Results from Saxonian Dance Days 2003 - IDSF Senior Open Standard 11. července 2003
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Saxonian Dance Days 2003
Německo - Leipzig 11. července 2003

IDSF Senior Open Standard 11. července 2003

Finále

1  Volker Schmidt & Ellen Jonas Německo
2  Slawomir Lukawczyk & Edna Klein Belgie
3  Heinz Josef Bickers & Aurelia Bickers Německo
4  Dirk Kitzerow & Annika Kitzerow Německo
5  Martin Schueller & Mechtildis Jungels Německo
6  Jouko Leppala & Helja Leppala Finsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Fabio Pilon & Maddalena Merelli Itálie
7  Jürgen Stellmacher & Anne Stellmacher Německo
9  Claus Halfmeier & Britta Halfmeier Německo
10  Bernd Ketturkat & Sandra Ketturkat Německo
11  Andreas Grünefeld & Claudia Grünefeld Německo
12  Michael Heinen & Sylvia Heinen Německo

Čtvrtfinále

13  Jürgen Beck & Isolde Förtsch Německo
14  Raymond Reimann & Antje Reimann (aka Schulz) Německo
15  Massimo Fersini & Rie Fersini (aka Miyakawa) Švýcarsko
16  Robert Dub & Sylvia Schäfer-nouza Rakousko
16  Vitam Kodelja & Barbara Kodelja Německo
18  Roland Lein & Karin Anton Německo
19  Frank-Michael Weiler & Gabriella Kläser-weiler Německo
20  Christian Helweg & Heike Helweg Německo
21  Henry Neundorfer & Beate Neundorfer Německo
22  Fritz Blumer & Marianne Blumer Švýcarsko
22  Fred Lavin & Annette Lavin Německo
24  Gunther Nagel & Antje Nagel Německo
24  Alexander Valko & Barbara Valko Německo

2. kolo (top 49)

26  Manfred Otto & Andrea Otto Německo
27  Holger Eissing & Birgit Bogaerts Německo
28  Jan Dannemann & Imme Dannemann (aka Heimann) Německo
29  Mathias Bäjen & Sabine Bäjen Německo
30  Clemens Kalmer & Petra Kalmer (aka Dippl) Německo
31  Fritz Gohde & Suzann Hubert Německo
31  Jean Yves Murzin & Christine Murzin Francie
33  Werner Brunner & Petra Brunner Německo
34  Herward Bucher & Ursula Bucher Německo
34  Jiri Plsek & Jana Plskova Česká republika
34  Wolfgang Riedl & Petra Riedl Německo
34  Christof Schulz & Ingrid Schulz (aka Remlinger) Německo
38  Edgar Kobinger & Lilo Kobinger Německo
39  Roland Taron & Siegrun Taron Německo
40  Herbert Wunderle & Yvonne Rücker Wunderle Německo
41  Andreas Kindt & Anne Hinz Německo
41  Jörg Saalmann & Kerstin Kobluhn Německo
41  Uwe Schadock & Petra Schadock Německo
44  Bohumil Cech & Pavla Cech Česká republika
45  Siegfried Evertz & Yvonne Heyner Německo
45  Jürgen Sasse & Angelika Sasse Německo
45  Franz Peter Schwindling & Cornelia Schwindling Německo
45  Daniel Trouve & Anne Marie Trouve Německo
49  Hagen Haupt & Claudia Liedeker Německo

1. kolo (top 60)

50  Michael Gerlach & Sabine Bomme Německo
50  Olaf Mai & Jutta Kuhn Německo
52  Karl Heinz Dümer & Christine Hiller Německo
53  Leif Arfert & Maj Britt Arfert Švédsko
54  Edgar Rosebrock & Karin Rosebrock Německo
55  Dieter Barth & Doris Barth Německo
56  Wolfgang Drewitz & Eva Mary Kohn Německo
56  Torsten Flentge & Kerstin Meyer Německo
58  Oskar Raddatz & Jule Raddatz Německo
59  Rolf Dieter Wand & Dorit Wand Německo
60  Arno Businski & Ingrid Spitzner Businski Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}