Results from Styrian Open 2006 - IDSF Senior I Standard 30. července 2006
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Styrian Open 2006
Rakousko - Schladming 29. července 2006

IDSF Senior I Standard 30. července 2006

Finále

1  Giovanni Petrosino & Antonietta Petrosino (aka Vitolo) Itálie
2  Alessandro Brescianini & Annalisa Cominetti Itálie
3  Philipp Kaufmann & Sandra Kaufmann (aka Sowa) Rakousko
4  Michael Ruhl & Michaela Ruhl Německo
5  Michele Castellani & Michela Poli Itálie
6  Vittorio Bramati & Silvia Martorelli Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andrea Rigon & Barbara Remondini Itálie
8  Stefan Kolip & Inge Kolip Německo
9  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Německo
10  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Německo
11  Walter Valenta & Irmtraud Maurer Rakousko
12  Luciano Ceruti & Rosa Nuccia Cappello Itálie

Čtvrtfinále

13  Jouko Leppala & Helja Leppala Finsko
14  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Slovinsko
15  Robert Panther & Birgit Panther Německo
16  Jürgen Stein & Karin Streckeisen Švýcarsko
17  Marc Cragnolini & Nicoletta Buonaguro Itálie
18  Michael Gross & Angelika Gross Německo
18  Ulrich Lindecke & Manuela Schulze Německo
20  Roberto Saccheti & Carla Fassina Itálie
21  Dusan Sofka & Michaela Sofkova Česká republika
22  Gunther Nagel & Antje Nagel Německo
23  Jürgen Claus & Birgit Claus Německo
24  Werner Brunner & Petra Brunner Německo

2. kolo (top 46)

25  Sandro Guidetti & Katya Rossi Itálie
26  Heiko Hofheinz & Stefanie Hofheinz Německo
27  Aldo Sterpilla & Enza Bracci Itálie
28  Götz Bierbaum & Maren Bierbaum (aka Muller) Německo
28  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Německo
28  Petr Schejbal & Jitka Gavlakova Česká republika
31  Dieter Keppeler & Manuela Schraut Keppeler Německo
31  Ivo Simacek & Vladimira Simackova Česká republika
33  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Německo
33  Norbert Jäger & Beate-christine Jäger (aka Eberhardt) Německo
35  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Německo
35  John Townsend & Sabine Kuntze Anglie
37  Frank Komarek & Sabine Komarek (aka Plumacher) Německo
38  Wolfgang Walter & Ilse von Beyer Německo
39  Ruggiero Aghilar & Massimiliana Pasqua Itálie
39  Andre Fellhauer & Gaby Scholz Německo
39  Peter Heymann & Sybille Heymann Německo
42  Christoph Rummel & Jutta Wießmann Německo
43  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Německo
44  Carsten Wiethaup & Petra Rudy Německo
45  Thomas Carstensen & Petra Carstensen Německo
45  Manfred Haerer & Birgit Haerer Německo

1. kolo (top 73)

47  Mario Dalla Libera & Michela Saggiorato Itálie
47  Pierino Gottardelli & Giuseppina Rotigni Itálie
49  Harald Ressmann & Christine Ressmann Rakousko
50  Stefano Nocentini & Alessandra Curri Itálie
51  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Německo
51  Stefano Viali & Cristina Pamarotto Itálie
53  Volkert Wanner & Franziska Baumgarten Německo
54  Martin Dietl & Eva Dietl Rakousko
55  Daniel Kössler & Angela Kössler Rakousko
56  Wolfgang Ebenhoch & Angelika Helweg Rakousko
57  Peter Birndorfer & Christina Pothfelder Německo
57  Martin Sohler & Astrid Sohler Rakousko
59  Paolo Cisamolo & Rossana Caprara Itálie
60  Klaus Marke & Monika Marke Německo
61  Jan Pincsek & Edith Carder (aka Pincsek) Rakousko
62  Cor Zeeman & Hannie Zeeman Holandsko
63  Ekkehart Class & Gudrun Engert Rakousko
63  Herbert Nageler & Claudia Nageler Rakousko
65  Michael Begusch & Astrid Begusch Rakousko
66  Karl Ludwig Glöckner & Heidemarie Glöckner Německo
66  Detlef Hildebrandt & Sabine Hildebrandt Německo
66  Roland Hochreiter & Brigitte Hochreiter Rakousko
66  Herbert Klingler & Ursula Klingler Rakousko
66  Olaf Paul & Christl Eva Paul (aka Renno) Německo
71  Heinz Böhm & Manuela Böhm Rakousko
71  Alfonso Corazza & Luciana Corazza Itálie
71  Ulrich Scherb & Petra Walliser Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}