Results from Tallinn International 2007 - IDSF International Open Standard 25. listopadu 2007
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tallinn International 2007
Estonsko - Tallinn 24. listopadu 2007

IDSF International Open Standard 25. listopadu 2007

Finále

1  Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute Litva
2  Valdis Skutans & Laura Kosite Lotyšsko
3  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
4  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litva
5  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonsko
6  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Roberts Nemiro & Santa Dmitrijeva Lotyšsko
8  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusko
9  Kristjan Kuusk & Anri Kokkonen Finsko
10  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonsko
11  Marko Mehine & Maria Fessai Estonsko
12  Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite Litva

Čtvrtfinále

13  Sami Vainionpää & Merje Styff Finsko
14  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
14  Alari Lukk & Dina Syritsa Estonsko
16  Jerzy Borowski & Marta Kocik Polsko
16  Pavel Denissenko & Natalja Ryzova Estonsko
18  Aleksandr Tsesnokov & Katri Kitsing Estonsko
19  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonsko
20  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polsko
21  Pavel Kuzmin & Susanna Uusmaa Estonsko
22  Kristaps Kalnins & Liva Prince Lotyšsko
23  Andres End & Liis End Estonsko
24  Veiko Rist & Maria Konus Estonsko

2. kolo (top 35)

25  Vytautas Dudenas & Laura Liudziute Litva
26  Tomas Slausgalvis & Gintare Bankauskaite Litva
27  Mareks Perkons & Agneta Adamovica Lotyšsko
28  Ilari Lehtonen & Johanna Kanto Finsko
28  Joonas Sakki & Riikka Junno Finsko
28  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rusko
31  Aigars Auzenbergs & Anete Paradniece Lotyšsko
31  Madis Hakmann & Viktoria Zokova Estonsko
33  Evert Eero & Veronika End (aka Korotnikova) Estonsko
34  Pavel Golubev & Yaroslava Eliseeva Rusko
35  Hardi Rikand & Laura Kask Estonsko

1. kolo (top 59)

36  Nikolai Iliev & Jasmin Pocknell Finsko
36  Artur Lubin & Birgit Usin Estonsko
36  Koit-Georg Peterson & Grete Papp Estonsko
39  Andrejs Aleksejevs & Jekaterina Fjodorova Lotyšsko
40  Viktors Haritonovs & Olga Haritonova Lotyšsko
41  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
41  Aleksandr Smirnov & Anna Shunina Rusko
43  Rolands Malcans & Anna Berga Lotyšsko
44  Erik Raikkerus & Kristiine Volt Estonsko
45  Sergey Korablev & Olga Semionova Rusko
45  Mikus Ulbins & Madara Treimane Lotyšsko
47  Mihail Pustokhin & Diana Khayrulina Rusko
48  Tanel Merigan & Gerti Leesman Estonsko
49  Lev Ermakov & Sofia Burshtein Rusko
49  Aleksei Ivanov & Kamilla Kerimhanova Estonsko
51  Lars Trunin & Grete Raidma Estonsko
52  Niks Bisenieks & Kristine Lopeta Lotyšsko
52  Kristen Gilden & Kristina Kips Estonsko
52  Kaspar Sallo & Enely Kontson Estonsko
55  Raido Ruuse & Riikka Salminen Finsko
55  Risto Siitan & Regina Lai Estonsko
55  Dmitry Smirnov & Mariya Zirenko Rusko
55  Frank Viikberg & Kristiina Mooses Estonsko
55  Rodion Zhuk & Marianna Sinitskaya Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}