Results from Tropicana Cup 2008 - IDSF Open Standard 12. dubna 2008
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2008
Polsko - Mikolajki 10. dubna 2008

IDSF Open Standard 12. dubna 2008

Finále

1  Simone Segatori & Annette Sudol Německo
2  Mark Elsbury & Olga Elsbury Anglie
3  Eimantas Kalinauskas & Greta Laurinaityte Litva
4  Dumitru Doga & Svetlana Visinscaia Moldávie
5  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polsko
6  Giovanni Vitone & Sara Confalonieri Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polsko
8  Vadym Litvinenko & Kateryna Kordonets Ukrajina
9  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusko
9  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonsko
11  Evgeniy Barskiy & Ksenia Isakova Rusko
12  Fiorenzo Rocco & Angela Taglianetti Itálie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Lotyšsko
13  Grigoriy Kolomeets & Anna Kozyreva Rusko
15  Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukrajina
16  Guerino Fraina & Irene Calo Itálie
17  Jacek Fidurski & Malgorzata Kotlicka Polsko
18  Nikita Zolotarev & Nikol Matiushenko Rusko
19  Salvatore Cacciottelli & Antonietta Spagnuolo Itálie
19  Yevgen Lisunov & Valeriya Zhuravliova Ukrajina
21  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Ukrajina
21  Roman Usmanov & Aleksandra Samorodskaya Bělorusko
23  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Lotyšsko
23  Jüri Kagan & Margarita Kagan Estonsko
25  Dmitriy Grigoryev & Anastasiya Bessalova Ukrajina

2. kolo (top 36)

26  Janis Mednis & Anna Voroncuka Lotyšsko
26  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukrajina
28  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rusko
29  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Ukrajina
29  Andrey Papaev & Darya Muksinova Rusko
31  Alessandro Di Cunzolo & Sabrina Lo Sasso Itálie
31  Maris Loja & Madara Freiberga Lotyšsko
33  Mikhail Belous & Ekaterina Andronova Rusko
34  Andrij Zubko & Tanya Revyn Ukrajina
35  Reinis Audarins & Liene Sinicka Lotyšsko
36  Sergey Zorin & Ekaterina Naumova Rusko

1. kolo (top 44)

37  Niks Bisenieks & Kristine Lopeta Lotyšsko
38  Georgiy Cholan & Viktoriya Marinyak Ukrajina
39  Piotr Giglewicz & Inez Sadkowska Polsko
40  Andrejs Tarasovs & Stella Novaha Lotyšsko
41  Iurii Vladimirov & Olga Iekimova Ukrajina
42  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Rusko
43  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Rusko
44  Oleg Lychkatyy & Yuliya Deynershteyn Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}