Results from Tampere Winter Dance Festival - Amateur Rising Star Standard 25. ledna 2008
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tampere Winter Dance Festival
Finsko - Tampere 25. ledna 2008

Amateur Rising Star Standard 25. ledna 2008

Finále

1  Andrejs Rogovenko & Anna Spiridonova Lotyšsko
2  Mikhail Ostryakov & Marina Bevz Rusko
3  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonsko
4  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finsko
5  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonsko
6  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Estonsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [17] Konstantin Gorodilov & Emma-Leena Koger Estonsko
8  [16] Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Lotyšsko
9  [13] Aleksey Ivanov & Olga Blyum Rusko
10  [8] Paul Reinolt & Madli Pappa Estonsko
11  [3] Gundars Kalnins & Anna Vikulova Lotyšsko
12  [2] Maksim Zhemchuzhnikov & Ksenia Savchenko Rusko

Čtvrtfinále

13  [12] Ilari Lehtonen & Johanna Kanto Finsko
14  [11] Alari Lukk & Dina Syritsa Estonsko
14  [11] Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Rusko
16  [9] Aleksei Tuvi & Kristiina Reinfeldt Estonsko
17  [8] Jurijs Trosenko & Claudia Ketonen Finsko
18  [7] Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Lotyšsko
19  [5] Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finsko
20  [4] Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rusko
21  [2] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Dánsko
22  Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Finsko
22  Oleg Ischuk & Victoria Nikulshina Rusko
22  Samuli Pietiläinen & Satu Mäkinen Finsko

2. kolo (top 41)

25  [11] Jens Mattila & Sofia Mäki Ontto Finsko
26  [9] Vitaliy Bondarenko & Mariya Shitikova Rusko
26  [9] Antti Pekka Pitkänen & Kaisu Tuominiemi Finsko
28  [8] Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Rusko
28  [8] Clinton Soules & Meagan Kleinhans Jihoafrická republika
30  [7] Akseli Kurttio & Rosanna Kulju Finsko
31  [6] Karri Rinne & Suvi Kurki Finsko
32  [5] Valtteri Virtanen & Heidi Karppanen Finsko
33  [4] Henrik Nordman & Simone Lehikoinen Finsko
34  [3] Kim Samuelsson & Reetta Aarnio Finsko
35  [2] Jani Neulaniemi & Jenni Torvinen Finsko
35  [2] Kalmer Seisler & Anna Belozerskikh Finsko
37  [1] Tuomas Kesti & Maria Tanhuanpää Finsko
37  [1] Lassi Pakkala & Sanni Alanen Finsko
39  Kasper Rauhala & Janika Ilkka Finsko
39  Kasperi Rinne & Netta Kupiainen Finsko
39  Samuli Valonen & Sara Niemela Finsko

1. kolo (top 60)

42  [18] Matti Rautajoki & Heidi Pohjola Finsko
43  [16] C Alfestus & J Kolbie Jihoafrická republika
43  [16] Mikael Malila & Aini Minkkinen Finsko
43  [16] Riyaad Marlie & Diedre Michaels Jihoafrická republika
46  [15] Vasili Maltsev & Elina Maltseva Finsko
46  [15] Eerik Nordman & Anni Kokkonen Finsko
48  [14] Ville Häyrynen & Laura Vihanne Finsko
48  [14] Tapio Jokinen & Kiia Konttinen Finsko
48  [14] Tuomas Jylhä & Iida Hilska Finsko
48  [14] Juuso Kähärä & Camilla Nolvi Finsko
48  [14] Patrick Kutumane & Semi Matabola Jihoafrická republika
48  [14] Thabo L'khoza & Ayanda Mbatha Jihoafrická republika
48  [14] Sami Similä & Iina Elo Finsko
48  [14] L Smitt & Melissa Hoffman Jihoafrická republika
56  [9] Ville Sinkkonen & Jenna-mari Syrjänen Finsko
57  [8] Marko Bärn & Sarita Helin Finsko
58  [5] Laszlo Kalmar & Riina Hirvonen Finsko
59  [4] Nikita Sinitsyn & Ekaterina Danilova Rusko
60  [2] Leonid Kondratev & Daria Romanenko Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}