Results from Tattersall's Australian Open 2008 - IDSF World Amateur Latin 14. prosince 2008
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tattersall's Australian Open 2008
Austrálie - Melbourne 10. prosince 2008

IDSF World Amateur Latin 14. prosince 2008

Finále

1  Stefano Di Filippo & Anna Melnikova-Duknauske Itálie
2  Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
3  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusko
4  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Croatia
5  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
6  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dánsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Nino Langella & Nataliya Maidiuk Itálie
8  Michael Miziner & Anastasia Belykh Austrálie
9  Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Austrálie
10  Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Rakousko
11  Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Německo
12  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko USA
14  Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovensko
15  Shi Lei & Zhang Yu Bai Čína
15  Gregor Rebula & Lisa Darby Anglie
17  Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francie
17  Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Lotyšsko
19  Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
20  Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
21  Stefano Oradei & Veera Kinnunen Švédsko
22  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Nový Zéland
22  Daniils Kutuzovs & Viktorija Puhovika Lotyšsko
24  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Rakousko

2. kolo (top 48)

25  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dánsko
25  Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finsko
25  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovinsko
28  Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polsko
29  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
30  Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
30  Jiri Hein & Lucia Krncanova Slovensko
32  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonsko
33  Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
34  Kamil Studenny & Kateryna Trubina Kanada
35  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
36  Nicolas Garcia & Masha Turlupova Španělsko
36  Grigori Sedrakyan & Lilit Avaygyan USA
38  Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francie
39  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonsko
39  Róbert Magyari & Ágnes Szalai Maďarsko
39  Decius Mirea & Oana Andreea Nechiti Rumunsko
39  Viktors Shruboks & Ala Karpenko Litva
43  Roman Ciflicli & Ipek Yavuzer Turecko
44  Yvo Eussen & Elisabeth Novotny Švédsko
44  Radim Pradka & Katerina Kolmanova Česká republika
46  Pedro Borralho & Tatiana Moreira Santos Portugalsko
46  Radek Mucha & Alice Stodulkova Česká republika
48  Watcharakorn Suasuebpun & Warapa Jumbala Thajsko

1. kolo (top 64)

49  Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norsko
50  Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandsko
50  Ricardo Marques & Sandra Silva Portugalsko
50  Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Rumunsko
53  Ronnie Steeve Vergara & Charlea Lagaras Filipíny
54  Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japonsko
55  Christopher Page & Asta Bjarnadottir Island
56  Reynato Rener Mercado & Judith Anne Melencio Filipíny
56  Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tchaj-wan
58  Mathew Nicholson & Samantha Malloch Nový Zéland
59  Igal Ginzburg & Sonia Sebastianov Israel
60  Askhat Urazalinov & Milena Sementsova Kazachstán
60  Chan Hing Wei & Chan Chui Mei Čína
62  Christopher Carroll & Louise Mcgowan Irsko
62  Chong Aik Lim & Riane Low Singapur
62  Sum Chun Ng & Wai Yi Lam Honkong
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}