Results from Sudak - IDSF International Open Standard 21. června 2009
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Sudak
Ukrajina - Sudak 20. června 2009

IDSF International Open Standard 21. června 2009

Finále

1  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukrajina
2  Lukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak Polsko
3  Igor Potovin & Irina Shimina Rusko
4  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukrajina
5  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldávie
6  Anton Popichenko & Daria Romanenko Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [24] Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajina
8  [23] Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusko
9  [15] Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusko
10  [14] Iaroslav Bieliei & Elizaveta Mokeeva Ukrajina
11  [7] Alexei Seredin & Natalya Seredina Rusko
12  [4] Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusko

Čtvrtfinále

13  [28] Vitaliy Surma & Veronika Egorova Rusko
14  [25] Viacheslav Chizhik & Ekaterina Ermolina Bělorusko
15  [24] Sergiy Krasnoshlyk & Darya Schapina Ukrajina
15  [24] Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
17  [23] Eduard Borodov & Olga Tarasova Rusko
18  [21] Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Rakousko
19  [11] Sergei Belozerov & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusko
20  [8] Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rusko
21  [7] Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko
22  [1] Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukrajina
22  [1] Gorislav Yachmenyov & Yuliya Luzina Rusko
24  Artem Mubarakshin & Aleksandra Belous Rusko

2. kolo (top 38)

25  [30] Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Rusko
26  [29] Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rusko
27  [27] Sergiy Bosov & Olesya Fomina Ukrajina
28  [20] Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldávie
29  [18] Pavlo Sobolevskyy & Liliia Gladiuk Ukrajina
30  [17] Dan Capcelea & Doina Ignat Moldávie
31  [6] Oleksiy Styran & Svitlana Ivaschenko Ukrajina
32  [5] Denys Vlasov & Vyktoryya Chernykh Ukrajina
33  [3] Teodor Zlatarev & Iva Georgieva Bulharsko
33  [3] Andrij Zubko & Yuliya Ivaniv Ukrajina
35  [1] Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajina
35  [1] Miran Tumasyans & Khrystyna Malaschenko Ukrajina
37  Stanislav Badanov & Olena Kovalenko Ukrajina
37  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldávie

1. kolo (top 49)

39  [19] Stanislav Sergeev & Olga Sedova Rusko
40  [14] Andrei Panasenko & Anastasia Baykova Ukrajina
41  [13] Oleksandr Savchenko & Anna Cherney Ukrajina
42  [7] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukrajina
42  [7] Stefan Grigoras & Irina Karlyuga Moldávie
42  [7] Evgeny Grigoriev & Svetlana Fedorova Rusko
45  [5] Yan Skoryk & Olga Cherkasova Ukrajina
46  [3] Stas Olarescu & Irina Puica Ukrajina
47  Mykola Gryban & Kateryna Khudyakova Ukrajina
47  Ruslan Kyrgyzbaev & Inna Solovieva Kazachstán
47  Alexandr Sukach & Veronika Kyzylova Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}