Results from Test Tournament - Juvenile II D Combi 2 20. října 2012
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Test Tournament
Rusko - Moscow 20. října 2012

Juvenile II D Combi 2 20. října 2012

Finále

1  Maksim Shevchenko & Adilya Omarova Kazachstán
2  Konstantin Zenkov & Lidiya Bengardt Rusko
3  Roman Zubritskiy & Anastasiya Galkina Rusko
4  Ilya Zubenko & Arina Matasar Rusko
5  Levan Usmanov & Karina Gaynatdinova Rusko
6  Anton Parfenov & Kseniya Zubkova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Daniil Markelov & Sofiya Aryankina Rusko
8  Matvey Evdokimov & Lada Kiseleva Rusko
9  Maksim Toloko & Yana Masharova Rusko
10  Vladislav Kuranov & Valeriya Romanova Rusko
11  Mikhail Morozov & Veronika Tarasova Rusko
12  Konstantin Oparin & Elizaveta Nedobej Rusko
13  Nikita Fedorov & Polina Bombitskaya Rusko

Čtvrtfinále

14  Artem Kukushkin & Renata Frolova Rusko
15  Zakhar Sudakov & Elizaveta Yurtaeva Rusko
16  Konstantin Kuzmin & Valeriya Kuzmina Rusko
16  Gleb Shabentov & Anastasiya Stremousova Rusko
18  Maksim Ignatov & Polina Baronova Rusko
18  Denis Tvaev & Mariya Barsukova Rusko
20  Viktor Rogatyuk & Irina Ivanova Rusko
21  Aleksandr Anisimov & Ekaterina Babanina Rusko
21  Arseniy Semenov & Mariya Kunakova Rusko
23  Sergey Sokolov & Polina Krivorotova Rusko
24  Kirill Chernyshov & Darya Krupen Rusko

1. kolo (top 47)

25  Nikolay Bespalov & Anastasiya Kvyatkovskaya Rusko
25  Yaroslav Ukrainskiy & Polina Artsibasheva Rusko
27  Sergey Jakovlev & Elizaveta Sokolova Rusko
28  Leonid Balin & Tatyana Ksandopulo Rusko
29  Ilya Grankin & Anastasiya Prozheeva Rusko
30  Vladislav Kurbatov & Angelina Tsiprush Rusko
31  Vadim Zhurin & Veronika Popova Rusko
32  Andrey Medvedev & Valeriya Bubnova Rusko
33  Ilya Petrov & Anna Izmaylova Rusko
34  Vladimir Biletskij & Ekaterina Yakobchuk Rusko
35  Semen Kochetov & Darya Sviridenko Rusko
36  Saveliy Prokhorov & Tatyana Lukina Rusko
36  Nikita Shalaevskikh & Eleonora Khaschanova Rusko
38  Ilya Arkhipov & Natalya Maksimova Rusko
39  Artem Bagdasaryan & Kristina Sargsyan Rusko
39  Kirill Bystrov & Anna Nechaeva Rusko
39  Vyacheslav Chumichev & Margarita Sazonova Rusko
42  Makar Mukharlyamov & Ekaterina Tristan Rusko
43  Yan Bakanov & Galina Samylova Rusko
43  Vladislav Morozov & Yuliya Ponomareva Rusko
45  Nikita Gorbachov & Veronika Zobnitseva Rusko
46  Timofej Yarovoj & Mariya Titova Rusko
47  Amir Dasher & Olesya Kameneva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}