Results from Tropicana Cup 2007 - Junior I 10 Dance 19. dubna 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2007
Polsko - Mikolajki 19. dubna 2007

Junior I 10 Dance 19. dubna 2007

Finále

1  Viacheslav Karasev & Ekaterina Bykova Rusko
2  Filipp Maryanovskiy & Zlata Prykhodko-bosova Ukrajina
3  Denis Murzal & Alisa Kushnareva Rusko
4  Arian Winowski & Sandra Michalczyk Polsko
5  Ivan Kazakevich & Anastasiya Grigorenko Bělorusko
6  Marius Bodiul & Catalina Cristian Moldávie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Rafael Aleksanjan & Mariann Smolski Estonsko
8  Oleksandr Gorbenko & Mariya Krivko Ukrajina
9  Nikita Klyuchko & Yana Shvamberg Ukrajina
9  Sergej Skripcenko & Goda Zajauskaite Litva
11  Yaroslav Semenenko & Anastasiya Vysotska Ukrajina
12  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Lotyšsko

Čtvrtfinále

13  Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukrajina
14  Vladyslav Bernyk & Alina Koshlakova Ukrajina
14  Vadim Gorbach & Polina Matskevich Bělorusko
14  Vladimir Zubov & Mariya Eliseeva Rusko
17  Alexandru Pogor & Irina Visinskaya Moldávie
18  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Lotyšsko
19  Roberts Peca & Diana Mackevica Lotyšsko
20  Dmitrijs Derjagins & Lelde Zimele Lotyšsko
21  Pawel Urbanski & Karolina Szostek Polsko
22  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukrajina
23  Karlis Lapins & Beate-katrina Zeltina Lotyšsko
24  Bartosz Bojanczyk & Sandra Krzyzanowska Polsko

2. kolo (top 50)

25  Artur Martea & Iulia Celpan Moldávie
26  Anatoliy Guliy & Anastasiya Kharchenko Ukrajina
26  Denys Popov & Anna Dergunova Rusko
26  Dmytro Yevtushenko & Olena Dudka Ukrajina
29  Bogdan Zaritskiy & Polina Khanukaeva Rusko
30  Tomas Fainsil & Akvili Sinkeviciute Litva
31  Danil Isaev & Marina Prokopenko Rusko
31  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rusko
33  Maciej Rasinski & Aleksandra Wojcicka Polsko
33  Roberts Zageris & Evita Brilte Lotyšsko
35  Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukrajina
36  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Lotyšsko
36  Sergey Dratvitskiy & Olga Chechet Bělorusko
38  Teymur Akhmedov & Natalia Denisova Rusko
38  Andrey Smotrov & Ekaterina Maltseva Rusko
40  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Rusko
41  Oleg Kulik & Irina Nagornyak Ukrajina
41  Sergey Shubadeev & Olesya Radaeva Rusko
43  Ilya Mariyko & Yana Kramer Rusko
43  Cristian Popescu & Alexandra Lupu Moldávie
45  Silvestras Koroliovas & Evelina Butkaite Litva
45  Roman Mikin & Darya Tsvetkova Rusko
47  Ivan Khudoley & Dariya Ponomarenko Ukrajina
48  Aleksander Kobylinski & Ewelina Dabrowska Polsko
49  Dmitrii Suhorukov & Valeriya Suschko Ukrajina
50  Vitaliy Kalyuzhnyy & Anhelina Gordina Ukrajina

1. kolo (top 62)

51  Roman Drobotov & Ganna Vozhikova Ukrajina
52  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Litva
52  Nikolai Saduro & Evgeniya Moiseenko Ukrajina
54  Ivan Varfolomeev & Diana Mashukova Rusko
55  Sergiy Chernykov & Xeniya Ovchynnykova Ukrajina
56  Alexandr Malyy & Alexandra Danilchuk Ukrajina
57  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Rusko
57  Ivan Tsoy & Natalya Streltsova Rusko
59  Aleksandr Lutovin & Yuliya Remizova Rusko
60  Ilya Surkov & Ekaterina Datsko Rusko
61  Maksim Chuprin & Kseniya Poglazova Ukrajina
62  Anton Gudok & Valentina Sharafetdinova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}