Results from Tallinn International 2007 - Junior II Latin 25. listopadu 2007
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tallinn International 2007
Estonsko - Tallinn 24. listopadu 2007

Junior II Latin 25. listopadu 2007

Finále

1  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants Estonsko
2  Arturs Prikulis & Luize Darzniece Lotyšsko
3  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva Estonsko
4  Edgars Orda & Katarina Tumasevica Lotyšsko
5  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha Estonsko
6  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva Lotyšsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova Lotyšsko
8  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Lotyšsko
9  Aleksander Makusev & Julia Nozkina Estonsko
10  Artis Robalds & Laima Ozolina Lotyšsko
11  Aleksandrs Kolcovs & Anastasija Timofejeva Lotyšsko
12  Valters Boroviks & Diana Romancane Lotyšsko

Čtvrtfinále

13  Nauris Kalva & Zanda Gruba Lotyšsko
14  Marts Punins & Dana Jakobsone Lotyšsko
14  Karlis Treijs & Nadina Rode Lotyšsko
16  Henry Puusepp & Laura Puusepp Estonsko
16  Dmitri Smagljuk & Elina Lebjodkina Estonsko
18  Alexey Korablev & Diana Narbikova Estonsko
19  Artur Luppa & Roberta Liinar Estonsko
20  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte Litva
21  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova Lotyšsko
22  Artem Alekseev & Maria Janutis Rusko
22  Ilja Vaganov & Magdalena Donerstak Estonsko
24  Karl Andres Saul & Gerli Vinkel Estonsko

2. kolo (top 45)

25  Otto Antson & Hanna Antson Estonsko
25  Erik Rani & Eliise Ilves Estonsko
27  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus Estonsko
28  Andrejs Moisejenko & Annija Bergmane Lotyšsko
28  Dmitrijs Tuzikovs & Jekaterina Aleksaskina Lotyšsko
30  Nikita Konotop & Lyudmila Davydova Rusko
31  Tanel Trunin & Regina Rähn Estonsko
31  Mirko Vavrenjuk & Marilin Noorem Estonsko
33  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva Rusko
34  Allar Möll & Gerli Selge Estonsko
34  Erik Tugo & Valeria Inostrantseva Estonsko
36  Sander Kalve & Anna Kustova Estonsko
36  Dmitri Tuvi & Ilona Andrejeva Estonsko
38  Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine Lotyšsko
38  Maris Loja & Madara Freiberga Lotyšsko
40  Teet Järv & Janina Kim Estonsko
41  German Dusheyko & Anna Makoveeva Rusko
42  Tarvi Salu & Kaidi Possul Estonsko
43  Dmitriy Novikov & Svetlana Karpova Rusko
44  Mihkel Hiiet & Kristina Smirnova Estonsko
44  Artur Käpp & Keidi Possul Estonsko

1. kolo (top 65)

46  Henri Latti & Anna Gorjunova Estonsko
47  Toms Kolats & Liva Valdheima Lotyšsko
48  Anton Batyukov & Anna Samosudova Rusko
49  Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Rusko
50  Andrejs Tarasovs & Stella Novaha Lotyšsko
51  Daniil Seppa & Kristina Putsinina Estonsko
52  Jaanus Burk & Terje Vaher Estonsko
52  Sergejs Kondrasins & Karina Avisane Lotyšsko
54  Rainis Karro & Diane Môttus Estonsko
54  Artjom Skurenko & Katrin Repetskaja Estonsko
54  Martin Uusmäe & Eleen Laul Estonsko
57  Kirill Homtsik & Ekaterina Lazareva Estonsko
58  Edgars Erkskis & Liva Culkstena Lotyšsko
59  Ingus Falalejevs & Laura Umecka Lotyšsko
59  Karl Henry Thomson & Glea Habicht Estonsko
61  Deniss Gubanov & Albina Malôs Estonsko
61  Reinis Kruklins & Justine Balmane Lotyšsko
61  Karl Kristofer Kurruk & Anastassia Ugrjumova Estonsko
64  Karl Erik Elmet & Raili Ever Estonsko
64  Ainars Maske & Laine Liepa Lotyšsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}