Results from Tallinn International Open Cup 2008 - Junior I Standard 30. listopadu 2008
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tallinn International Open Cup 2008
Estonsko - Tallinn 29. listopadu 2008

Junior I Standard 30. listopadu 2008

Finále

1  Vadim Likhovtsev & Alina Epeykina Rusko
2  Nils Jugans & Juliana Gordimova Lotyšsko
3  Nikolay Chernov & Elizaveta Korobeynikova Rusko
4  Vadim Maslov & Yana Cherepanova Rusko
5  Vadims Kuznecovs & Albina Dzalagonija Lotyšsko
6  Karls Aniscenko & Paula Kukute Lotyšsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Oliver Kips & Kristina Morozjuk Estonsko
8  Oskars Karklins & Elina Muceniece Lotyšsko
9  Edgar Panov & Elina Lebjodkina Estonsko
10  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Estonsko
11  Kaspars Ivanovs & Jelizaveta Jermilova Lotyšsko
12  Karl-Heinz Palm & Annabel Lillo Estonsko

Čtvrtfinále

13  Madis Abel & Alina Tamuljonok Estonsko
13  Kaspar Mätas & Natalia Hitrova Estonsko
15  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusko
16  Stefan Velberg & Greta Korju Estonsko
17  Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonsko
18  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Rusko
19  Natans Katkovskis & Jelizaveta Manija Lotyšsko
20  Kristo Hokkonen & Katri Karindi Estonsko
20  Vladimir Rotan & Daria Sherstoboeva Rusko
22  Ilya Egorov & Natalya Zavarzina Rusko
22  Arturs-karols Junelis & Elina Lotyšsko
24  Maxim Starovoytov & Evgeniya Florinskaya Rusko

2. kolo (top 48)

25  Vladislav Tammi & Diana Gavrilova Estonsko
26  Margo Asten & Mona Kattel Estonsko
26  Andrey Davydik & Jeva Skarlet Estonsko
28  Mark Basaloga & Kaisa Lepik Estonsko
28  Sander Üksti & Meeritriin Tomson Estonsko
30  Kristers Zuika & Endija Zuika Lotyšsko
31  Karl Kristian Alasi & Elis Niinberg Estonsko
31  Rodion Li & Nelli Kiselevskaya Rusko
33  Mario Saunpere & Lisa Marie Vali Estonsko
33  Roman Savchenkov & Anastasiya Kislyakova Rusko
33  Vladimirs Volozaninovs & Estere Beatrise Klapere Lotyšsko
36  Martin Maskin & Mirell Molder Estonsko
37  Stefan Korjus & Valeria Semjonova Estonsko
37  Nikolai Solujazikov & Sofia Kipjatkova Estonsko
39  Karl-gustav Hanikat & Zanna Dronina Estonsko
39  Ilari Kauppinen & Mirella Jalonen Finsko
39  Vladislav Kurganskiy & Svetlana Vasileva Rusko
39  Sander Seppik & Kelly Muurisepp Estonsko
43  Ivan Antonov & Mariya Boykova Rusko
44  Lev Burlaka & Natalia Galaganova Estonsko
44  Arthur Niin & Alina Vesselova Estonsko
46  Karl Mols & Keiti Djakonov Estonsko
46  Ragner Tallermaa & Getter Gilden Estonsko
48  Sander Kütisaar & Annela Pajumets Estonsko

1. kolo (top 75)

49  Ander Hindremäe & Keili Kase Estonsko
50  Vladislav Vodopyanov & Viktoriya Sverdlikova Rusko
50  Maksim Yushkevich & Slavyana Melnik Bělorusko
52  Rain Vares & Katriin Mägi Estonsko
53  Janis Levinskis & Zaklina Sola Lotyšsko
53  Kert Kevin Lissmann & Laura Smolski Estonsko
55  Alain Ameljushenko & Kaari Kink Estonsko
56  Eduard Jakovlev & Cecilia Eero Estonsko
57  Genert Allikmaa & Loore Pihlas Estonsko
58  Jevgeni Avramtsuk & Helen Hendrikson Estonsko
59  Andero Heinola & Laura Ernits Estonsko
59  Joosep Moor & Johanna Maria Vilgats Estonsko
61  Raivis Grandovskis & Elizabete Aispure Lotyšsko
61  Daniel Russ & Kati Karolin Prangli Estonsko
61  Johannes Saaristo & Mila Nikanto Estonsko
64  Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Švédsko
64  Denis Rastrogujev & Diana Snagovskaja Estonsko
64  Christopher Voolaid & Regina Perzinski Estonsko
67  Janis Kalkis & Sanda Igaune Lotyšsko
67  Marten Niinepuu & Jane Toiger Estonsko
67  Joonatan Poolma & Marianne Kosenkranius Estonsko
70  Karlgregori Kadatski & Ehti Annus Estonsko
71  Christer Lohk & Kaisa Josu Estonsko
72  Martin Trudnikov & Marianne Äkke Estonsko
73  Nikita Shindarev & Veronika Klyueva Rusko
74  Andres Kolbassov & Anna Pereskokova Estonsko
74  Anton Masljakevits & Evelin-liis Suvi Estonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}