Results from Tallinn International 2007 - Junior I Standard 25. listopadu 2007
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tallinn International 2007
Estonsko - Tallinn 24. listopadu 2007

Junior I Standard 25. listopadu 2007

Finále

1  Rafael Aleksanjan & Mariann Smolski Estonsko
2  Boris Basin & Nadezhda Novikova Rusko
3  Arturs Freimanis & Liza Hincenberga Lotyšsko
4  Armand Fazullin & Marit Mets Estonsko
5  Aleksandrs Aniscenko & Anna Andreicuka Lotyšsko
6  Vladislav Robatsenko & Emilia Bogdanova Estonsko
7  Avo Kullamaa & Maria Sutt Estonsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Vladimirs Kozevnikovs & Signe Lazdane Lotyšsko
9  Daniel Artur Kolosin & Alexandra Elert Německo
10  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rusko
11  Voldemars Jurevics & Agate Labalaika Lotyšsko
12  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Rusko

Čtvrtfinále

13  Nikolay Chernov & Elizaveta Grigoreva Rusko
13  Mindaugas Strazdas & Rusne Glinskyte Litva
15  Krists Ciapas & Sarlote Jakse Lotyšsko
16  Mark Basaloga & Liisa Butel Estonsko
17  Roberts Zageris & Evita Brilte Lotyšsko
18  Sander Häkkinen & Elizaveta Semjonova Estonsko
18  Rando Jurgens & Maria Abel Estonsko
18  Matiss Timofejevs & Paula Makarova-makaronoka Lotyšsko
21  Alan Lilleoja & Elina Magomedova Estonsko
21  Gabriel Opris & Katrin Vain Estonsko
23  Evgeniy Sergeev & Aleksandra Galkina Rusko
24  Kaspar Mätas & Jaana Lesment Estonsko

2. kolo (top 42)

25  Enar Kirikal & Stella Raudsepp Estonsko
26  Mark Korotin & Valeria Pakk Estonsko
27  Ranno Aigro & Carmen Kreinin Estonsko
27  Madis Hiiet & Johanna Nirk Estonsko
29  Aleks Herbert Rivik & Sarah Lainemäe Estonsko
29  Rain Vares & Jane Kikojan Estonsko
31  Krisjanis Brizga & Olga Ladugina Lotyšsko
32  Karl Jogi & Birgit Vilks Estonsko
32  Nikita Sazhin & Anastasia Lapina Rusko
34  Artem Bolotnikov & Anastasiya Koveza Estonsko
34  Mait Roomus & Anabel Aunver Estonsko
36  Andris Patmalnieks & Monta Skirpa Lotyšsko
37  Ander Hindremäe & Keili Kase Estonsko
37  Sander Kartau & Ramisa Priimagi Estonsko
39  Karl Kristian Alasi & Elis Niinberg Estonsko
39  Ergo Lükk & Rutt Metusala Estonsko
41  Ivan Borisov & Yuliya Slinchenko Rusko
42  Lev Burlaka & Natalia Galaganova Estonsko

1. kolo (top 58)

43  Margo Asten & Mona Kattel Estonsko
43  Roman Zakopaev & Ekaterina Gaevskaya Rusko
45  Pavel Melentyev & Vera Shestakova Estonsko
45  Maxim Starovoytov & Elizaveta Korobeynikova Rusko
47  Mihkelerik Peegel & Helerin Adelbert Estonsko
48  Arnold Poznahirko & Karolin Madsen Estonsko
49  Erik Luts & Astrit Vanaveski Estonsko
50  Anton Blinkov & Natalia Hitrova Estonsko
50  Geirjoonas Loit & Andrea Laanemets Estonsko
50  Aleksander Polozov & Elizaveta Lukyanova Rusko
53  Roman Lazhinskiy & Anastasia Gabysheva Estonsko
54  Alan Laheb & Kaisa Lepik Estonsko
55  Daniil Ovchar & Olga Prokhorenko Estonsko
56  Vladislav Misulovin & Anastasia Semenova Estonsko
57  Ivan Antonov & Svetlana Vasileva Rusko
57  Nikita Ivanchenko & Darya Shestakova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}