Results from Russian Open 2010 - Rising Star Adult+Youth Standard 26. října 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Russian Open 2010
Rusko - Moscow 25. října 2010

Rising Star Adult+Youth Standard 26. října 2010

Finále

1  Anton Trubin & Valeriya Lebedeva Rusko
2  Artem Terekhov & Olga Morozova Rusko
3  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rusko
4  Alexey Ivanov & Aleksandra Shoshneva Rusko
5  Ilya Larionov & Ekaterina Ozhiganova Rusko
6  Kirill Pavlov & Anna Argun Rusko
7  Pavel Krivonogov & Yana Minaeva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Aleksandr Koshkin & Aleksandra Rygina Rusko
9  Eduard Borodov & Ekaterina Utkina Rusko
9  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusko
11  Ivan Avdienko & Olga Styvrina Rusko
12  Mikhail Grebenyuk & Ekaterina Tokareva Rusko
12  Viacheslav Korovin & Mariya Potemkina Rusko
14  Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Rusko
15  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rusko

Čtvrtfinále

16  Ilya Dementev & Kristina Krukhmaleva Rusko
17  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Rusko
18  Konstantin Andreev & Darya Parshina Rusko
18  Kirill Goncharov & Ekaterina Kuznetsova Rusko
18  Vladislav Liman & Ekaterina Malyavkina Rusko
18  Vladimir Zubov & Anastasiya Okladnikova Rusko
22  Denis Kudinov & Diana Muraveva Rusko
22  Evgeniy Zavadskikh & Anna Frolova Rusko
24  Egor Yuzhakov & Ekaterina Kiryanova Rusko
25  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rusko
26  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rusko

4. kolo (top 52)

27  Vladislav Gostev & Anna Volokhova Rusko
27  Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Rusko
29  Ivan Komarov & Anastasiya Alekhina Rusko
29  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Ivankovich Rusko
29  Andrey Loginov & Nadezhda Yashkina Rusko
29  Yakov Ponomarenko & Yuliya Ponomarenko Rusko
33  Vadim Isaev & Angelina Sudakova Rusko
33  Evgeniy Kostin & Valeriya Afanaseva Rusko
33  Yaroslav Ponomarev & Yuliya Konkova Rusko
33  Vadim Sibaev & Ekaterina Shalina Rusko
33  Roman Tuzov & Anna Perminova Rusko
38  Gennadiy Kotelevets & Olga Burlutskaya Rusko
39  Mikhail Chuprakov & Natalya Turchaninova Rusko
39  Kirill Seregichev & Lyubov Vasileva Rusko
41  Aleksandr Akimenko & Regina Khlynova Rusko
41  Vladimir Zemskov & Darya Bulgakova Rusko
43  Nikita Kotov & Kseniya Mikhaylova Rusko
43  Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Bělorusko
43  Anton Sokolov & Anastasiya Sukhareva Rusko
46  Konstantin Oshashin & Valeriya Mamulova Rusko
46  Nikita Tomarev & Marina Borzenkova Rusko
48  Sarkis Akopyan & Anna Kozhuryakina Rusko
49  Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rusko
49  Nikita Roman & Elena Kononenko Rusko
51  Andrey Krupskiy & Ulyana Kashurina Rusko
52  Maksim Morozov & Ekaterina Gorchakova Rusko

3. kolo (top 97)

53  Artem Agafonov & Yuliya Kulemina Rusko
53  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Rusko
53  Vladislav Chernyshov & Polina Ivanova Rusko
53  Mikhail Efremov & Irina Ivakina Rusko
53  Nikolay Kharinov & Galina Emelyanenko Rusko
53  Anton Kirpischikov & Anastasiya Mikheeva Rusko
53  Vitaliy Matusyak & Ekaterina Kalugina Rusko
53  Sergey Mikryukov & Lyubov Vakhrusheva Rusko
53  Evgeniy Rannev & Evgeniya Chernysheva Rusko
53  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rusko
63  Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Rusko
63  Vyacheslav Golubkov & Marina Antonenko Rusko
63  Pavel Miryasov & Irina Dobryakova Rusko
63  Mikhail Popov & Oksana Averianova Rusko
67  Dmitriy Andrianov & Anastasiya Korneeva Rusko
67  Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Rusko
67  Ilya Kovalenko & Alina Sergienko Rusko
67  Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Rusko
67  Artem Lunyev & Marina Bizaeva Rusko
67  Aleksey Polozhaenko & Vera Shiryaeva Rusko
67  Evgeniy Zelenskiy & Yana Moskovchenko Rusko
67  Mikhail Zimin & Anastasiya Koveza Rusko
75  Vasiliy Kozlov & Mariya Chernova Rusko
75  Dmitriy Scherbakov & Evgeniya Yasinovskaya Rusko
77  Aleksandr Khrapov & Anastasiya Volzhina Rusko
77  Sergey Mazyaev & Viktoriya Botkova Rusko
77  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Rusko
80  Aleksey Chebotar & Anastasiya Rozhenko Rusko
80  Evgeniy Matveev & Anna Rudneva Rusko
80  Artem Merenkov & Alina Oshchepkova Rusko
80  Mikhail Skorobogatov & Kseniya Churkina Rusko
84  Kirill Aleksandrov & Irina Bystrova Rusko
84  Evgeniy Kosyachkin & Anna Zubova Rusko
84  Mikhail Shikhovtsev & Anna Yarovenko Rusko
87  Nikita Gubaydullin & Yuliya Chubrakova Rusko
87  Aleksandr Pozdnyakov & Darya Voroshilova Rusko
87  Ilya Sukhonosov & Yana Demina Rusko
87  Mark Udintsev & Anastasiya Bubchikova Rusko
91  Viktor Ponomarenko & Vladislava Bool Rusko
92  Vladislav Ovtin & Mariya Girko Rusko
93  Roman Mikin & Polina Perova Rusko
94  Ilya Bronitskiy & Kapitalina Kalinushkina Rusko
94  Maksim Khoptyar & Yuliya Mitrokhina Rusko
94  Dmitriy Mikhalskiy & Natalia Pavlenko Rusko
97  Aleksandr Skripcov & Aida Nasyrova Rusko

2. kolo (top 164)

98  Aleksandr Chevardin & Alena Semusheva Rusko
98  Marat Khannanov & Lilya Yagudina Rusko
98  Ivan Levin & Irina Skulkina Rusko
98  Andrey Prizentsov & Alina Kovalenko Rusko
98  Aleksey Sokhin & Yuliya Grevtsova Rusko
103  Petros Avetisjan & Olga Prokhorenko Rusko
103  Roman Blinov & Natalya Kuznetsova Rusko
103  Vladimir Degay & Olesya Sleptsova Rusko
103  Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Rusko
103  Nikita Petukhov & Veronika Novikova Rusko
103  Ilya Schegolev & Aleksandra Polyakova Rusko
103  Roman Shalygin & Yuliya Grebenschikova Rusko
103  Anton Shumskikh & Yuliya Dzenzelevskaya Rusko
103  Maksim Zaverkin & Irina Bondareva Rusko
112  Daniels Belugins & Marija Mihailova Lotyšsko
112  Aleksey Bychkov & Ekaterina Naumova Rusko
112  Andrey Knizel & Anastasiya Timofeeva Rusko
112  Vitaliy Kozhevnikov & Anastasia Vlasenkova Rusko
112  Roman Nagornyy & Anastasiya Nazarova Rusko
117  Aleksey Fomin & Olga Orlova Rusko
117  Stanislav Klimkov & Darya Klimkova Rusko
117  Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Rusko
117  Artem Prokofiev & Ekaterina Prokofieva Rusko
117  Pavel Semenov & Anastasiya Ryzhkina Rusko
117  Pavel Surkov & Zinaida Khafizova Rusko
123  Artem Chursin & Maria Terekhina Rusko
123  Aleksandr Garmider & Angelina Grigaytes Rusko
123  Ivan Morozov & Valeria Koroleva Rusko
123  Mikhail Strelnikov & Anna Trusova Rusko
127  German Chernov & Mariya Batagova Rusko
127  Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Rusko
127  Vladimir Fedorov & Irina Tremasova Rusko
127  Ilya Garanin & Albina Demina Rusko
127  Artem Ivanov & Elina Semka Rusko
127  Vladislav Moshanin & Diana Bykova Rusko
127  Aleksandr Shirenin & Alfiya Fakhrutdinova Rusko
127  Vitaliy Tarada & Valeriya Shmeleva Rusko
127  Georgiy Zhmaev & Viktoriya Zaburdaeva Rusko
136  Roman Bankrashkov & Tatyana Tsarenko Rusko
136  Ivan Doronin & Kseniya Verigo Rusko
136  Artem Fedorov & Darya Antonova Rusko
136  Denis Kopytin & Elena Nesterova Rusko
140  Andrey Fomichev & Anastasia Orlova Rusko
140  Karen Gevorgyan & Larisa Martirosyan Rusko
140  Dmitriy Medonov & Alina Sharapova Rusko
140  Anatoliy Skvortsov & Alena Prischepova Rusko
140  Ilya Surkov & Valeriya Davydova Rusko
145  Rodion Boldyrev & Valeriya Kataykina Rusko
145  Aleksey Mescheryakov & Anastasia Glazkova Rusko
145  Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Rusko
145  Tagir Yusupov & Regina Karimova Rusko
149  Dmitriy Chudinov & Alina Bisekeeva Rusko
149  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Rusko
149  Ilya Lubskiy & Mariya Poltorak Rusko
149  Ilya Mishin & Kristina Zabludina Rusko
149  Igor Pavlov & Kseniya Kononenko Rusko
149  Aleksandr Tsvetkov & Alena Stadnik Rusko
155  Dmitriy Petrov & Ekaterina Yarovikova Rusko
156  Aleksandr Badalyants & Diana Oganesyan Rusko
156  Aleksandr Gorodkov & Anastasiya Yaroschuk Rusko
158  Aleksandr Edamenko & Kristina Palchik Rusko
158  Sergey Zhbakov & Alina Kuznetsova Rusko
160  Aleksey Bakalov & Marina Toropova Rusko
160  Mikhail Markov & Ekaterina Maslova Rusko
162  Anton Aleksandrov & Anna Durkina Rusko
162  Amantay Zholmukhambetov & Ekaterina Shmakova Rusko
164  Evgeniy Filatov & Yuliya Cherepennikova Rusko

1. kolo (top 326)

165  Bulat Gatapov & Ksenia Shumkova Rusko
165  Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Rusko
165  Vsevolod Ischenko & Lilia Bogdalova Rusko
165  Alexandr Kulakov & Irina Stepanova Rusko
165  Andrey Sotov & Antonina Kalmysheva Rusko
165  Andrey Sychevskiy & Elena Solomatova Rusko
171  Dmitri Divtsov & Anna Shtchiptsova Rusko
171  Ivan Egorov & Anna Kradenova Rusko
171  Vladislav Gordeev & Nina Dmitrieva Rusko
171  Egor Maslov & Olga Balueva Rusko
171  Ivan Popov & Mariya Kolenkova Rusko
171  Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Rusko
171  Aleksey Suporev & Albina Murtazina Rusko
171  Aleksandr Supyrev & Gadelya Tukhvatullina Rusko
171  Roman Vabel & Anna Belousova Rusko
171  Artem Valov & Kristina Murakhovskaya Rusko
171  Yan Zheleznyakov & Anna Khokhryakova Rusko
182  Aleksandr Kirilchuk & Ulyana Shemelina Rusko
182  Nikita Mazur & Ekaterina Loboda Rusko
184  Evgeniy Borisov & Viktoriya Tsyganova Rusko
184  Anton Pakhomchik & Natalya Goncharuk Rusko
184  Albert Shakirzyanov & Elizaveta Fattakhova Rusko
184  Anton Shaltin & Anastasiya Bormotova Rusko
184  Zakhar Teller & Viktoriya Berezina Rusko
189  Artem Angudovich & Irina Borisova Rusko
189  Denis Beybutov & Anna Antonyan Rusko
189  Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Rusko
189  Maksim Ivanov & Vera Minova Rusko
189  Artur Khayrullin & Yulia Saitgalieva Rusko
189  Yan Maksimenkov & Kseniya Brichka Rusko
189  Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Rusko
189  Andrey Polnarev & Valeria Aryku Rusko
189  Nikolay Romashenko & Margarita Dymkovskaya Rusko
189  Timur Sultanov & Ekaterina Lapteva Rusko
189  Dmitriy Tolchenov & Viktoriya Bartseva Rusko
200  Saveliy Arlyapov & Elizaveta Nemykina Rusko
200  Igor Enin & Nikol Khalapova Rusko
200  Nikita Gridasov & Angelina Voloshina Rusko
200  Aleksandr Mamaev & Anna Yakunina Rusko
200  Georgiy Moshkin & Elizaveta Schekina Rusko
205  Andrey Gulnik & Yana Mokienko Rusko
205  Dmitriy Kramarenko & Margarita Pudocheva Rusko
205  Oleg Kudin & Vera Erpuleva Rusko
205  Pavel Plotnikov & Mariya Yushkova Rusko
205  Aleksey Sobolev & Anastasia Konnova Rusko
205  Dmitriy Talankin & Aleksandra Bublikova Rusko
205  Anton Timofeev & Alena Krokhina Rusko
212  Andrey Efanov & Darya Balashova Rusko
212  Vadim Ivanov & Irina Erofeeva Rusko
212  Dmitriy Kochkurov & Ekaterina Martyukhina Rusko
212  Semen Kokuev & Irina Oganesova Rusko
212  Aleksey Laptev & Polina Merkelova Rusko
212  Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Rusko
218  Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusko
218  Roman Fatakh & Ekaterina Chernyshova Rusko
218  Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rusko
218  Anton Klendiy & Anastasiya Dylevskaya Rusko
218  Aleksandr Pelogeevskiy & Sofya Savenkova Rusko
223  Bogdan Bukatyuk & Karina Ptashkovskaya Rusko
223  Maksim Filippov & Aleksandra Glazyrina Rusko
223  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rusko
223  Dmitriy Krivosheev & Sofya Mikhaylova Rusko
223  Mikhail Kushnir & Anastasiya Sakhnenko Rusko
223  Nikolay Ovchinnikov & Elena Isaeva Rusko
223  Vladislav Samarskiy & Irina Panfilova Rusko
223  Artem Samokhvalov & Anastasiya Volzhankina Rusko
223  Aleksandr Scherbakov & Ekaterina Sinitsyna Rusko
223  Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rusko
223  Aleksandr Starik & Alla Anastaseva Rusko
234  Dmitriy Dolgov & Irina Bamburova Rusko
234  Roman Dronov & Lyubov Belmasova Rusko
234  Andrey Pavlov & Elizaveta Demyanova Rusko
234  Anil Tulasi & Arina Oganesova Rusko
234  Anton Zharkov & Svetlana Kazakova Rusko
239  Ilya Pankin & Kseniya Popova Rusko
239  Kirill Rychagov & Lyudmila Alferova Rusko
239  Nikita Sinitsyn & Ekaterina Danilova Rusko
239  Konstantin Ten & Vera Ignateva Rusko
239  Damir Yanbekov & Yekaterina Spiridonova Rusko
244  Kirill Kostryukov & Anastasiya Uvarova Rusko
244  Nikita Popov & Darya Erokhina Rusko
244  Konstantin Zinoviev & Viktoriya Kochkina Rusko
247  Dmitriy Fedorov & Olga Bodachevskaya Rusko
247  Dmitriy Fomin & Anastasiya Soboleva Rusko
247  Vladimir Mischenko & Aleksandra Berezina Rusko
247  Arseniy Nesterenko & Kristina Shukalo Kazachstán
247  Danil Polnomochnykh & Mariya Efimova Rusko
247  Nikita Semashko & Anastasiya Zhelyazko Rusko
247  Denis Sytykh & Polina Zaytseva Rusko
247  Igor Tulskiy & Tatiana Artemova Rusko
247  Maksim Zmeev & Leyla Akberdieva Rusko
256  Filipp Grishin & Valeriya Sirotenko Rusko
256  Pavel Kozin & Alena Shakhova Rusko
256  Dmitriy Mamonov & Alina Balykova Rusko
256  Pavel Shein & Inna Bychkova Rusko
256  Pavel Ufandeev & Anastasiya Malysheva Rusko
261  Aleksandr Abramov & Antonina Darcheva Rusko
261  Roman Bogatyrev & Anna Polyakova Rusko
261  Zakhar Korolev & Anastasiya Pugacheva Rusko
261  Maksim Labovkin & Darya Ryzhonina Rusko
261  Oleg Makarov & Mariya Mokhova Rusko
261  Artem Scherbina & Ella Poludnevich Rusko
267  Vladislav Beloglazov & Vanessa Byazrova Rusko
267  Kirill Nogovitsyn & Ekaterina Utusikova Rusko
267  Mikhail Smagin & Tatyana Shardina Rusko
267  Ivan Stolbov & Alina Pozdeeva Rusko
267  Nikita Tarasov & Valeriya Sitnichenko Rusko
267  Mkrtich Tonakanyan & Alina Tonakanyan Rusko
267  Ilya Zubko & Darya Chernyshova Rusko
274  Igor Davydov & Anastasiya Rybina Rusko
274  Sergey Ekilik & Valeriya Khloptseva Rusko
274  Stepan Korovin & Anastasiya Maskaeva Rusko
274  Oleg Nazarov & Elena Vorotyntseva Rusko
274  Nikolay Zhuravkov & Anastasiya Buzulutskaya Rusko
279  Dmitriy Budigay & Mariya Churkina Rusko
279  Georgiy Guriev & Ekaterina Nikiforova Rusko
279  Tugan Mildzikhov & Diana Dzantieva Rusko
279  Rodion Nedoseykin & Anna Boytsova Rusko
279  Aleksey Neonilin & Valentina Gorbunova Rusko
279  Nikolay Soloviev & Ekaterina Kurzeneva Rusko
279  Aleksey Unschikov & Oksana Rogova Rusko
279  Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Rusko
287  Aleksandr Bogomol & Inna Sinitsyna Rusko
287  Nikita Durnev & Anastasiya Schekina Rusko
287  Vladislav Fakhrutdinov & Anita Demidova Rusko
287  Valeriy Golub & Tatyana Mayorova Rusko
287  Ilya Inshakov & Anastasiya Izotova Rusko
287  Pavel Khoba & Yuliya Korotkaya Rusko
287  Vitaliy Malyavin & Viktoriya Alyabeva Rusko
287  Aleksander Matveev & Meri Oganisyan Rusko
287  Lev Polevschikov & Anna Andreeva Rusko
287  Andrey Shevandrin & Nataliya Petrunina Rusko
287  Denis Timokhov & Svetlana Glazacheva Rusko
287  Viktor Valtsev & Elena Filimonchikova Rusko
287  Denis Vanyarkin & Natalya Luneva Rusko
287  Georgiy Zhdanov & Mariya Soloveva Rusko
301  Ivan Bykov & Anastasiya Saraykina Rusko
301  Aleksey Kulikov & Mariya Kuznetsova Rusko
301  Aramais Movsisyan & Diana Yagudina Rusko
301  Artem Potapov & Anna Mitina Rusko
301  Mikhail Vasenin & Anna Davydova Rusko
301  Aleksey Vezhlivtsev & Olga Gorbunova Rusko
301  Dmitriy Zotov & Marina Kobzeva Rusko
308  Nikita Antipov & Madina Tsopanova Rusko
308  Alexey Minka & Victoria Chumakova Rusko
308  Igor Mintyan & Svetlana Khvorost Rusko
308  Denis Orekhov & Evgeniya Sekatskaya Rusko
308  Andrey Timkin & Marina Biserova Rusko
313  Arutyun Ayvazyants & Angelina Kovtun Rusko
313  Nikolay Beloshevskiy & Veronika Gavrikova Rusko
313  Aleksandr Efimenko & Mariya Erokhina Rusko
313  Mikhail Egorov & Karina Dudina Rusko
313  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Rusko
313  Leonid Ivontsin & Nadezhda Gorshkova Rusko
313  Rustam Khasanov & Darya Kopp Rusko
313  Ilya Koshelev & Liudmila Karpenko Rusko
313  Ilya Mashtakov & Yuliya Nikitina Rusko
313  Yaroslav Sapelkin & Mariya Chernyshova Rusko
313  Vitaliy Vinogradov & Mariya Severova Rusko
324  Dmitri Antonov & Darya Yuzhakova Rusko
324  Radik Asadullin & Mariya Popova Rusko
324  Konstantin Grachev & Mariya Naumova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}