Results from Triada Cup 2005 - IDSF Open Standard 17. dubna 2005
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Triada Cup 2005
Rusko - Moscow 16. dubna 2005

IDSF Open Standard 17. dubna 2005

Finále

1  Federico Di Toro & Genny Favero Itálie
2  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Rusko
3  Denis Kutepov & Anna Oxengoit Rusko
4  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Itálie
5  Konstantin Kasper & Margarita Novitskaia Rusko
6  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusko
8  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusko
9  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusko
10  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rusko
11  Alexander Frolov & Nadiezda Stepochkina Rusko
12  Ivan Anichkhin & Anna Dvornikova Rusko
13  Vladislav Vinogradov & Daria Konstantinova Rusko
14  Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rusko

Čtvrtfinále

15  Alexandr Voskalchuk & Natalya Chizhova Rusko
16  Stanislav Kondusov & Aleksandra Apelsinova Rusko
17  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rusko
17  Ivan Novikov & Tatiana Gershman Rusko
19  Vitaliy Didenko & Anna Korol Rusko
20  Nikolai Dzhamberbaev & Evgenia Bekova Rusko
20  Denis Molkov & Ludmila Belskaia Rusko
22  Sergei Pozdnyachkin & Olesia Sergantova Rusko
23  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusko
24  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rusko

3. kolo (top 48)

25  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusko
25  Anton Shumov & Anastasia Popova Rusko
27  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Rusko
28  Mikhail Orlov & Tatyana Livatova Rusko
29  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rusko
30  Ivan Kruk & Ksenia Koshkina Rusko
31  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rusko
32  Dmitry Golubkin & Olesya Golubkina Rusko
32  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko
34  Kirill Netsvetaev & Oxana Kudriashova Rusko
35  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rusko
35  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Rusko
35  Dmitri Shcheblinov & Anastasya Tenyakova Rusko
35  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rusko
39  Yaroslav Sekistov & Kamilla Andreeva Rusko
40  Sergey Korablev & Alexandra Averkieva Rusko
40  Sergey Vysotskiy & Elena Rudakova Rusko
42  Denis Donskoy & Elena Ponomareva Rusko
42  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rusko
42  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusko
45  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Rusko
46  Sergei Belozerov & Yuliya Volkova Rusko
47  Anton Prikazchikov & Maria Prikazchikova Rusko
48  Maksim Soyko & Elena Avdeeva Rusko

2. kolo (top 74)

49  Alexei Blokhin & Yulia Virshke Rusko
50  Anton Silantev & Tatyana Larina Rusko
51  Viktor Savitskiy & Valeria Zakateeva Rusko
51  Ivan Shiriaev & Elena Kuzovleva Rusko
53  Grigory Novikov & Dinara Talypova Rusko
53  Andrey Utkin & Ekaterina Utkina Rusko
55  Aleksandr Lyapin & Natalya Seredina Rusko
55  Yuriy Markin & Maria Trukhanova Rusko
57  Roman Mokrushov & Ekaterina Kudryavtseva Rusko
57  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusko
59  Alexei Belikov & Diana Pilipenko Rusko
59  Oleg Neborak & Natalia Vdovenko Rusko
61  Andrei Linev & Maria Matazova Rusko
62  Konstantin Anosov & Vlasta Khloptseva Rusko
62  Vladimir Volodin & Alena Rakhmanova Rusko
64  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Rusko
65  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rusko
66  Viktor Kurenkov & Vera Sekistova Rusko
67  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Moldávie
68  Stanislav Sergeev & Olga Sedova Rusko
69  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rusko
69  Dmitri Surovtsev & Elena Slascheva Rusko
71  Aleksey Sergeev & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusko
72  Aleksey Petrov & Viktoriya Andreeva Rusko
73  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Rusko
73  Vyacheslav Voeykov & Mariya Bogush Rusko

1. kolo (top 114)

75  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Rusko
75  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rusko
75  Petr Shigin & Anna Kostromina Rusko
78  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Rusko
78  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rusko
78  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Rusko
81  Sergey Morozov & Mariya Ryumina Rusko
82  Sergei Vorobev & Vera Tatarkina Rusko
83  Dmitriy Krylov & Marianna Turmanidze Rusko
84  Yuriy Tarudko & Yulia Zhukova Rusko
85  Aleksey Polyakov & Kseniya Polyakova Rusko
86  Mikhail Marinin & Katerina Melnikova Rusko
87  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rusko
88  Sergey Shatov & Irina Kalinina Rusko
88  Aleksey Shoshin & Marina Borisovskaya Rusko
90  Aleksandr Shorin & Nadezhda Luneva Rusko
90  Vladimir Zhilkinskiy & Olga Ivanova Rusko
92  Nikolay Nagikh & Tatiana Dutchak Rusko
92  Aleksey Zemlyak & Viktoriya Kovaleva Rusko
94  Vyacheslav Efimov & Olga Lillo Rusko
94  Nikolai Mishin & Marina Pshenichnova Rusko
94  Nikolay Romanov & Anastasiya Cherkalina Rusko
97  Ilya Belousov & Yuliya Santylova Rusko
97  Oleg Murzov & Aleksandra Alekseeva Rusko
97  Mikhail Skripalenko & Elena Filippova Rusko
100  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rusko
100  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Rusko
102  Aleksey Scherbakov & Anna Tverdokhlebova Rusko
102  Andrey Shliakov & Evgeniya Chernyshova Rusko
104  Ilya Ivanov & Viktoriya Glushko Rusko
104  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Rusko
104  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Rusko
107  Mikhail Efremov & Alisa Batenina Rusko
107  Sergey Ivanov & Valentina Tulupova Rusko
107  Aleksandr Loginov & Elena Grebkina Rusko
110  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Rusko
111  Igor Kosovskiy & Lyudmila Kuznetsova Rusko
111  Roman Novikov & Evgeniya Sidorenko Rusko
113  Vasili Popov & Vera Shaydullina Rusko
113  Sergey Yurchenko & Anna Olkova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}