Results from Surprise 2009 - IDSF Open Standard 7. listopadu 2009
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Surprise 2009
Rusko - Moscow 7. listopadu 2009

IDSF Open Standard 7. listopadu 2009

Finále

1  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko
2  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
3  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusko
4  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusko
5  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusko
6  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusko
7  Alexey Glukhov & Anastasia Meshkova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [15] Artem Bronnikov & Darya Grishko Rusko
9  [11] Gennady Geraskin & Polina Evdokimova Rusko
9  [11] Sergei Sutirin & Natalya Sazhina Rusko
11  [5] Aleksey Ivanov & Irina Firsova Rusko
12  [3] Maksim Parshin & Ekaterina Kim Rusko

Čtvrtfinále

13  [24] Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusko
13  [24] Svyatoslav Yachmenev & Kseniya Abrosimova Rusko
15  [18] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusko
16  [17] Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rusko
17  [16] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusko
18  [15] Dmitriy Bodrov & Yuliya Trubitsina Rusko
19  [14] Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusko
20  [12] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusko
21  [10] Andrei Konobevtsev & Ksenia Kopysheva Rusko
22  [7] Eduard Borodov & Ekaterina Utkina Rusko
22  [7] Denis Davydov & Anastasiya Podrechneva Rusko
24  [5] Ilya Larionov & Ekaterina Ozhiganova Rusko
25  [4] Andrey Utkin & Evgeniya Yakovleva Rusko

3. kolo (top 49)

26  [24] Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Rusko
27  [23] Yuriy Komarov & Natalya Lugovskaya Rusko
28  [22] Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rusko
29  [20] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Rusko
29  [20] Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rusko
31  [17] Yriy Afonin & Marina Dorokhova Rusko
31  [17] Igor Arsenev & Ekaterina Teremkova Rusko
33  [16] Ilya Gogotov & Anastasiya Lisitskaya Rusko
33  [16] Ivan Levin & Irina Skulkina Rusko
35  [14] Roman Nelyubov & Valeriya Derevyagina Rusko
35  [14] Boris Pezhemskiy & Elena Yashina Rusko
37  [13] Artem Mubarakshin & Aleksandra Belous Rusko
38  [12] Dmitri Divtsov & Veronika Gumenyak Rusko
38  [12] Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rusko
40  [11] Anton Aleksandrov & Anna Durkina Rusko
40  [11] Andrey Papaev & Darya Muksinova Rusko
42  [9] Innokentiy Kozlov & Vera Dmitrieva Rusko
42  [9] Pavel Miryasov & Anastasiya Bodunova Rusko
42  [9] Oleg Surma & Natalija Sokolova Rusko
42  [9] Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rusko
46  [8] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Rusko
47  [7] Anton Byelozorov & Natalya Ishkyna Ukrajina
47  [7] Alexandr Tsyganov & Anna Kopeykina Rusko
49  [1] Dmitry Revin & Anastasia Bykova Rusko

2. kolo (top 82)

50  [26] Vitaliy Kozhevnikov & Natalya Makarova Rusko
51  [25] Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Rusko
51  [25] Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Rusko
53  [24] Aleksey Anikiev & Polina Drogobych Rusko
53  [24] Anton Betnev & Anastasiya Vedeneeva Rusko
53  [24] Aleksey Kabanov & Ekaterina Lebedeva Rusko
53  [24] Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Rusko
53  [24] Andrey Sychevskiy & Elena Solomatova Rusko
58  [23] Aleksandr Akimenko & Regina Khlynova Rusko
58  [23] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusko
58  [23] Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rusko
61  [22] Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Rusko
61  [22] Anatoly Kupchik & Yulia Kozyreva Rusko
63  [21] Ilya Gorokhovskiy & Irina Zeps Rusko
64  [20] Ivan Gromyko & Elizaveta Khomyakova Rusko
65  [19] Evgeniy Polyakov & Elyzaveta Ryzhkova Rusko
65  [19] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Rusko
67  [18] Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rusko
67  [18] Marat Khannanov & Anastasiya Kuzina Rusko
69  [17] Ivan Doronin & Kseniya Verigo Rusko
69  [17] Nikita Mazur & Snezhana Telitchenko Rusko
69  [17] Ilya Strijonok & Valentina Utlik Bělorusko
72  [16] Aleksandr Abramov & Mariya Kazantseva Rusko
72  [16] Alexandr Andreev & Anna Chernysh Rusko
74  [15] Andrey Burlakov & Polina Pivovarova Rusko
74  [15] Stanislav Semenov & Darya Bezmenova Rusko
76  [12] Dmitriy Melnikov & Anastasiya Krylova Rusko
77  [11] Sergey Trushin & Alina Kovalenko Rusko
78  [9] Aleksey Dorozhkin & Mariya Yurchenko Rusko
78  [9] Ilya Pankin & Julia Kolesnikova Rusko
80  [6] Zakhar Teller & Viktoriya Berezina Rusko
81  [4] Ilya Zhukovskiy & Anna Kislova Rusko
82  [3] Andrey Polnarev & Valeria Aryku Rusko

1. kolo (top 110)

83  [34] Dmitriy Ageev & Julia Sosnovskaya Rusko
84  [32] Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Rusko
84  [32] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rusko
86  [31] Denis Apashkin & Svetlana Zakharova Rusko
86  [31] Andrey Fomichev & Anna Kharitonova Rusko
88  [30] Mikhail Koptev & Anastasiya Okladnikova Rusko
88  [30] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Rusko
88  [30] Mikhail Kotsar & Olga Melnik Rusko
88  [30] Damir Yanbekov & Yekaterina Spiridonova Rusko
92  [29] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Rusko
92  [29] Sergey Filatov & Anastasiya Sverat Rusko
92  [29] Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rusko
95  [28] Andrey Fedotov & Elena Lenskaya Rusko
95  [28] Roman Gusev & Anastasiya Gornak Rusko
97  [27] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rusko
98  [25] Matvey Chekalkin & Tatyana Shorygyna Rusko
99  [22] Evgeniy Denisov & Lyudmila Zhogina Rusko
100  [21] Aleksey Gorbunov & Darya Tatarnikova Rusko
100  [21] Aleksandr Pakhomov & Ekaterina Turkova Rusko
102  [20] Denis Gureev & Evgenia Sokolova Rusko
103  [19] Timofey Larichev & Yulia Kukarina Rusko
104  [18] Artem Alekseev & Katerina Tsatsurina Rusko
104  [18] Semen Zubenko & Anastasiya Starchevskaya Rusko
106  [14] Timofej Demihov & Darija Barabanova Rusko
106  [14] Aleksandr Malakhov & Mariya Malakhova Rusko
106  [14] Albert Rakhimgulov & Yuliya Shakirova Rusko
109  [13] Aleksey Ponomarenko & Mariya Shevtsova Rusko
110  [6] Evgeniy Anokhin & Larisa Ragulina Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}