milcarz & Agnieszka Kaczorowska Polsko
18  Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonsko
19  Anatoly Novoselov & Alina Merenkova Rusko
19  Simone Vertuccio & Anastasiya Kuzmina Itálie
21  Denis Buga & Anna Martynenko Rusko
21  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Lotyšsko
23  Evgen Grytsak & Yuliya Gakhova Ukrajina
24  Jacek Jeschke & Wiktoria Wior Polsko

2. kolo (top 48)

25  Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Rusko
26  Konstanty Kolesinski & Pola Anforowicz Polsko
26  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukrajina
28  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Ukrajina
28  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukrajina
30  Dmitriy Bredikhin & Sofya Kharina Rusko
30  Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ukrajina
32  Szymon Gierzok & Joanna Wojcik Polsko
32  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukrajina
34  Vladyslav Babenko & Alexandra Dáné Maďarsko
34  Pavlo Bernyk & Yana Karselyan Ukrajina
34  Evgen Kornievskyy & Elizaveta Parshyna Ukrajina
37  Dmitrijs Golasko & Anna Kirilova Lotyšsko
37  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusko
39  Sergey Tril & Kateryna Levchenko Ukrajina
40  Denis Migunov & Katja Lapitseva Estonsko
40  Andriy Reva & Galyna Pyekha Ukrajina
42  Mikhail Belonozhko & Nastia Krivosheeva Rusko
43  Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rusko
44  Dmitriy Ageev & Nadezhda Chvileva Rusko
44  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Lotyšsko
44  Sergey Kiselev & Ekaterina Popova Bělorusko
47  Paul Reinolt & Madli Pappa Estonsko
48  Artem Stolyarenko & Tonya Rudyaga Ukrajina

1. kolo (top 67)

49  Wojciech Kowalski & Malgorzata Borsuk Polsko
49  Andrey Semakin & Yana Demenok Rusko
51  Maciej Talarek & Paulina Czech Polsko
52  Edgaras Brazas & Laurita Stasiunaite Litva
52  Aleksandrs Kovriga & Jekaterina Hlopova Lotyšsko
54  Gennadiy Shevchuk & Iulia Zhuk Ukrajina
55  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Rusko
56  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Ukrajina
57  Andris Grapens & Lelde Strazdina Lotyšsko
58  Viktor Besaraba & Khrystyna Cherkez Ukrajina
58  Evgeniy Koptev & Natalya Savitskaya Rusko
60  Taras Ipatov & Arina Rozhkova Ukrajina
61  Aleksey Karpychov & Larysa Karpychova Rusko
61  Aleksey Sidorov & Irina Belyaeva Rusko
63  Dmytro Smoljannikov & Elina Vorobey Ukrajina
64  Roman Klochko & Anna Manzina Ukrajina
65  Yaroslav Belazan & Sofi Belazan Rusko
65  Dmytro Sokolov & Olena Synyakova Ukrajina
67  Alexander Gurdisov & Dariya Merzlyakova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}