Results from Surprise 2010 - IDSF Open Latin 7. listopadu 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Surprise 2010
Rusko - Moscow 6. listopadu 2010

IDSF Open Latin 7. listopadu 2010

Finále

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
2  Dmitriy Pugachev & Elena Zuzukina Rusko
3  Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Rusko
4  Anton Prokudin & Ekaterina Pechenik Rusko
5  Aleksandr Kartashov & Elena Kolyubakina Rusko
6  Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litva
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [20] Pavel Silantev & Irina Samoylova Rusko
8  [19] Anton Goncharov & Olga Andrianova Rusko
8  [19] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusko
10  [16] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Rusko
11  [13] Ilja Chubanov & Anastasiya Rybalko Rusko
12  [8] Yan Sorokin & Veronika Karimova Rusko

Čtvrtfinále

13  [24] Dmitry Evseev & Daria Evseeva Rusko
14  [22] Mikhail Khmel & Dilyara Bliznyuk Rusko
14  [22] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rusko
16  [21] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusko
17  [19] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Rusko
17  [19] Artem Merkulov & Diana Pilipenko Rusko
19  [17] Sergey Minaev & Angelina Troshina Rusko
20  [16] Ruslan Khayrullin & Anna Shadrina Rusko
21  [15] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rusko
21  [15] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Rusko
23  [14] Kirill Alyukhin & Darya Kontanistova Rusko
24  [10] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Rusko

3. kolo (top 49)

25  [26] Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rusko
25  [26] Denis Kuzenkov & Anna Zakharova Rusko
27  [25] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Rusko
28  [24] Mikhail Radionov & Irina Bolshakova Rusko
29  [23] Grigoriy Abaev & Irina Utnik Rusko
29  [23] Nikolay Ivanushkin & Angelina Nechkhaeva Rusko
29  [23] Aleksandr Shmonin & Mariya Kolmakova Rusko
32  [22] Vladimir Efremov & Kira Zorilova Rusko
33  [21] Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Rusko
34  [20] Vladimir Shkural & Alevtina Malenina Rusko
34  [20] Roman Trotskiy & Karolina Usikova Rusko
36  [19] Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusko
36  [19] Vitaliy Novikov & Yulia Morozova Rusko
38  [18] Aleksey Shipilov & Anastasiya Kuzmenko Rusko
39  [17] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Rusko
40  [14] Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Rusko
40  [14] Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Rusko
40  [14] Andrey Laskin & Darya Kolosova Rusko
43  [13] Konstantin Klimenko & Elena Likirichenko Rusko
44  [12] Ilia Feldman & Irina Ivanova Rusko
44  [12] Denis Krivonogov & Ekaterina Chuykova Rusko
44  [12] Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Rusko
47  [10] Andrey Bordachuk & Nadezhda Grekova Rusko
48  [7] Roman Besedin & Valeriya Dolmogombetova Rusko
48  [7] Dmitriy Khusnutdinov & Yaroslava Satalkina Rusko

2. kolo (top 81)

50  [28] Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rusko
50  [28] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rusko
52  [27] Ilkham Baybulatov & Ekaterina Karbaeva Rusko
52  [27] Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rusko
54  [26] Dmitry Lomakin & Julia Leontieva Rusko
54  [26] Alexandr Otsechkin & Alexandra Lutsenko Rusko
56  [25] Ruslan Akolupin & Anna Akimushkina Rusko
56  [25] Yaroslav Bryalin & Elizaveta Kuzminova Rusko
56  [25] Denis Miroshnichenko & Angelina Kuryshova Rusko
56  [25] Igor Sannikov & Anna Anakina Rusko
56  [25] Yan Shmidt & Marina Bisiuk Rusko
56  [25] Pavel Tsarev & Polina Tsareva Rusko
62  [24] Vsevolod Bezruchenko & Anastasia Kriukova Rusko
63  [22] Daniil Kapitanov & Anna Aseeva Rusko
63  [22] Sergey Kolesnikov & Alina Mekhraban Rusko
63  [22] Roman Vasilev & Ekaterina Gostkina Rusko
66  [21] Sergey Kumskov & Alevtina Likhacheva Rusko
67  [20] Andrey Krupskiy & Ulyana Kashurina Rusko
67  [20] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rusko
67  [20] Nikolay Sizintsev & Mariya Akhapkina Rusko
70  [19] Roman Syrykh & Ekaterina Abramova Rusko
71  [18] Gennadiy Baydukov & Olga Koptyaeva Rusko
72  [17] Beka Belkaniya & Kseniya Skuratova Rusko
72  [17] Aleksey Gavrilov & Yuliya Gubaydullina Rusko
72  [17] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rusko
72  [17] Alexey Yudkin & Mariya Kolycheva Rusko
76  [16] Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Rusko
77  [15] Aleksandr Reva & Darya Savanova Rusko
78  [14] Mark Li & Tatyana Dzudtseva Rusko
79  [13] Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rusko
79  [13] Rostislav Zakrochinskiy & Kristina Pozdnysheva Rusko
81  [12] Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rusko

1. kolo (top 133)

82  [31] Vladimir Dolotov & Yulia Dragina Rusko
82  [31] Ilya Kharlamov & Natalya Morgun Rusko
84  [30] Andrei Ogarkov & Valeriya Raskova Rusko
84  [30] Vitaliy Ryzhukhin & Veronika Titova Rusko
84  [30] Aleksey Stupivtsev & Vlada Kolesnicenko Lotyšsko
87  [29] Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Rusko
87  [29] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rusko
87  [29] Grigoriy Yagudaev & Anna Ivankova Rusko
90  [28] Aleksey Larin & Ekaterina Yakovleva Rusko
91  [27] Anton Pakhomchik & Natalya Goncharuk Rusko
92  [26] Aleksey Bakalov & Marina Toropova Rusko
92  [26] Aleksey Bykov & Valeriya Nasonova Rusko
92  [26] Aleksandr Sisekin & Varvara Pivavarova Rusko
95  [25] Sergey Sharov & Maria Shkreptienko Rusko
95  [25] Anton Shtabnov & Diana Filatova Rusko
97  [24] Artem Kalinovskiy & Diana Pol Rusko
97  [24] Konstantin Perminov & Olga Kobleva Rusko
99  [23] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Rusko
100  [22] Maxim Volkov & Galina Kireeva Rusko
101  [21] Mikhail Bobrov & Tatyana Zavyazkina Rusko
102  [20] Aleksey Metkin & Marina Aleksandrova Rusko
103  [19] Ilya Malyshev & Kseniya Toporova Rusko
103  [19] Igor Rudakov & Irena Rudakova Rusko
105  [18] Rodion Fomin & Daria Belova Rusko
105  [18] Aleksandr Giss & Ekaterina Lavrova Rusko
105  [18] Aleksey Styazhkin & Natalya Kotelnikova Rusko
108  [17] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusko
109  [16] Oleg Bazhin & Aleksandra Artemenko Rusko
109  [16] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Rusko
111  [15] Roman Zaytsev & Alesia Zaika Rusko
112  [14] Stanislav Eremeev & Mariya Gribkova Rusko
112  [14] Rustam Yumagulov & Diana Paschenko Rusko
114  [13] Pavel Bogotopov & Darya Senkova Rusko
115  [12] Maxim Semin & Vasilina Belomestnova Rusko
116  [11] Nikolai Bragin & Anastasiya Duhovskaya Rusko
116  [11] Aleksey Ivanov & Kseniya Mironova Rusko
116  [11] Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Rusko
116  [11] Dmitriy Mamonov & Alina Balykova Rusko
116  [11] Andrey Prizentsov & Alina Kovalenko Rusko
121  [10] Igor Grigorash & Tatiana Kostina Rusko
121  [10] Oleg Velikanov & Karina Dyachenko Rusko
123  [9] Sergey Balabanov & Polina Maksina Rusko
124  [8] Vasily Chulkov & Maria Chernik Rusko
125  [7] Anton Shalnev & Darya Redko Rusko
126  [5] Nikolay Bubnov & Ekaterina Lysykh Rusko
126  [5] Sergey Mazyaev & Viktoriya Botkova Rusko
128  [4] Namig Kerimov & Mariya Anurova Rusko
129  [3] Vyacheslav Berendakov & Elena Zaglubotskaya Rusko
129  [3] Maksim Ivanov & Vera Minova Rusko
129  [3] Dmitry Vakin & Ekaterina Karunina Rusko
132  [2] Konstantin Piskovatsky & Anastasia Zamalova Rusko
133  Nikita Chikov & Elena Vasileva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}