Results from Tropicana Cup 2007 - Juvenile II Standard 19. dubna 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2007
Polsko - Mikolajki 19. dubna 2007

Juvenile II Standard 19. dubna 2007

Finále

1  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Rusko
2  Alexandru Birca & Jessica Balan Moldávie
3  Vladimir Neykshin & Elina Kalvane Lotyšsko
4  Wiktor Wilga & Klaudia Laskowska Polsko
5  Davis Udris & Ruta Meirupska Lotyšsko
6  Vladislav Lievshunov & Veronika Gushca Bělorusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska Polsko
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukrajina
9  Ilya Kashirkin & Anna Guschina Rusko
9  Cristian Lupu & Stela Vlas Moldávie
11  Lukas Ancikevicius & Juste Barakauskaite Litva
12  Sergej Melnikov & Anastasiya Tushkevich Bělorusko

Čtvrtfinále

13  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Rusko
13  Mykhaylo Bykov & Anastasiya Loboyko Ukrajina
15  Vitaly Bralgin & Anna Anufrieva Rusko
15  Maurycy Szmit & Olga Krakowiak Polsko
17  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Estonsko
17  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ukrajina
19  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Lotyšsko
20  Artem Cherkashyn & Olga Kuzmenko Ukrajina
20  Pavel Sabadash & Anastasia Samilkina Rusko
20  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Rusko
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukrajina
24  Martins Ozolins & Ivita Ozolina Lotyšsko
25  Artur Skrzypek & Paulina Mrowczynska Polsko
26  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ukrajina

1. kolo (top 52)

27  Aleksej Bida & Ninel Dudnik Ukrajina
28  Nikita Kutuzov & Katya Kozlova Rusko
28  Vadim Predein & Polina Predeina Rusko
30  Ivan Ivanov & Yana Krivstova Rusko
30  Anton Panchyshko & Alona Mamontova Ukrajina
32  Vitaliy Besarab & Darya Tyuhtya Ukrajina
32  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ukrajina
32  Ronalds Grinbergs & Reicela Heinrihsone Lotyšsko
32  Robert Kacperski & Adrianna Zymek Polsko
32  Arturs Remeika & Paula Kukute Lotyšsko
32  Sasha Sigida & Helen Podolyanko Ukrajina
32  Renars Susters & Viktorija Ivanova Lotyšsko
32  Gordey Zeldovich & Polina Kulikova Rusko
40  Kostyantin Dutkovskiy & Katerina Nosenko Ukrajina
40  Gennadiy Paslov & Valeria Golovatenko Ukrajina
40  Kirill Skotnikov & Elizaveta Kaygorodova Rusko
40  Konstantin Zabolotnyy & Anna Dodoncha Ukrajina
44  Yaroslav Agarkov & Olga Manakova Rusko
44  Nikita Unoshev & Evgenija Muspan Ukrajina
46  Maxim Zubov & Arina Savchenko Rusko
47  Vladislav Karabev & Diana Yvarova Ukrajina
48  Alexander Alekhin & Veronika Vorobieva Rusko
48  Alexey Atanov & Anastasia Belikova Rusko
48  Vladimir Borisyenko & Katerina Kust Ukrajina
48  Oleksiy Pastukhov & Anastasiya Firova Ukrajina
52  Jonatans Gurovs & Katrina Kutovaja Lotyšsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}