Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II Latin 19. dubna 2007
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2007
Polsko - Mikolajki 19. dubna 2007

Junior II Latin 19. dubna 2007

Finále

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusko
2  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rusko
3  Andrey Semakin & Yana Demenok Rusko
4  Volodymyr Sudoplatov & Viktoriya Lyaschenko Ukrajina
5  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukrajina
6  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polsko
7  Dmitro Paley & Anastasiya Kuzmina Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonsko
9  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukrajina
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Lotyšsko
11  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukrajina
12  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldávie

Čtvrtfinále

13  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukrajina
14  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Rusko
14  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Lotyšsko
14  Jan Teslia & Kamila Schmidt Polsko
14  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polsko
18  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litva
18  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polsko
20  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldávie
20  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukrajina
20  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Polsko
23  Sebastian Mroz & Pola Anforowicz Polsko
24  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukrajina
24  Peteris Lapins & Laura Valta Lotyšsko
26  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukrajina
27  Igor Holovaci & Nataliya Holotylo Ukrajina

2. kolo (top 48)

28  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Lotyšsko
28  Valts Liepnieks & Daniela Diure Lotyšsko
30  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Litva
31  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Polsko
31  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonsko
33  Matvij Dvorkin & Tetyana Borovik Ukrajina
34  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldávie
34  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Rusko
36  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukrajina
36  Ernestas Monginas & Vaida Lukauskaite Litva
36  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Litva
36  Andrey Yakimenko & Yuliya Levchenko Ukrajina
40  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Litva
40  Michal Danilczuk & Adrianna Rogowska Polsko
40  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Rusko
40  Artem Karamian & Irina Bystrova Moldávie
40  Valerii Leontiev & Irina Pascari Moldávie
40  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukrajina
40  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Litva
47  Kriss Zale & Liva Orleane Lotyšsko
48  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Rusko

1. kolo (top 95)

49  Oleg Provozin & Dariya Sereda Ukrajina
49  Karl Andres Saul & Marina Tülp Estonsko
49  Edgars Silovs & Juta Einmane Lotyšsko
52  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Rusko
52  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukrajina
52  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Rusko
52  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Bělorusko
56  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukrajina
57  Harijs Locs & Undine Papule Lotyšsko
57  Ion Postolace & Alina Grozea Rumunsko
57  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Estonsko
60  Oleksandr Borysovskiy & Larisa Molodec Ukrajina
60  Stanislav Lysovolenko & Tetyana Khorosheva Ukrajina
62  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Moldávie
62  Igor Sabiy & Anastasiya Ploschunska Ukrajina
62  Dmytro Soroka & Aleksandra Burakova Ukrajina
65  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Rusko
65  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Rusko
65  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukrajina
65  Anatoliy Slipchenko & Anastasiya Vozgriva Ukrajina
65  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Estonsko
70  Maxim Efanin & Julija Shapiro Ukrajina
70  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Lotyšsko
72  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukrajina
73  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajina
73  Maris Loja & Madara Freiberga Lotyšsko
73  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukrajina
73  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukrajina
73  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukrajina
73  Martins Taranda & Madara Estrika Lotyšsko
79  Daniels Belugins & Alise Milkevica Lotyšsko
79  Vladyslav Myshko & Evgeniya Tvileneva Ukrajina
79  Oleksiy Pishchenko & Anastasiya Melnychuk Ukrajina
79  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Rusko
83  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Estonsko
83  Vardan Simonyan & Tatyana Baranova Rusko
83  Andriy Yudin & Svitlana Levit Ukrajina
86  Sergey Korovykovskiy & Diana Soroka Ukrajina
86  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Rusko
86  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Rusko
89  Edgars Gribusts & Liene Everse Lotyšsko
89  Blazej Lewandowski & Adrianna Kamrowska Polsko
91  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Estonsko
91  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukrajina
93  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukrajina
94  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Rusko
94  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}