Results from Surprise 2009 - IDSF Open Latin 8. listopadu 2009
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Surprise 2009
Rusko - Moscow 7. listopadu 2009

IDSF Open Latin 8. listopadu 2009

Finále

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
2  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusko
3  Nikita Brovko & Alina Zharullina Rusko
4  Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Rusko
5  Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Rusko
6  Dmitriy Pugachev & Anastasia Selivanova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [14] Artem Gorelov & Anastasiya Borscheva Rusko
8  [12] Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rusko
9  [10] Nikolay Ivanushkin & Svitlana Sovetchenko Rusko
10  [9] Pavel Silantev & Yana Pyzhova Rusko
11  [6] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Rusko
12  [5] Dmitriy Svetlichnyy & Darya Shelestova Rusko

Čtvrtfinále

13  [25] Anton Teplykh & Irina Samoylova Rusko
14  [22] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusko
15  [21] Aleksandr Shmonin & Mariya Kolmakova Rusko
15  [21] Artem Sorokin & Oksana Borovleva Rusko
17  [20] Mikhail Kapusta & Vasilisa Melnikova Rusko
17  [20] Ivan Raditsa & Evgeniya Samoylova Rusko
19  [16] Vitaliy Didenko & Marina Zykova Rusko
20  [15] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukrajina
21  [14] Vladimir Litvinov & Aleksandra Akimova Rusko
22  [13] Aleksandr Elagin & Yuliya Sidyakina Rusko
23  [12] Albert Khadagatl & Viktoria Goroshko Rusko
24  [7] Denis Miroshnichenko & Angelina Kuryshova Rusko

3. kolo (top 48)

25  [24] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusko
25  [24] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rusko
25  [24] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusko
25  [24] Mikhail Radionov & Olesya Epischeva Rusko
29  [23] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Rusko
29  [23] Ilya Kharlamov & Elizaveta Druzhinina Rusko
29  [23] Alexey Zvontsov & Tatiana Dudenko Rusko
32  [20] Pavel Bichurov & Ekaterina Golovina Rusko
32  [20] Aleksandr Kuternin & Irina Bolshakova Rusko
34  [19] Anton Goncharov & Olga Andrianova Rusko
34  [19] Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rusko
34  [19] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusko
34  [19] Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusko
38  [18] Serguei Vylivnoi & Olga Malakhaeva Rusko
39  [17] Ruslan Akolupin & Nadezhda Shandrina Rusko
40  [16] Nikolay Likhanov & Alena Bozhanova Rusko
41  [15] Dmitri Karabanov & Daria Emelianova Rusko
42  [13] Maksim Melikhov & Alisa Kushnareva Rusko
43  [12] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Rusko
44  [11] Pavel Shishov & Anastasiya Yaremenko Rusko
45  [8] Yuriy Komarov & Natalya Lugovskaya Rusko
46  [7] Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rusko
46  [7] Dmitri Polikarpov & Nadezhda Ivleva Rusko
48  [6] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rusko

2. kolo (top 84)

49  [28] Dimitri Ushakov & Maria Zimina Rusko
50  [26] Yaroslav Bryalin & Elizaveta Kuzminova Rusko
50  [26] Artem Duyunov & Elyzaveta Vorobeva Rusko
50  [26] Artem Lukyanenkov & Arina Borisova Rusko
50  [26] Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Rusko
54  [25] Alen Gaysin & Katerina Mikhaylova Rusko
54  [25] Evgeny Lazarev & Elizaveta Gandzyuk Rusko
54  [25] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rusko
54  [25] Igor Sivokon & Yulia Medved Rusko
58  [23] Pavel Dobroserdov & Tatiana Dutchak Rusko
58  [23] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Rusko
58  [23] Oleg Schetkin & Anastasiya Zhurbenko Rusko
61  [22] Andrey Laskin & Darya Kolosova Rusko
61  [22] Dmitriy Tashkin & Viktoriya Zelikova Rusko
63  [21] Andrey Kalinichenko & Mariya Kolycheva Rusko
63  [21] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusko
65  [20] Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rusko
65  [20] Aleksandr Reva & Kseniya Popova Rusko
67  [19] Anatoly Kupchik & Yulia Kozyreva Rusko
67  [19] Vladimir Selin & Ekaterina Chastukhina Rusko
69  [18] Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Rusko
70  [15] Vsevolod Ektov & Alisa Shevchenko Rusko
70  [15] Evgeniy Polyakov & Elyzaveta Ryzhkova Rusko
70  [15] Ivan Shnygin & Olga Potapova Rusko
73  [13] Razmik Simonyan & Valeriya Derzhiruchenko Rusko
74  [12] Dmitriy Ageev & Julia Sosnovskaya Rusko
74  [12] Pavel Starostin & Karina Tunieva Rusko
76  [11] Vladimir Frolov & Darina Kulikova Rusko
76  [11] Artem Kozlov & Vera Tomilova Rusko
78  [10] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Rusko
79  [9] Oleg Arapov & Kseniya Garina Rusko
79  [9] Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Rusko
79  [9] Konstantin Volynskiy & Margarita Kriger Rusko
82  [7] Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rusko
83  [2] Aleksandr Aleshin & Irina Aleshina Rusko
84  Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Rusko

1. kolo (top 130)

85  [29] Ruslan Avilov & Yuliya Agapova Rusko
86  [28] Aleksey Chadin & Natalya Berendakova Rusko
86  [28] Nikita Fedotov & Elizaveta Gordienko Rusko
86  [28] Artem Kovalevskiy & Polina Ryabinkina Rusko
86  [28] Aleksey Metkin & Marina Aleksandrova Rusko
86  [28] Andrey Olgomets & Ekaterina Formaleva Rusko
86  [28] Sergey Yurchenko & Violetta Vlada Rusko
92  [27] Artem Alekseev & Katerina Tsatsurina Rusko
92  [27] Aleksey Styazhkin & Yuliya Krot Rusko
94  [26] Alexandr Grinvald & Evgenia Kartavina Rusko
94  [26] Marat Sultanov & Veronika Nurieva Rusko
96  [25] Andrey Bubnov & Elena Grebkina Rusko
96  [25] Andrey Dudin & Elena Shalina Rusko
96  [25] Igor Guskov & Alena Rodina Rusko
96  [25] Aleksandr Khrapov & Anna Kialova Rusko
96  [25] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Rusko
101  [24] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusko
101  [24] Anton Kirpischikov & Oxana Yakovleva Rusko
103  [23] Andrey Klemeshev & Anastasiya Maneva Rusko
104  [22] Gennadiy Baydukov & Olga Koptyaeva Rusko
104  [22] Sergey Yakunin & Diana Pol Rusko
106  [21] Konstantin Klimenko & Elena Likirichenko Rusko
107  [20] Maxim Akhmetzhanov & Yuliya Skorovarova Rusko
108  [19] Igor Rudakov & Irena Rudakova Rusko
108  [19] Alexey Shliakhov & Ekaterina Brekhova Rusko
110  [18] Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Rusko
111  [17] Yuriy Abushinov & Elena Zhikhareva Rusko
111  [17] Pavel Bulavin & Olga Dokuchaeva Rusko
111  [17] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Rusko
114  [16] Ilya Pankin & Julia Kolesnikova Rusko
114  [16] Aleksandr Simakov & Tatyana Kovaleva Rusko
114  [16] Dmitry Vakin & Ekaterina Karunina Rusko
117  [14] Roman Orlovskiy & Elena Sabinina Rusko
118  [13] Sergey Koshkin & Anastasiya Goldina Rusko
119  [12] Vyacheslav Chernyaev & Tatyana Dzudtseva Rusko
119  [12] Dmitry Trubenkov & Valentina Kondratieva Rusko
119  [12] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Rusko
122  [11] Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rusko
123  [9] Anton Byelozorov & Natalya Ishkyna Ukrajina
123  [9] Vadim Marin & Margarita Nikolaeva Rusko
125  [8] Aleksandr Kulygin & Kseniya Rogova Rusko
125  [8] Denis Vlasov & Victoria Petrova Rusko
127  [7] Dmitriy Maslov & Viktoriya Abramova Rusko
128  [6] Aleksej Romanchuk & Arina Kiseleva Rusko
129  [5] Artem Kalinovskiy & Viktoriya Gerasimova Rusko
130  [4] Tapdyg Khankishiev & Madina Kulieva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}