Results from Stanislav Shklyar Cup 2012 - WDSF International Open Latin 25. března 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Stanislav Shklyar Cup 2012
Ukrajina - Donetsk 23. března 2012

WDSF International Open Latin 25. března 2012

Finále

1  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
2  Armen Tsaturyan & Svetlana Gudyno Rusko
3  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukrajina
4  Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukrajina
5  Nikita Bazev & Zia James Německo
6  Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [21] Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusko
8  [19] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukrajina
9  [17] Vyatseslav Molkin & Darya Chentsova Estonsko
10  [16] Dmitry Marchenko & Marina Zykova Rusko
11  [15] Shimriel Davidov & Olga Choupilov Israel
12  [14] Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Lotyšsko
13  [12] Dan Capcelea & Tatiana Silvestrova Moldávie
14  [2] Oleksandr Brezhnyy & Olga Golovko Ukrajina

Čtvrtfinále

15  [27] Moreno Porcu & Ilaria Diana Itálie
16  [26] Marek Dedik & Albina Zaitseva Česká republika
17  [23] Georgi Naidenov & Olga Sedova Bulharsko
18  [22] Valerii Leontiev & Natalia Luchiv Moldávie
19  [21] Maurizio Benenato Cono & Tatyana Veselkina Itálie
20  [17] Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukrajina
21  [16] Andrei Mangra & Anastasia Davydova Německo
22  [14] Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Lotyšsko
23  [13] Dmitri Kluchnikov & Anastasia Pristinskaya Rusko
24  [10] Robert Muller & Justyna Luczak Polsko
25  [9] Volodymyr Sudoplatov & Anastasiya Maksimenko Ukrajina

2. kolo (top 36)

26  [35] Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Rusko
27  [33] Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukrajina
28  [29] Georgii Rasskazov & Olga Paretskaya Bělorusko
29  [27] Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukrajina
30  [21] Oleksandr Savchenko & Ganna Poberezhnyk Ukrajina
30  [21] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rusko
32  [19] Petr Pasha & Valeriya Derzhiruchenko Ukrajina
32  [19] Ruslan Podkolzin & Maria Kukushkina Rusko
34  [18] Maksym Ryzhykov & Yuliya Olefir Ukrajina
35  [17] Igor Enin & Nikol Khalapova Rusko
36  [15] Pawel Nesterowicz & Katarzyna Vu Manh Polsko

1. kolo (top 54)

37  [28] Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
38  [26] Oleksiy Tyschenko & Mariya Vodopyanova Ukrajina
39  [21] Tykhon Zhyvkov & Yana Zakhvatova Ukrajina
40  [20] Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ukrajina
40  [20] Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Rusko
42  [12] Andre Larin & Marina Gripina Ukrajina
43  [9] Yuriy Kora & Yryna Vlasova Ukrajina
43  [9] Sergiy Shmyriov & Olga Korgun Ukrajina
45  [7] Sergij Khanat & Luiza Marchuk Ukrajina
46  [4] Artem Kristya & Alina Kolesnik Rusko
47  [1] Vadym Matus & Iryna Duplyakina Ukrajina
47  [1] Nick Williams & Charmaine Chan Anglie
49  Daniil Gorban & Anastasiya Shkumat Ukrajina
49  Vladislav Kalugin & Anastasiya Prokofeva Ukrajina
49  Vladimir Kuzmin & Kseniya Levchenko Rusko
49  Oleg Matkovskiy & Natalya Stepanenko Ukrajina
49  Roman Mazhara & Darya Serbina Ukrajina
49  Kirill Potryasov & Veronika Silitskaya Bělorusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}