Results from Tropicana Cup 2006 - Youth U21 10 Dance 22. dubna 2006
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2006
Polsko - Mikolajki 20. dubna 2006

Youth U21 10 Dance 22. dubna 2006

Finále

1  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Itálie
2  Pavel Novikov & Karolina Iwanowicz Polsko
3  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonsko
4  Evgeniy Selin & Ekaterina Cherkashina Rusko
5  Jaak Vainomaa & Irina Sitnik Estonsko
6  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Rusko
8  Jerzy Borowski & Marta Kocik Polsko
9  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ukrajina
9  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Rusko
11  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonsko
12  Pawel Nesterowicz & Alessia Surova Polsko
13  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Polsko

Čtvrtfinále

14  Dmytro Korovkin & Karina Karapetian Ukrajina
15  Nikita Belik & Evgenia Yakovieva Ukrajina
15  Volodymyr Odnitsov & Anastasiya Zhuchenko Ukrajina
17  Maksim Pimenov & Dayana Pyzhova Rusko
17  Nikita Tsernov & Marina Fadeitseva Lotyšsko
19  Danylo Zadorozhnyy & Tetyana Polishchuk Ukrajina
20  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukrajina
20  Ignat Garanin & Kateryna Levchenko Ukrajina
20  Vladislav Inostrantsev & Tatjana Zitkovskaja Estonsko
23  Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukrajina
24  Sergey Kozaderov & Ekaterina Zhivolupova Rusko
24  Andrei Lekarev & Regina Lai Estonsko
26  Artem Prykhodko & Tatyana Trakalyuk Ukrajina

1. kolo (top 47)

27  Oleg Sydorenko & Yuliya Gyrda Ukrajina
28  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusko
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukrajina
31  Sergiy Bylina & Muminat Minatullayeva Ukrajina
32  Oleksandr Tsvetkov & Anna Andriyenko Ukrajina
33  Dmytro Denysov & Anna Ganina Ukrajina
33  Anatoliy Kulay & Alina Kornyenko Ukrajina
35  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Rusko
36  Serhii Horianskyi & Lada Honcharenko Moldávie
37  Viktor Denisov & Dariya Svatikova Ukrajina
38  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Ukrajina
39  Stas Rabynia & Maya Mamliga Ukrajina
40  Saveliy Seleznev & Tamara Solovieva Rusko
41  Andrij Zubko & Inna Lukyanenko Ukrajina
42  Vladimir Shtogrip & Tatiana Russkikh Ukrajina
43  Jacek Parulski & Aneta Zarzecka Polsko
44  Andrij Borisov & Olga Lashkova Ukrajina
45  Aleksandr Karetnikov & Yuliya Kryuchkova Rusko
46  Rihards Eglitis & Elina Abolina Lotyšsko
46  Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Ukrajina
48  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}