Results from Tropicana Cup 2006 - World Juvenile Trophy (Combination) 20. dubna 2006
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2006
Polsko - Mikolajki 20. dubna 2006

World Juvenile Trophy (Combination) 20. dubna 2006

Finále

1  Roman Blinov & Darya Stolbova Ukrajina
2  Vlad Bejan & Mariana Tataru Moldávie
3  Ilya Bazlov & Kseniya Idrisova Rusko
4  Dmytro Yevterev & Maria Lukyanova Ukrajina
5  Mantas Kirvelis & Ieva Jasaite Litva
6  Mykola Lasarev & Oleksandra Kharchenko Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Oleksander Panchuk & Yuliya Sorokata Ukrajina
8  Denis Kazakov & Katerina Sahanenko Ukrajina
8  Denys Popov & Anna Dergunova Rusko
8  Vadym Yaroslavtsev & Dana Zhmudskaya Ukrajina
11  Evgeniy Vasiliev & Lilia Goncharenko Ukrajina
12  Aleksandr Yachin & Elizavieta Laskina Ukrajina
13  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Rusko

Čtvrtfinále

14  Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Ukrajina
15  Evgeniy Propletkin & Kristina Ermakova Rusko
16  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Lotyšsko
17  Artem Marchuk & Valentina Vilchak Ukrajina
17  Evgeniy Stepin & Aleksandra Vasileva Rusko
19  Mikhail Erokhin & Lera Petrik Ukrajina
20  Oleksi Fedorov & Anastasiya Denysova Ukrajina
20  Marcin Rosinski & Nikolina Melin Polsko
22  Denis Andreychuk & Olga Bondar Ukrajina
23  Dmytro Zruynovanyy & Anna Ustenko Ukrajina
24  Marcus Telembici & Zinaida Popov Moldávie

1. kolo (top 45)

25  Valentin Sirik & Viktoria Trakalyuk Ukrajina
26  Maxim Dechenko & Maria Nyemyechenkova Ukrajina
26  Vladyslav Kubyshkin & Alesya Natayeva Ukrajina
26  Oleksiy Savin & Angelina Rozmarytsya Ukrajina
29  Karls Aniscenko & Anna Paula Eglite Lotyšsko
29  Valentin Salagor & Anna Sudakova Ukrajina
31  Aleksandr Druba & Liana Tolech Ukrajina
32  Vladislav Prokopenko & Diana Nonik Ukrajina
32  Eduard Tsukota & Dariya Palyey Ukrajina
34  Nikita Kuzmin & Oleksandra Kravchenko (aka Krasnikova) Ukrajina
35  Vitaly Chebotarev & Yulia Chelombitko Rusko
35  Dmytro Ushakov & Anastasiya Pyatovil Ukrajina
37  Kyrylo Grynchenko & Evgeniya Glovatskaya Ukrajina
38  Igor Kitaygorodskiy & Ekaterina Koloskova Rusko
39  Mykola Gospodinov & Alina Semienienko Ukrajina
40  Artem Kazmiruk & Lanisa Manilko Ukrajina
41  Roman Fedoryenko & Valentyna Cherniakova Ukrajina
41  Maxim Lavrikov & Margarita Derevtsova Rusko
43  Evgeniy Fomin & Olga Skornyakova Ukrajina
43  Oleksandr Yenukidze & Oleksandra Boldyr Ukrajina
45  Dmitri Podmazin & Marija Mukhina Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}