Results from Tallinn International Open Cup 2010 - Juvenile Standard 27. listopadu 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tallinn International Open Cup 2010
Estonsko - Tallinn 26. listopadu 2010

Juvenile Standard 27. listopadu 2010

Finále

1  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusko
2  Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonsko
3  Jevgeni Medvedev & Julia Ternavskihh Estonsko
4  Nikita Mjaksins & Luize Kascejeva Lotyšsko
5  Tomas Piht & Alina Timofejeva Estonsko
6  Siim Saarik & Simoona Peensalu Estonsko
7  Robin Aleksander Veskus & Gloria Krieger Estonsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [16] Marcus Bachmann & Anni Ambur Estonsko
9  [15] Jakov Kostjanko & Katerina Maijorova Estonsko
10  [10] Robert Kassin & Melani Sulengo Estonsko
10  [10] Roman Mokienko & Polina Gorshenina Rusko
10  [10] Jaan Repnikov & Riina Jakobson Estonsko

Čtvrtfinále

13  [23] Krisjarlet Kivisaar & Silvia Susanne Barjabin Estonsko
14  [22] Marko Reitalu & Arina Salahhova Estonsko
15  [21] Roland Jõearu & Kaisa-brit Koger Estonsko
16  [20] Mark Dorfmann & Eva Kolektor Estonsko
17  [15] Pavel Gorbachev & Elizaveta Galaktionova Rusko
17  [15] Ilian Helendi & Ann Mari Lepik Estonsko
19  [14] Daniels Simosons & Sara Zuberga Lotyšsko
20  [9] Danil Vokhtomin & Aleksandra Raskatova Rusko
21  [6] Daniil Botskarjov & Uljana Redchits Estonsko
21  [6] Olle Viltok & Kendra Metsis Estonsko
23  [5] Dmitrii Rongin & Alina Pogorzhelskaya Rusko
24  [4] Sten Hendrik Trauss & Anna Brita Ani Estonsko

2. kolo (top 49)

25  [21] Erik Põlgaste & Katerina Jette Sõerde Estonsko
25  [21] Nikita Polkovnikov & Anna Kovalenko Estonsko
27  [20] Elias Husgafvel & Ronya Nyman Finsko
27  [20] Pyry Nissinen & Ella Hagman Finsko
29  [19] Jaakko Saaristo & Saga Granlund Finsko
29  [19] Nikita Varest & Polina Gusyatskaya Rusko
31  [18] Dmitrijs Gruzdevs & Aleksandra Ivanova Lotyšsko
31  [18] Karl-Alder Kuivjõgi & Feridee Sevastjanov Estonsko
31  [18] Ralf-stiven Viru & Carolyn Kokk Estonsko
34  [13] Markus Orav & Benelote Uuskula Estonsko
35  [11] Kristers Dulverks & Rezija Dombrovska Lotyšsko
35  [11] Henry Järve & Grete Heinsaar Estonsko
37  [10] Kaspar Eerik Maarand & Merilin Kangur Estonsko
38  [9] Erik Bleive & Laura-Anett Kreevald Estonsko
38  [9] Anton Burkhanov & Anna Petrashevich Rusko
38  [9] Linus Otsamo & Lumi Otsamo Finsko
41  [8] Marcus Nilson & Diana Saab Estonsko
41  [8] Pavel Vassiljev & Kristina Sergejeva Estonsko
43  [7] Andrius Matsenas & Sirelin Saarik Finsko
43  [7] Kaur Pesor & Reti Ojasalu Estonsko
43  [7] Edvard Romanenko & Seda Dungorova Estonsko
46  [5] Ilja Konostsonok & Maria Elizaveta Valge Estonsko
47  [4] Silver Ingver & Triin Piirsalu Estonsko
47  [4] Simon Prii & Carmen Unt Estonsko
49  [3] Germo Toonikus & Helena Vilmann Estonsko

1. kolo (top 77)

50  Kendro Härm & Nataly Bogdanova Estonsko
51  Kert Kullamma & Marie Loopere Estonsko
52  Sander Künnapuu & Karoline Kerge Estonsko
52  Hans Kristjan Veri & Susi Ann Kaljas Estonsko
54  Juri Altmets & Kristina Korõtnikova Estonsko
54  Edrian Griskun & Karina Vanina Estonsko
54  Valdemar Verner Okspuu & Helena Dess Augasmägi Estonsko
54  Marek Vassiljev & Milena Kozel Estonsko
58  Indrek Lombiots & Loona Volke Estonsko
59  Tuomas Suokas & Selina Juvonen Finsko
59  Maxim Trofimov & Antonina Mazepa Rusko
61  Kaspar Kaldaru & Mia Maarja Rahi Estonsko
61  Anton Kudrin & Ulyana Arkhangelskaya Rusko
61  Kert Lillenberk & Rebecca Lepp Estonsko
61  Kevin Reinvee & Maria-Elisabeth Lootus Estonsko
61  Artur Rennel & Rachel Sermat Estonsko
66  Ronald Erik Spriit & Eliisa Sukles Estonsko
66  Martin Tava & Anne-Liis Paenurm Estonsko
68  Jaan Pavliuk & Kristin Kilter Estonsko
68  Aleksander Piirimees & Annebritt Rell Estonsko
70  Gennadi Kondratenko & Anastassija Karzubova Estonsko
71  Sem Karlos Kolk & Liis Grete Atonen Estonsko
71  Partik Lehto & Angelika Lehto Finsko
73  Valeri Bazenov & Polina Zurjari-Ossipova Estonsko
74  Maximilian Grahl & Valeria Sorgina Estonsko
75  Daniil Strokov & Maria Kapitonova Rusko
76  Emil Lehtinen & Henna Meriläinen Finsko
77  Roope Saarinen & Miia-Riina Aho Finsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}