Results from Tropicana Cup 2006 - IDSF Open Standard 21. dubna 2006
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tropicana Cup 2006
Polsko - Mikolajki 20. dubna 2006

IDSF Open Standard 21. dubna 2006

Finále

1  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Itálie
2  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko
3  Simone Segatori & Annette Sudol Německo
4  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litva
5  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukrajina
6  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusko
8  Michal Kowalski & Katarzyna Paluch Polsko
9  Vadym Litvinenko & Nadya Romanuk Ukrajina
10  Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) Itálie
11  Grzegorz Brzeszczak & Egle Sakalauskaite Litva
11  Evgeni Savatin & Nadiezda Stepochkina Rusko

Čtvrtfinále

13  Aleksandr Zakharin & Aleksandra Proskurina Rusko
14  Vito Ulino & Concetta Ulino Itálie
15  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukrajina
16  Giuseppe Guarnieri & Antonietta Natella Itálie
16  Rihards Mailitis & Anna Voroncuka Lotyšsko
16  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polsko
19  Vilius Ignatavicius & Aiste Vilcinskaite Litva
20  Sergiy Samchynskyy & Yuliya Besarab Ukrajina
21  Aleksandr Ostrovsky & Natalia Osyko Rusko
21  Dmitriy Platov & Anna Kozyreva Rusko
23  Aleksander Wnuk & Ewelina Jodko Polsko
24  Bartlomiej Bielawiec & Martyna Ustymowicz Polsko

2. kolo (top 37)

25  Oleg Storozhuk & Snizhana Baydelyuk Ukrajina
26  Agostino Urbaniello & Manuela Amore Itálie
27  Sergiy Gubar & Yuliya Yordanova Ukrajina
28  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonsko
28  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukrajina
30  Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukrajina
31  Alexandr Fedorov & Katarzyna Kryst Polsko
32  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israel
33  Mariano Antoniello & Sara Pellegrino Itálie
33  Marcin Leszczynski & Marta Arendarczyk Polsko
35  Simone Santoro & Loreta D'amato Itálie
35  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rusko
37  Igor Arkatov & Natalia Kargina Rusko

1. kolo (top 49)

38  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Lotyšsko
38  Igor Lasica & Olga Siromaha Rusko
38  Romans Leicenko & Arija Vecmane Lotyšsko
41  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukrajina
41  Oleksander Mazur & Olesya Golub (aka Ilyushenko) Ukrajina
43  Sergey Tredubov & Anna Trukhan Rusko
43  Vito Vece & Francesca Vece Itálie
45  Ramon De Kleijn & Astrid Theelen Holandsko
45  Tymur Klymchuk & Kateryna Kordonets Ukrajina
45  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Ukrajina
48  Juris Licis & Diana Borisevica Lotyšsko
49  Maksym Maydebura & Kseniya Karas Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}