Results from Triada Cup 2005 - Junior II Standard 17. dubna 2005
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Triada Cup 2005
Rusko - Moscow 16. dubna 2005

Junior II Standard 17. dubna 2005

Finále

1  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusko
2  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Rusko
3  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldávie
4  Aleksey Kurochkin & Svetlana Tikhonova Rusko
5  Ilia Ivanov & Anastasiya Izvekova Rusko
6  Roman Motyzhev & Elena Litvinenko Rusko
7  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Rusko
8  Alex Volodin & Elena Ivanchikova Rusko
10  Andrey Dubinkin & Anastasiya Sainkina Rusko
11  Anton Betnev & Kseniya Ikkert Rusko
12  Mikhail Belous & Anastasia Meshkova Rusko
12  Denis Ovchinnikov & Mariya Senyushkina Rusko

Čtvrtfinále

14  Sergey Sidorenko & Kristina Linova Rusko
15  Anton Yefremov & Darya Filipenko Rusko
16  Vladimir Besarab & Inesa Voscoboinic Moldávie
16  Oleg Gordo & Ekaterina Polevtsova Rusko
16  Ilya Sokolikov & Ekaterina Chuykova Rusko
16  Pavel Zhul & Vasilisa Trokhova Rusko
20  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Rusko
21  Maksimilian Polosatov & Nadezhda Artamonova Rusko
22  Aleksandr Koshkin & Marina Nesterova Rusko
23  Dmitriy Nesterov & Rimma Shanoyan Rusko
24  Kirill Berezin & Yuliya Vorozheykina Rusko
25  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Rusko
26  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Rusko

2. kolo (top 51)

27  Marsel Galimov & Anastasiya Soyko Rusko
28  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rusko
29  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Rusko
30  Vladimir Komatovskiy & Yuliya Sutyagina Rusko
30  Artem Lukyanenkov & Daria Chasovskikh Rusko
30  Arseniy Reshilov & Anna Argun Rusko
33  Ilya Filippov & Anastasiya Turlygina Rusko
33  Andrey Tsarev & Veronika Tsoy Rusko
35  Vadim Perov & Marta Otradinskaya Rusko
35  Viktor Safin & Darya Muksinova Rusko
35  Aleksandr Samarchenko & Alena Estrina Rusko
38  Ilya Mustafaev & Aleksandra Pakhmutova Rusko
39  Elshan Guliev & Polina Ilina Rusko
40  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Rusko
41  Platon Stepanov & Anzhela Kurmaeva Rusko
42  Aleksandr Bogdanov & Olga Karavanova Rusko
43  Anton Zvonilov & Anna Kholostova Rusko
44  Vsevolod Anikin & Evgeniya Vargo Rusko
44  Boris Sorokin & Irina Polovikova Rusko
46  Denis Averin & Yuliya Kokhanovskaya Rusko
46  Vsevolod Bezruchenko & Darya Seyko Rusko
46  Andrey Romanovskiy & Alena Revyakina Rusko
46  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Rusko
50  Pavel Lepekho & Kristina Kashaeva Rusko
51  Kirill Zakharov & Maria Naumchenko Rusko

1. kolo (top 66)

52  Evgeniy Kozlov & Mayya Ryzhenkova Rusko
53  Ilya Sakharov & Ekaterina Maksimova Rusko
54  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Rusko
55  Daniil Golubev & Anastasiya Levashova Rusko
55  Artur Manzhetov & Anna Manzhetova Rusko
55  Maksim Vorontsov & Anastasiya Vedeneeva Rusko
58  Georgiy Ischenko & Elizaveta Babanina Rusko
59  Pavel Velichko & Elena Yankina Rusko
60  Aleksey Tyutchev & Elena Litvinyuk Rusko
61  Dmitriy Vakarin & Svetlana Syusyura Rusko
62  Konstantin Zherdev & Ketino Tavdishvili Rusko
63  Vladimir Bobkov & Lidiya Voronina Rusko
64  Roman Ostrovskiy & Vera Lyashenko Rusko
65  Sergey Naumenkov & Olga Fyodorova Rusko
66  Bashir Shaker & Anna Kovalskaya Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}