Results from The Imperial Championships - Amateur Latin 10. října 2004
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

The Imperial Championships
Anglie - Frimley Green 10. října 2004

Amateur Latin 10. října 2004

Finále

1  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dánsko
2  Matej Krajcer & Iwona Golczak Slovinsko
3  Derek Hough & Rosa Filippello Anglie
4  Artem Okharimenko & Alexandra Nelyubina Rusko
5  Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Slovinsko
6  Denis Podolski & Yuliya Kushnirenko Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
8  Stanislav Nikolaev & Kristina Kozlova Rusko
8  Evgeni Ryupin & Olga Yagant Rusko
10  Gregor Rebula & Lisa Darby Anglie
10  Robin Sewell & Nuria Santalucia Austrálie
12  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko

Čtvrtfinále

13  Artem Epifanov & Ewa Szabatin Polsko
14  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Lucembursko
15  Evgenij Voznyuk & Katharina Simon Německo
19  Stephen Mccann & Marina Shalneva Anglie
20  Aleksandr Kaliuzhnyi & Svetlana Bubnova Rusko
20  Marco Mancini & Giada Filacchione Itálie
22  Lu Ning & Wei Wei Čína
23  Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Rusko
23  Fabio Modica & Tinna Hoffmann Dánsko
25  Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusko

3. kolo (top 45)

26  Dmitry Khudyakov & Kristina Plescheva Rusko
28  Andrew Cuerden & Hanna Haarala Anglie
28  Denis Shepelev & Anna Abakumova Rusko
30  Vladimir Karpov & Olga Barannikova Rusko
31  Sune Hartmann & Liza Lebedeva Dánsko
31  Mirko Sciolan & Sabrina Meretti Itálie
33  Vladimir Fetisov & Farida Galieva Rusko
33  Peter Majzelj & Maja Gersak Slovinsko
33  Nikolai Palianov & Polina Gladkova Rusko
36  Gaetano Broccoli & Consuelo Costa Itálie
36  Andrea Silvestri & Francesca Berardi Itálie
38  Davide Barone & Michela Rossi Itálie
38  George Osadchy & Irina Bubnova Rusko
40  Mario Palermo & Federica Lappano Itálie
42  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finsko
43  Cristian Bertini & Lucia Bertini Itálie
43  Janick Birkehoj & Asta Sigvaldadottir Dánsko
45  Stefano Oradei & Luisa Beliani Itálie
46  Gabriele Goffredo & Ekaterina Vaganova Itálie
46  Stefano Vidoni & Pamela Lorusso Itálie
48  Giordano Pizzardi & Tatiana Banco Itálie
49  Alberto Tridente & Giulia Settomini Itálie
49  Toni Tuominen & Soile Nasanen Finsko

2. kolo (top 76)

51  Ryan Hammond & Lindsey Muckle Jihoafrická republika
  Benedict Asgeirsson & Benedicte Bendtsen Dánsko
  Salvatore Bellavita & Ylenia Intravaia Itálie
  Adam Blakey & Meagan Alderton Austrálie
  Vincenzo Ciullo & Anna Maria Limongelli Itálie
  Damian Czarnecki & Michaela Kjaer Dánsko
  Vitaliy Didenko & Anna Korol Rusko
  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Rusko
  Manuel Fraboni & Daniela Infantino Itálie
  Simone Franco & Sara Casini Itálie
  Artiom Galiaga & Ophelie Sarica Francie
  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Rakousko
  Sergei Guskov & Anna Sharikova Rusko
  Patrick Helm & Sharna Burgess Anglie
  Wen Li & Zhen Li Chen Čína
  Rene Loft & Laura Hair Dánsko
  Damiano Lonardi & Sara Cengia Itálie
  Sergey Matsuk & Ekaterina Vorobeva Rusko
  Valentin Milev & Ekaterina Fadeeva Bulharsko
  Oleg Miroshnichenko & Elena Feitliher Israel
  Ken Moller Hansen & Henriette Lindberg Dánsko
  Fabio Notargiacomo & Silvia Notargiacomo Francie
  Emiliano Palmieri & Federica Rai Itálie
  Roberto Paulesu & Romina Deidda Itálie
  Nicolas Pouget & Coralie Anfray Francie
  Toni Rasimus & Anna Liisa Bergström Finsko
  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Itálie
  Thomas Szego & Corinne Roost Švýcarsko
  Alexander Timofeev & Elena Muratova Rusko
  Mads Vad & Kelly Smith Dánsko
  Kristian Vellejus & Lotte Rodenberg Dánsko

1. kolo (top 114)

83  Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Kanada
83  Matti Puro & Anne Jänkälä Finsko
85  Daniele Gozzi & Ilenia Odorico Itálie
86  Roberto Baldolini & Giulia Francoletti Itálie
87  Dawid Kaminski & Rachel-anne Morgan Anglie
88  Laurits Buse & Gitte Kragelund Dánsko
88  Roland Kouwenberg & Janneke Vermeulen Holandsko
88  Michele Prioletti & Sonia Stanziani Itálie
91  Giuseppe Caruso & Gaetana Torrisi Itálie
91  Bruno Fontana & Maria Lia Lavore Itálie
93  Martin Glerup & Mia Vad Dánsko
94  Anthony Lacroix & Angelique Cazalis Francie
96  Torben Hoffmann & Signe Hougaard Dánsko
97  Danny Bayne & Danielle Booth Anglie
98  Oron Dahan & Polina Chikatunov Israel
98  Kiril Sivolapov & Olga Glebova Israel
98  Juha Viermaa & Maarit Nuutinen Finsko
102  Roman Borohov & Alexandra Kompaneez Israel
103  Rasmus Pedersen & Pernille Kraft Dánsko
104  Simon Richardson & Heather Durose Anglie
105  Thomas Sorensen & Anne Bruun Baden Dánsko
107  Romain Chemin & Anne Sophie Chemin Francie
109  Kabelo Khunou & Tamara Pieragostini Jihoafrická republika
109  Rodrigue Vieux & Sandra Vieux (aka Girard) Francie
109  Richard Waldock & Stephanie Weiss Anglie
112  Pasha Fisak & Popi Spyridis Řecko
113  Savio Lattanzio & Angela Gargano Itálie
113  Alessio Pintus & Sara Corpino Itálie
115  Jake Davies & Kristina Pfeffer Dánsko
115  Anton Kananen & Mona Redsven Finsko
117  Pierre Vallee & Marion Duguest Francie
118  Kevin Weatherley & Julie Flintham Anglie
119  Steeve Gaudet & Laure Colmard Francie
119  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finsko
119  Simone Malatino & Daniela Bettinelli Itálie
122  Henri Ranta & Kira Salonen Finsko
122  Antony Rau & Sarah Bailey Anglie
124  Andrei Filippov & Maria Strelnikova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}