Results from Tactus Open 2008 - IDSF International Open Latin 27. dubna 2008
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Tactus Open 2008
Croatia - Zagreb 26. dubna 2008

IDSF International Open Latin 27. dubna 2008

Finále

1  Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Slovinsko
2  Dmitry Zhukov & Maria Bopkova Rusko
3  Misa Cigoj & Alexandra Malai Slovinsko
4  Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Itálie
5  Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
6  Sergiy Georgiyev & Roswitha Wieland Rakousko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Alexey Zakharin & Viktoria Serdiuk Rusko
8  Gediminas Grigonis & Justina Zemaityte Litva
8  Istvan Varga & Gabriela Pilic Croatia
10  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rusko
11  Stefano Vidoni & Giulia Settomini Itálie
12  Matej Kralj & Spela Kralj Slovinsko

Čtvrtfinále

13  Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Česká republika
13  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonsko
15  Viktors Shruboks & Ala Karpenko Litva
16  Damir Haluzan & Tadeja Haluzan Slovinsko
17  Kristijan Burazer & Martina Plohl Slovinsko
17  Ivan Knezevic & Milena Zogovic Srbsko
19  Jiri Hein & Lucia Krncanova Slovensko
19  Daniele Sargenti & Eleonora Comparini Itálie
21  Vaclav Masaryk & Zaneta Vaskova Česká republika
22  Dániel Szabó & Éva Lovász Maďarsko
23  Leon Ajtlbez & Zana Aleric Croatia
24  Danijel Romanovic & Tanja Lukic Srbsko

2. kolo (top 48)

25  Zsolt Sandor Cseke & Lavinia Ghilea Rumunsko
25  Tamás Gellai & Ágnes Fürst Maďarsko
25  Uros Markovic & Jovana Janicijevic Srbsko
28  Filip Karasek & Sabina Karaskova (aka Piskova) Česká republika
29  Noel Kiss & Zsuzsanna Braun Maďarsko
30  Bogdan Tyaglyy & Anastasiya Ermishova Ázerbajdžán
31  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Rumunsko
32  Vadim Garbuzov & Zsofia Kovalik Rakousko
32  Artem Lazarev & Liene Liepa Lotyšsko
34  Vedran Marceta & Zana Ibric Bosna a Hercegovina
34  Tomaz Ster & Stasa Berkopec Slovinsko
36  Miha Stefl & Ursa Tomazic Slovinsko
37  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Slovinsko
38  Daniel Nan Sajti & Daniela Florut Rumunsko
39  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Česká republika
39  Marko Herceg & Ana Herceg Croatia
39  Patrik Majcen & Emina Musanovic Croatia
39  Sven Zubic & Marija Santek Croatia
43  Antonio Ady Kolarevic & Vanja Vujic Croatia
43  Milan Locic & Ivana Dzambic Srbsko
45  Roland Parádi & Diana Gyurits Maďarsko
46  Péter Császár & Andrea Illés Maďarsko
46  András Mészáros & Dorottya Oláh Maďarsko
48  Matej Mesojedec & Dijana Zutic Croatia

1. kolo (top 77)

49  Kristian Pavlovic & Sandra Orgonas Srbsko
49  Viktor Polasek & Dita Drabkova Česká republika
51  Jozef Herak & Sandra Agalareva Slovensko
52  Enis Avdic & Ida Sehovic Bosna a Hercegovina
53  Dino Alic & Dina Imamovic Bosna a Hercegovina
54  Timi Volupic & Sara Bucar Slovinsko
55  Nermin Kocan & Iris Brkic Bosna a Hercegovina
56  Philip Hain & Andrea Hasner Rakousko
57  Boris Mladenovic & Sonja Mladenovic Srbsko
58  Azer Ashrafov & Olga Tovstashova Ázerbajdžán
59  Yuriy Barkov & Maria Parchevskaya Bělorusko
59  Filip Debelec & Bruna Gorupec Croatia
61  Zsolt Katona & Tímea Potys USA
62  Alexander Wonisch & Anja Höfler Rakousko
63  Luka Vodlan & Maja Omovsek Slovinsko
64  Deni Banic & Sara Biskic Croatia
64  Slobodan Vukcevic & Jelena Vukcevic Montenegro
66  Antonio Humski & Marina Kovac Croatia
67  Ivan Angelkovski & Kristina Tarcugovska Makedonie
67  Miroslav Gajic & Nevena Bazalac Srbsko
67  Marko Grdosic & Ana Lovric Croatia
67  Matija Posavec & Vlatka Blazekovic Croatia
71  Florin Dacian Culda & Dana Raluca Gale Rumunsko
71  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Croatia
71  Marko Santic & Tena Zepec Croatia
74  Ivan Ivanov & Violeta Milanova Bulharsko
74  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Bosna a Hercegovina
74  Matevz Rumpret & Vesna Koderman Slovinsko
74  Bartul Zubac & Lorena Klasic Croatia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}