Results from Stanislav Shklyar's Cup 2006 - IDSF Open Standard 16. prosince 2006
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Stanislav Shklyar's Cup 2006
Ukrajina - Dnipropetrovsk 16. prosince 2006

IDSF Open Standard 16. prosince 2006

Finále

1  Federico Di Toro & Genny Favero Itálie
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusko
3  Ruslan Golovashchenko & Olena Golovashchenko Ukrajina
4  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
5  Alari Lukk & Dina Syritsa Estonsko
6  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Anton Smolyaninov & Olga Shelomizkaia Rusko
8  Yevgen Solodkyy & Svitlana Rozhkova Ukrajina
8  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusko
10  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusko
11  Rustam Shayahmetov & Olga Blinova Rusko
12  Alexandr Berezhnoy & Kamilla Kerimhanova Estonsko

Čtvrtfinále

13  Ilya Asonov & Alena Asonova (aka Garanina) Rusko
13  Timofei Bavinov & Olesia Kargina Rusko
15  Vadym Litvinenko & Kateryna Kordonets Ukrajina
16  Jakub Rybicki & Inga Kapkanschikova Polsko
17  Sergiy Gubar & Tetyana Omelchenko Ukrajina
17  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Ukrajina
19  Sergiu Coropceanu & Marioara Cheptene Moldávie
19  Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukrajina
21  Kostyantyn Dundar & Dariya Kraytor Ukrajina
22  Pavlo Sobolevskyy & Nataliya Kolyada Ukrajina
23  Sergiy Bosetskyy & Iryna Tykhonova Ukrajina
24  Sergiy Bosov & Radmila Kraeva Ukrajina

2. kolo (top 37)

25  Oleksander Mazur & Olesya Ilyushenko Ukrajina
26  Vadym Terentev & Natalia Rusachenko Ukrajina
27  Eduard Vasilev & Ekaterina Vasilev Israel
28  Vasilii Popa & Elena Ursu Moldávie
29  Andrij Zubko & Inna Lukyanenko Ukrajina
30  Virgiliu Bumbu & Lilia Crismaru Moldávie
31  Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldávie
32  Aleksandr Edamenko & Anna Emelyanova Rusko
32  Denys Martynenko & Olga Savytska Ukrajina
34  Sergiy Gurko & Yaroslava Perederiy Ukrajina
35  Anatoliy Makashev & Yana Rudenko Ukrajina
35  Kirill Meshkov & Anastasiya Bessalova Ukrajina
37  Oleksandr Toroshanko & Olga Sheyko Ukrajina

1. kolo (top 46)

38  Andriy Gamal & Viktoriya Ponomarenko Ukrajina
39  Dmytro Stepanenko & Olena Lubyanitska Ukrajina
40  Anton Sharay & Elena Novikova Ukrajina
41  Dmitriy Solomakha & Lidiya Tachkova Ukrajina
42  Igor Bushnoy & Olga Golovko Ukrajina
42  Sergei Rudzei & Galina Skabodina Ukrajina
44  Oleg Shatov & Victoria Cimbalyuk Ukrajina
45  Egor Moskalyuk & Ekaterina Parubochaya Ukrajina
46  Boris Shuhman & Lyudmila Petrova Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}