Results from St Petersburg Open - IDSF World Latin 20. září 2003
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

St Petersburg Open
Rusko - St Petersburg 19. září 2003

IDSF World Latin 20. září 2003

Finále

1  Franco Formica & Oksana Nikiforova Německo
2  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Itálie
3  Klaus Kongsdal & Victoria Franova Dánsko
4  Eugene Katsevman & Maria Manusova USA
5  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Maďarsko
6  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dánsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Denis Kuznetsov & Maria Tzaptashvili Rusko
7  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Slovinsko
9  Stefano Di Filippo & Annalisa Di Filippo Itálie
9  Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
11  Andrius Kandelis & Egle Visockaite Litva
11  Evgeni Smagin & Rachael Heron Anglie
13  Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Španělsko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

14  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
14  Derek Hough & Aneta Piotrowska Polsko
14  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Lotyšsko
17  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
17  Rachid Malki & Anna Suprun Švédsko
19  Genya Mazo & Maria Shibalova USA
20  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Lucembursko
21  Sven Ninnemann & Fabienne Liechti Švýcarsko
22  Ivailo Tonchev & Ekaterina Lapaeva Bulharsko
23  Dmitry Ilyushenov & Katia Ilyushenov (aka Virshilas) Kanada
24  Oleksii Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglie
26  Olexandr Prysyazhnyuk & Anastasiya Kislina Ukrajina
26  Jeroen Struylaart & Nataliya Kravets Holandsko

2. kolo (top 48)

27  Christian Millette & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
28  Stasys Brilis & Carolin Neumann Estonsko
29  Ojars Bacis & Santa Lodina Lotyšsko
29  Ivan Mileusnic & Darinka Divljak Srbsko
31  Nathan Meyers & Nuria Santalucia Austrálie
31  Vaidotas Skimelis & Jurga Pupelyte Litva
33  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonsko
34  Pavel Pasechnik & Elena Viscu Moldávie
35  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Island
36  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polsko
36  Róbert Magyari & Nanda Wolf Maďarsko
38  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
39  Cedric Meyer & Angelique Meyer Francie
40  Matej Chren & Vanda Polakova Slovensko
40  Sinisa Vasic & Anna Ludwig-Tchemodourova Rakousko
42  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Česká republika
42  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Bělorusko
42  Tomas Hosek & Simona Svrckova Česká republika
45  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Moldávie
45  Anton Koukareko & Elena Koukareko (aka Feoktistava) Bělorusko
47  Maxime Dereymez & Sophie Chevalier Francie
47  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norsko

1. kolo (top 73)

50  Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandsko
51  Jani Rasimus & Milla Virtanen Finsko
52  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Švédsko
53  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irsko
53  Stefan Green & Zeudi Zanetti Nový Zéland
55  Jivo Iankov & Veronika Simeonova Bulharsko
56  Yukinori Sugano & Naoko Tokiwa Japonsko
56  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
58  Roberto Cavallo & Ivana Vukmirovic Croatia
59  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Israel
59  Nikola Tomasevic & Ivana Milojevic Srbsko
61  Thomas Dubru & Kelly Smith Belgie
62  Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
62  Roman Sipkovsky & Laura Zmajkovicova Slovensko
64  Giuseppe Parlett & Lauriane Gillieron Švýcarsko
64  Charles Wang & Janet Hsiao Tchaj-wan
66  Bruno Caseiro & Tatiana Moreira Santos Portugalsko
66  Alexey Feoemptov & Svetlana Hodos Kyrgyzstán
66  Mirza Geljo & Amila Muzurovic Bosna a Hercegovina
66  Sergey Lyasenov & Yuliya Sipovich Kazachstán
66  Danny Mommen & Caroline Voets Belgie
66  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
66  Christian Sanchez & Miriam Sanchez Španělsko
66  Melvin Tan & Sharon Tan Singapur
66  Tom Tsai & Julia Lai Tchaj-wan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}