Results from Tropicana Cup 2008 - Juvenile II Latin 11. dubna 2008
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2008
Polsko - Mikolajki 10. dubna 2008

Juvenile II Latin 11. dubna 2008

Finále

1  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Rusko
2  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Lotyšsko
3  Mykola Antimbetov & Anna Dodoncha Ukrajina
4  Dmitriy Osadchuk & Natalya Kozhevnikova Bělorusko
5  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rusko
6  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Rusko
7  Artur Solomovych & Iana Klianascius Ukrajina
9  Stanislav Temerivskyi & Izabel Valeria Chernyshevska Ukrajina
10  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Rusko
11  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Polsko
11  Yuri Zabrotskyi & Anastasia Sainiuk Ukrajina

Čtvrtfinále

13  Davis Udris & Ruta Meirupska Lotyšsko
14  Denis Fesenko & Mariya Lytvynenko Ukrajina
15  Andrey Nasadik & Sofia Sirkova Lotyšsko
16  Olivers Berzs & Estere Beatrise Klapere Lotyšsko
16  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Rusko
16  Aleksandr Tiunkov & Anna Prianishnikova Rusko
16  Aidens Zalans & Beate Anne Strauta Lotyšsko
20  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonsko
21  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Rusko
22  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rusko
23  Kristaps Malarchiks & Klinta Smite Lotyšsko
23  Artem Somatkan & Tatiana Ryabokon Ukrajina
25  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Lotyšsko

1. kolo (top 48)

26  Alik Bilyalov & Kateryna Mazina Ukrajina
27  Georgiy Korotkov & Daria Cherkas Rusko
27  German Putilovskij & Daria Hirzhon Bělorusko
27  Patriks Simsons & Gunta-Anda Zabrauska Lotyšsko
30  Roberts Gints Berzins & Megija Dana Morite Lotyšsko
30  Dmitriy Zhurilov & Oleksandra Chervonenko Ukrajina
32  Janis Beikmanis & Annija Pivina Lotyšsko
32  Nykolay Gospodynov & Mylana Grygoreva Ukrajina
34  Oleg Bushuyev & Kateryna Suleymanova Ukrajina
34  Filip Marchalewski & Wiktoria Kaszubowska Polsko
36  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Rusko
37  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Lotyšsko
37  Maksim Maksimov & Daria Ustiuzanina Rusko
37  Karolis Petrosius & Marija Kozuchar Litva
40  Aleksey Pastukhov & Zhanna Trufanova Ukrajina
41  Aleksandrs Bautra & Kendija Ziemele Lotyšsko
41  Dmytryy Markovskyy & Elyzaveta Kulykova Ukrajina
41  Maksym Omelyan & Anna Koshelenko Ukrajina
44  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Rusko
44  Evgeny Sotnik & Anna Rogulina Rusko
46  Nikita Bondariev & Evgenia Shumakova Rusko
46  Miks Svampe & Elza Pavulina Lotyšsko
48  Konstantins Mihejevs & Laura Klavina Lotyšsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}