Results from Tropicana Cup 2007 - Junior II 10 Dance 20. dubna 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2007
Polsko - Mikolajki 19. dubna 2007

Junior II 10 Dance 20. dubna 2007

Finále

1  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusko
2  Filipp Borisenok & Anastasiya Kuznetsova Rusko
3  Tobiasz Uniejewski & Ksenia Isakova Polsko
4  Andrey Semakin & Yana Demenok Rusko
5  Michal Urbanski & Ewelina Mikolajewska Polsko
6  Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukrajina
7  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Lotyšsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonsko
9  Mykola Voytsehovskiy & Maryna Lynko Ukrajina
10  Andriy Pyatakha & Oksana Tsykalyuk Ukrajina
11  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonsko
12  Bartlomiej Hofman & Dominika Ryffa Polsko

Čtvrtfinále

13  Valts Liepnieks & Daniela Diure Lotyšsko
14  Roman Oligov & Valeriya Babay Ukrajina
15  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Lotyšsko
16  Aleksandr Bobrov & Tetyana Trubnikova Ukrajina
17  Maksym Ryzhykov & Anna Ponomar Ukrajina
18  Nikita Bryzgalov & Ekaterina Ryabogina Rusko
19  Gundars Kalnins & Veronika Dedjajeva Lotyšsko
19  Oleksandr Petryshyn & Elizaveta Parshyna Ukrajina
21  Peteris Lapins & Laura Valta Lotyšsko
21  Aleksey Laptenok & Ekaterina Yasyutina Bělorusko
23  Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldávie
24  Ligitas Bernatavicius & Egle Valentaite Litva
25  Maksim Efimtsev & Anna Barbacheva Rusko

2. kolo (top 47)

26  Ion Postolace & Alina Grozea Rumunsko
27  Dan Capcelea & Doina Ignat Moldávie
28  Viktor Mamalyga & Svetlana Portnaya Ukrajina
29  Edgars Silovs & Juta Einmane Lotyšsko
30  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajina
30  Igor Stasiewicz & Natalia Tyszko Polsko
32  Aleksandr Reva & Svetlana Zhatkina Rusko
33  Ilya Malyshev & Alisa Shevchenko Rusko
34  Maris Loja & Madara Freiberga Lotyšsko
34  Reinis Rubins & Vlada Kolesnicenko Lotyšsko
34  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Estonsko
37  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Polsko
37  Karl Andres Saul & Marina Tülp Estonsko
39  Valerii Leontiev & Irina Pascari Moldávie
39  Kriss Zale & Liva Orleane Lotyšsko
41  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Rusko
41  Vladimir Hyncu & Svetlana Vinnic Moldávie
43  Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukrajina
44  Harijs Locs & Undine Papule Lotyšsko
45  Ignat Calasnic & Ecaterina Nicanorova Moldávie
46  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Rusko
47  Artem Karamian & Irina Bystrova Moldávie

1. kolo (top 75)

48  Edgaras Brazas & Kotryna Petrosiute Litva
48  Jokubas Narkus & Kristina Rabecaite Litva
48  Tautvydas Sinkevicius & Egidija Kalinauskaite Litva
51  Daniels Belugins & Alise Milkevica Lotyšsko
52  Edgars Gribusts & Liene Everse Lotyšsko
52  Artur Knjazev & Darja Aleksejeva Estonsko
52  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Estonsko
52  Volodymyr Yaroshkevich & Darya Mykolenko Ukrajina
56  Volodymir Siryy & Anna Elystratova Ukrajina
57  Stanislav Antypov & Olga Kalesnik Ukrajina
58  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Rusko
58  Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukrajina
58  Dmytro Smoljannikov & Zenja Kozlova Ukrajina
58  Vitaliy Sorokin & Anna Ronys Ukrajina
62  Mykhayl Brylyov & Victoriya Mochalova Ukrajina
62  Ivan Prikhodko & Margarita Loboda Estonsko
62  Aleksey Vasilchenko & Alena Chekalkina Rusko
65  Denis Garaschuk & Olena Grabovenko Ukrajina
66  Vladislav Bariev & Aleksandra Zaytseva Rusko
67  Cheslav Novytskyy & Evgeniya Chernova Ukrajina
68  Lukasz Skwierz & Kamila Szpakowska Polsko
69  Yaroslav Levontyev & Elizavetta Shavchenko Ukrajina
69  Alexey Rostovskiy & Maria Milyuchenko Rusko
71  Maxim Povelii & Oxana Eriomenco Rusko
71  Vladislav Shpakov & Anastasiya Kopteva Ukrajina
73  Alexandr Kuznetsov & Ekaterina Pogrebniak Rusko
74  Viktor Kazakov & Anna Berezhenko Rusko
74  Reinis Kruklins & Justine Balmane Lotyšsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}