Results from Test Tournament - Junior I Open Standard 20. října 2012
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Test Tournament
Rusko - Moscow 20. října 2012

Junior I Open Standard 20. října 2012

Finále

1  Oleg Chzhen & Ekaterina Osovskaya Rusko
2  Pavel Zaharenko & Mariya Davidova Uzbekistán
3  Kirill Pokorskiy & Ekaterina Avramenko Rusko
4  Vladislav Velikotskiy & Tatyana Ustinova Rusko
5  Artem Erkaev & Darya Bondareva Rusko
6  Anatoliy Petrov & Elissa Kara Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Nikita Baykalov & Darya Kryltsova Rusko
8  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Rusko
9  Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Rusko
10  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Rusko
11  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Rusko
12  Aleksey Lukyanchuk & Anzhelika Barabanova Rusko
13  Kirill Kalinushkin & Anastasiya Kosareva Rusko

Čtvrtfinále

14  Yakov Shakhov & Dariya Dzhangarasheva Kazachstán
15  Ivan Tlustenko & Anastasiya Gorzhuy Rusko
16  Matvey Mytarev & Anzhelika Tsareva Rusko
17  Egor Shumkov & Anastasiya Galeva Rusko
18  Nikita Saliev & Regina Tolstikova Kazachstán
19  Dmitriy Andreev & Evgeniya Banderova Rusko
19  Anton Larionov & Anastasiya Smirnova Rusko
19  Egor Marichev & Arina Shakina Rusko
22  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Rusko
23  Ilya Zidan & Anastasiya Sharkova Rusko
24  Ilya Punegov & Stanislava Smirnova Rusko

2. kolo (top 49)

25  Igor Makurin & Ekaterina Guleva Rusko
26  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Rusko
26  Aleksey Matveenko & Anna Shelpakova Rusko
26  Zakhar Skrylnik & Polina Barhatova Rusko
29  Konstantin Sizentsev & Darya Loboda Rusko
30  Sergey Avdeev & Lada Bondarenko Rusko
31  Andrey Rodin & Mariya Kotova Rusko
32  Igor Klok & Sofiya Bulgakova Rusko
32  Semen Kokovin & Anna Dimidova Rusko
34  Pavel Dmitriev & Margarita Makeeva Rusko
34  Aleksey Kirentsov & Veronika Tsetsokha Rusko
34  Maksim Stasyuk & Anna Voronkova Rusko
37  Evgeniy Budyak & Natalya Chupina Rusko
37  Vitaliy Peryatin & Ekaterina Baserova Rusko
37  Vadim Plotnikov & Anastasiya Berezina Rusko
40  Timofey Aleshin & Elizaveta Mukueva Rusko
40  Ivan Galatenko & Alisa Kirichenko Rusko
42  Vladimir Moiseev & Mariya Dukker Rusko
42  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Rusko
44  Denis Baranchugov & Zhanna Tsyrenova Rusko
44  Oleg Karyagin & Ekaterina Alekhina Rusko
44  Evgeniy Komarov & Anastasiya Karanova Rusko
47  Aleksej Potselov & Dajaana Aprosimova Rusko
48  Vladislav Didkovskiy & Ulyana Sidelnikova Rusko
49  Artem Khruschalev & Polina Chichulina Rusko

1. kolo (top 70)

50  Ilya Gashkov & Kristina Anenko Rusko
50  Daniil Korepov & Alena Korepova Rusko
52  Roman Yunkind & Anna Kim Kazachstán
53  Ilya Logachev & Anastasiya Leonteva Rusko
53  Gleb Saprykin & Darya Gaponova Rusko
53  Aleksandr Sytezhev & Darya Verkhova Rusko
56  Mihail Nikolaev & Polina Norkina Rusko
57  Vladimir Barinov & Alena Mikhaylova Rusko
57  Aset Doshimov & Valeriya Mashava Rusko
57  Vadim Maksimov & Tatyana Popova Rusko
57  Maksim Nesterov & Irina Harkova Rusko
61  Aleksey Abakumov & Sofya Bashilova Rusko
62  Egor Rybalkin & Yuliya Guseva Rusko
63  Viktor Moskalyuk & Mariya Lobanova Rusko
64  Danil Bolshakov & Anastasiya Ivanova Rusko
65  Ivan Lavrov & Natalya Yaremchuk Rusko
65  Egor Zolotarev & Anastasiya Ponomarenko Rusko
67  Aleksey Fedorov & Yana Lazareva Rusko
68  Emil Nasibullin & Roza Gazizova Rusko
69  Maksim Zherdev & Kristina Burtseva Rusko
70  Vladislav Tkachenko & Olga Bichevina Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}