Results from Slavutych Cup 2010 - IDSF International Open Latin 28. března 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Slavutych Cup 2010
Ukrajina - Slavutych 27. března 2010

IDSF International Open Latin 28. března 2010

Finále

1  Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Rusko
2  Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukrajina
3  Yevgen Kashkovskyy & Anna Matus Moldávie
4  Mykhaylo Bilopukhov & Anastasiya Shchipilina Ukrajina
5  Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Rusko
6  Vassili Anokhine & Tina Bazokina Estonsko
7  Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Moldávie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [21] Igor Makarov & Anna Baklanova Rusko
9  [19] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Rusko
10  [15] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
11  [12] Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukrajina
11  [12] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polsko

Čtvrtfinále

13  [25] Kostantyn Samarskyy & Anastasiya Zhuchenko Ukrajina
14  [19] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Rusko
15  [18] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
16  [16] Gleb Chernyavsky & Ekateryna Perevoznyk Ukrajina
16  [16] Razvan Gabriel Manole & Olga Negodoica Rumunsko
16  [16] Dumitru Pascu & Ecaterina Jelezni Rumunsko
19  [15] Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusko
20  [14] Daniel Falkenberg & Kateryna Krut Dánsko
21  [13] Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajina
21  [13] Oleksiy Tyschenko & Alisa Polischuk Ukrajina
23  [12] Marco Zingarelli & Ilaria Campana Itálie
24  [11] Nikolay Likhanov & Alena Bozhanova Rusko

2. kolo (top 36)

25  [32] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukrajina
25  [32] Oleksiy Puzanov & Iryna Grebennyk Ukrajina
27  [30] Igori Gavrilenco & Ana Popescu Moldávie
28  [28] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukrajina
29  [19] Andrey Chumachenko & Yana Novikova Rusko
30  [18] Renat Korobka & Inna Korobka (aka Samotyga) Ukrajina
31  [16] Evgeniy Mazeiko & Ksenia Kotochigova Bělorusko
32  [10] Vladimir Besarab & Ecaterina Petrova Moldávie
33  [6] Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Rusko
34  [4] Konstantyn Gladkyy & Aleksandra Rusakova Ukrajina
34  [4] Tykhon Zhyvkov & Yana Zakhvatova Ukrajina
36  [3] Igor Puzhevich & Anastasiya Kuzmich Bělorusko

1. kolo (top 56)

37  [19] Alexandr Hudorozhtsov & Daniela Botnariuc Moldávie
37  [19] Gennadiy Tsynkevich & Mzia Orvelashvili Georgie (USA)
39  [15] Andriy Doskoch & Yuliya Zhyk Ukrajina
39  [15] Taras Opalenyk & Alena Kislitskaya Ukrajina
39  [15] Stefan Varlan & Natalia Luchiv Moldávie
42  [14] Mattia Biagioli & Alice Fabrizi Itálie
43  [12] Svyatoslav Knyaz & Olga Dedushkevich Ukrajina
43  [12] Dmytro Samoylov & Olena Pencheva Ukrajina
45  [11] Oleksiy Nuzhdov & Kateryna Kozma Ukrajina
46  [9] Sergiy Bezprozvannyy & Yulia Mochalina Ukrajina
47  [6] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukrajina
48  [5] Dan Capcelea & Doina Ignat Moldávie
48  [5] Volodymyr Ditkovskyy & Lidiya Forostyuk Ukrajina
48  [5] Igor Gutsan & Diana Maidanic Moldávie
51  [4] Artur Mesropyan & Karolina Kobzar Ukrajina
52  [3] Artem Bulava & Anastasiya Pavlova Rusko
53  [2] Kyrylo Kapustinskyy & Anastasiya Yargulova Ukrajina
54  Aleksey Burenok & Olga Burenok Ukrajina
54  Artem Chepelev & Olga Kirianova Bělorusko
54  Oleksandr Koryakin & Victoriya Nadtochey Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}