Results from Spartak Cup 2004 - Junior I Latin 11. prosince 2004
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Spartak Cup 2004
Rusko - Moscow 11. prosince 2004

Junior I Latin 11. prosince 2004

Finále

1  Kirill Kolpashchikov & Sofya Shutkina Rusko
2  Roman Chetvergov & Danata Khasanova Rusko
3  Anton Prokudin & Zhanna Sablina Rusko
4  Vitaliy Novikov & Angelina Nechkhaeva Rusko
5  Maksim Gerasimov & Maria Ryabova Rusko
6  Sergey Dyliko & Alisa Butova Rusko
7  Anton But & Marina Koroleva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Kirill Gorelov & Anastasiya Lakhno Rusko
9  Nikita Vinokurov & Aleksandra Titova Rusko
10  Aleksandr Abrameshin & Ksenia Isakova Rusko
11  Roman Kiparin & Yuliya Listratova Rusko
12  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Rusko
13  Nikita Mazaev & Tatyana Veselkina Rusko

Čtvrtfinále

14  Aleksandr Shapovalov & Alina Sytina Rusko
15  Stanislav Sotnikov & Alena Kramarenko Rusko
16  Artem Chechnev & Olga Paretskaya Bělorusko
16  Vlad Popov & Ekaterina Strelkova Rusko
18  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldávie
18  Ivan Sinakin & Yana Cherepanova Rusko
20  Artem Luchin & Anastasia Alekhina Rusko
21  Danylo Shcherbanyuk & Oksana Tsykalyuk Ukrajina
22  Evgeniy Barskiy & Anastasiya Ermishova Rusko
23  Pavel Grechishnikov & Angelina Alekseeva Rusko
24  Maksim Grishin & Irina Pakhomova Rusko

2. kolo (top 48)

25  Ivan Shcherbinin & Tatiana Kharanzhuk Rusko
26  Artem Minnullin & Dilyara Bliznyuk Rusko
27  Sergei Fisenko & Ekaterina Vadyunina Rusko
28  Denis Chernov & Oksana Yakovleva Rusko
29  Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Rusko
30  Stanislav Tyutmin & Anastasiya Eremenko Rusko
31  Vsevolod Ektov & Yuliya Shevchenko Rusko
31  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Rusko
33  Anton Buneev & Yuliya Goncharenko Rusko
33  Aleksey Khramov & Anna Schedrina Rusko
33  Dmitriy Markin & Tamara Elsukova Rusko
33  Nikita Trushyn & Viktoriya Starodubtseva Rusko
33  Aleksandr Zolotarev & Vladislava Nirman Rusko
38  Aleksandr Zelentsov & Oksana Viktorova Rusko
39  Evgeniy Nekrasov & Evgeniya Malysheva Rusko
39  Andrey Shagalin & Olga Skorikova Rusko
41  Philipp Svatkov & Daria Morozova Rusko
42  Alexander Shapovalov & Evgeniya Ubaydulaeva Rusko
43  Dmitriy Orlov & Lyubov Shatskaya Rusko
43  Yan Shitik & Ekaterina Sinitsyna Rusko
43  Ilya Zapolskikh & Darya Samokhvalova Rusko
46  Andrey Kozin & Katerina Mikhaylova Rusko
46  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Rusko
48  Mark Radkov & Alisa Bondarchuk Rusko

1. kolo (top 74)

49  Nikolay Chistov & Alina Pervukhina Rusko
50  Anton Fokin & Ekaterina Melnikova Rusko
51  Valentin Zubov & Iulia Melnik Rusko
52  Dmitriy Maleev & Yuliya Fedoseeva Rusko
52  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Rusko
52  Dmitriy Zusman & Ekaterina Yureskul Rusko
55  Viktor Safin & Darya Muksinova Rusko
56  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rusko
57  Aleksey Burakov & Ekaterina Shiryaeva Rusko
57  Anton Gavrilov & Elena Kolyubakina Rusko
57  Timur Mussin & Anastasiya Trapeznikova Rusko
60  Nugzar Kvartskhava & Tatyana Saveleva Rusko
61  Grigoriy Biryukov & Aleksandra Popova Rusko
61  Pavel Graschenkov & Nataliya Kulikova Rusko
63  Aleksey Koshevoy & Ekaterina Zornikova Rusko
64  Ilya Samarkin & Olga Kuznetsova Rusko
65  Rostislav Popchenko & Kseniya Moskaleva Rusko
65  Andrey Sirotkin & Marina Pavlova Rusko
67  Tigran Karapetyan & Anastasiya Yuditskaya Rusko
68  Anton Malaev & Ekaterina Malaeva Rusko
68  Daniel Tayvo & Yuliya Zaytseva Rusko
70  Aleksey Slizovskiy & Olesya Kovtun Rusko
71  Denis Pereshnev & Tatyana Chuprina Rusko
72  Aleksandr Danilov & Mariya Maksimova Rusko
72  Aleksey Konovalov & Anastasiya Prosvirnova Rusko
74  Aleksey Avdeev & Ekaterina Maksimovskikh Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}