Results from Russian Open 2010 - Junior-1 Standard 28. října 2010
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Russian Open 2010
Rusko - Moscow 25. října 2010

Junior-1 Standard 28. října 2010

Finále

1  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rusko
2  Aleksandr Ryabtsev & Ekaterina Vyalshina Rusko
3  Ivan Efimov & Yuliya Parkhomenko Rusko
4  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rusko
5  Igor Gogichaev & Victoria Trishina Rusko
6  Gleb Batsmanov & Kristina Garifullina Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rusko
8  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rusko
9  Andrey Kovalev & Natalya Karkach Rusko
9  Dmitry Polkovnikov & Ekaterina Terekhova Rusko
9  Mikhail Zagumennov & Diana Khaysarova Rusko
12  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rusko

Čtvrtfinále

13  Aleksandr Kuznetsov & Angelina Gareeva Rusko
13  Ivan Popov-lebedyanskiy & Elizaveta Umrikhina Rusko
15  Svyatoslav Anchukov & Anna Dmitrienko Rusko
15  Aleksej Antonov & Elizaveta Burenina Rusko
15  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rusko
18  Yuriy Fedorenko & Ekaterina Lyatanskaya Rusko
19  Dmitriy Kit & Mariya Oblakova Rusko
20  Georgiy Mokhov & Mariya Shestun Rusko
21  Filipp Onischenko & Anastasiya Trachuk Rusko
22  Egor Boldysh & Veronika Gushca Bělorusko
22  Viktor Bychkov & Daria Nevolina Rusko
24  Gleb Polischuk & Yana Popova Rusko

4. kolo (top 48)

25  Semen Solovev & Anastasiya Subbotina Rusko
26  Ivan Kalinin & Kristina Stelnikova Rusko
26  Artem Uryadov & Arina Kovalchuk Rusko
28  Vladislav Kozin & Ekaterina Romanova Rusko
29  Maksim Panov & Sofya Shmukler Rusko
29  Egor Prokhonchukov & Diana Kotereva Rusko
31  Daniil Bykov & Arina Popova Rusko
32  Konstantin Golubtsov & Angelina Andryuschenko Rusko
33  Ivan Ivanov & Diana Baranova Rusko
33  Oleg Sufiev & Alexandra Startseva Rusko
35  Sergey Aleynikov & Irina Zasko Rusko
36  Evgeniy Magazinschikov & Zarina Sharapova Rusko
37  Dmitriy Erofeev & Madina Kalashnikova Rusko
38  Maksim Gurev & Valeriya Kargina Rusko
39  Nikita Panchenko & Anastasiya Akinina Rusko
40  Nikolay Basenko & Kira Kalyuzhnaya Rusko
40  Eduard Ivanov & Evgeniya Semikolennykh Rusko
40  Andrey Samuylov & Mariya Borisova Rusko
43  Ivan Dekh & Anastasiya Tarasenko Rusko
43  Egor Gudkov & Yuliya Nogina Rusko
45  Mikhail Nikitin & Diana Markova Rusko
46  Pavel Svateev & Milana Novikovskova Rusko
47  Egor Makarenko & Polina Poshtuk Ukrajina
48  Ilya Gavryukhin & Darya Nelina Rusko

3. kolo (top 95)

49  Sergey Chekhonin & Ekaterina Masharskaya Rusko
49  Daniil Kondratev & Darya Shpigel Rusko
49  Andrey Kuzmin & Sofia Smirnova Rusko
52  Yaroslav Govorukhin & Yuliya Tkacheva Rusko
52  Sergey Krasheninnikov & Aleksandra Samsonova Rusko
52  Danila Patrushev & Arina Shikhova Rusko
52  Stepan Podduev & Evgenia Shumakova Rusko
52  Ilya Senatorov & Ekaterina Panteleeva Rusko
52  Vladimir Volf & Yuliya Bogdanova Rusko
58  Nikita Golovanov & Tatyana Kholodilova Rusko
58  Ilya Moshkin & Alena Khromtsova Rusko
58  Nikita Murzin & Kristina Bogoslavskaya Rusko
61  Dmitriy Denisov & Yulia Zemtsova Rusko
61  Sergey Novoseltsev & Milana Chekanova Rusko
61  Andrey Sinitskiy & Marina Krivosheeva Rusko
64  Georgiy Kalashnikov & Aleksandra Razenkova Rusko
64  Dmitriy Litvinov & Anna Voropaeva Rusko
64  Oleg Smolin & Tatyana Katantseva Rusko
67  Maksim Pasechnik & Elizaveta Chistyakova Rusko
67  Evgeniy Prikhodko & Anna Mordik Rusko
67  Mikhail Shlenskiy & Anna Utyamisheva Rusko
67  Vladimir Ustyuzhanin & Varvara Stradina Rusko
67  Dmitriy Vasilev & Tatyana Serova Rusko
72  Pavel Kornilev & Sofiya Volzhankina Rusko
72  Roman Vlasov & Elena Mitina Rusko
74  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Rusko
74  Sergey Dolzhenkov & Kseniya Gaptulbarova Rusko
74  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Rusko
74  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Rusko
74  Aleksandr Sheyn & Marina Kuklina Rusko
79  Anton Kandaurov & Ekaterina Isakova Rusko
79  Dmitriy Lakhin & Margarita Surodina Rusko
79  Matvey Ryzhov & Polina Shvab Rusko
82  Gleb Bannikov & Mariya Smirnova Rusko
82  Gleb Vasilev & Olga Ustinova Rusko
84  Dmitriy Siryutin & Irina Alekseeva Rusko
84  Fedor Tsaregorodtsev & Kristina Valiullina Rusko
86  Andrey Apraksin & Milena Barabanova Rusko
87  Alexsandr Gladkov & Lyudmila Maiorova Rusko
88  Danila Dudin & Mariya Mikhaylova Rusko
88  Dmitriy Polyakov & Kseniya Alferova Rusko
90  Sergey Driga & Yuta Krupnova Rusko
91  Denis Dubov & Svetlana Zhukova Rusko
91  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Rusko
91  Vladimir Kurganov & Marina Skachkova Rusko
94  Semen Kostenko & Darya Babets Rusko
95  Ilya Golovchenko & Kseniya Trufanova Rusko

2. kolo (top 167)

96  Anton Miryasov & Sofya Krupina Rusko
96  Bogdan Nuriev & Anastasiya Bogdanova Rusko
96  Aleksey Ryabichev & Ekaterina Erashova Rusko
96  Gleb Sapon & Aleksandra Teslyuk Rusko
100  Andrey Alekseev & Sofya Tsiguro Rusko
100  Mark Korotkikh & Elena Dudina Rusko
100  Artur Setdekov & Karina Khalilova Rusko
100  Egor Troshkin & Juliana Menzinskaja Rusko
104  Aleksandr Baranov & Alina Zayats Rusko
104  Valentin Kaydalov & Ekaterina Schurova Rusko
104  Evgeni Kezin & Anastasiya Kustova Rusko
104  Nikita Khorostokovaty & Sofya Esayan Rusko
104  Dmitriy Kondrattsev & Marina Chuprynina Rusko
104  Yuriy Nesmeyanov & Margo Churbanova Rusko
104  Tikhon Shilov & Yana Ivacheva Rusko
104  Konstantin Zamigulin & Anna Burina Rusko
104  Evgeniy Zhdanovich & Anastasia Ponomareva Rusko
104  Sergey Zheleznov & Yuliya Vdovina Rusko
114  Ivan Kostorechenko & Elizaveta Vaganova Rusko
114  Aleksandr Steblyanko & Darya Makarova Rusko
116  Aleksey Derbilov & Anastasiya Fedoseeva Rusko
116  Mikhail Gavrish & Darya Bondarenko Rusko
116  Evgeniy Khramtsov & Dayana Babushkina Rusko
116  Sergey Kuchev & Kaleriya Kuznetsova Rusko
120  Kirill Dorozhkov & Mariya Salomatova Rusko
120  Andrey Gavrilin & Vasilisa Ezhova Rusko
120  Boris Kulakov & Valeriya Sytina Rusko
120  Evgeniy Smirnov & Veronika Vorobeva Rusko
120  Aleksandr Vasetskiy & Dinara Muftakhetdinova Rusko
120  Egor Yurkevich & Ekaterina Volosatova Rusko
126  Nikita Chupriyanov & Elizaveta Yadryshnikova Rusko
126  Konstantin Ferroni & Anna Golubeva Rusko
126  Dmitriy Sapunov & Anastasiya Bitner Rusko
126  Igor Tormyshov & Ekaterina Shagarova Rusko
130  Nikita Gololobov & Veronika Toropova Rusko
130  Yaroslav Soluyanov & Polina Semenova Rusko
130  Sergey Tebin & Valeriya Bogomolova Rusko
133  Evgeniy Gusev & Yulana Ponomareva Rusko
133  Vladimir Taranyuk & Yuliana Gladysheva Rusko
135  Vyacheslav Polysaev & Kamilla Dadashova Rusko
135  Oleg Razumyak & Valeriya Pochatkova Rusko
135  Kirill Repin & Sofya Afanaseva Rusko
135  Gleb Sekachev & Margarita Peshkova Rusko
139  Yaroslav Bykov & Nadezhda Svobodina Rusko
139  Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Rusko
139  Aleksandr Rudalev & Kristina Kotova Rusko
139  Nikita Shalimov & Elizaveta Pavlova Rusko
143  Fedor Dukhnovskiy & Anna Pozova Rusko
143  Maksim Guschin & Anna Isakova Rusko
143  Pavel Rasskazov & Elena Zenfirova Rusko
143  Artem Zhuravlev & Ekaterina Vasileva Rusko
147  Maksim Boychenko & Mariya Berezhnaya Rusko
147  Dmitriy Fedorov & Yuliya Ortikova Rusko
147  Mikhail Prokofev & Mariya Gruzdeva Rusko
150  Nikita Gluschenko & Elizaveta Menitskaya Rusko
150  Valeriy Rezepkin & Aleksandra Kodyakova Rusko
150  Yuriy Telegin & Margarita Gordeeva Rusko
150  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Rusko
154  Konstantin Moskvin & Viktoriya Yanchuk Rusko
154  Vladimir Shashkin & Yulia Lukyanova Rusko
154  Igor Zhivov & Lyubov Pavlova Rusko
157  Aleksandr Tiunkov & Anna Petrova Rusko
157  Valeriy Zirin & Elina Sultanova Rusko
159  Evgeniy Fomichev & Polina Kudryavtseva Rusko
160  Denis Chesnokov & Alina Volodina Rusko
160  David Daloglanyan & Darya Cherepakhina Rusko
160  Vitaliy Romanov & Kseniya Eletskaya Rusko
163  Arseniy Shtelokov & Kseniya Paninskaya Rusko
163  Ali Tayekh & Tatyana Bogdanova Rusko
163  Maksim Yurasov & Irina Babkina Rusko
166  Vadim Chereslenko & Polina Gromoglasova Rusko
166  Konstantin Fuchizhi & Darya Semina Rusko

1. kolo (top 308)

168  Petr Cherentsov & Natalya Bukhtoyarova Rusko
168  Dmitriy Goloskov & Vladlena Romanova Rusko
168  Evgeniy Igumnov & Diana Milyutina Rusko
168  Nikita Postoenko & Anna Orazbaeva Rusko
168  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Rusko
173  Kirill Frolov & Anna Dranichnikova Rusko
173  Denis Vakhrushev & Ekaterina Kabysheva Rusko
175  Arseniy Gornov & Sofya Bronitskaya Rusko
175  Grigoriy Paduchev & Ekaterina Mukhranova Rusko
175  Aleksey Ryzhkov & Anna Aleksandrova Rusko
175  Boris Shalimov & Viktoriya Mukhina Rusko
175  Vitaliy Shatokhin & Ekaterina Stepantsova Rusko
175  Egor Starchenko & Darya Rodina Rusko
175  Dmitriy Tebekin & Valeriya Dumanova Rusko
175  Vitalij Volosovskij & Anastasiya Kuzina Rusko
175  Anton Yushkov & Darya Kurbatova Rusko
175  Sergey Yusupov & Polina Predeina Rusko
185  Ilya Evtushenko & Anastasiya Zvonareva Rusko
185  Evgeniy Gribachev & Alina Plasichuk Rusko
185  Nikolay Ivanov & Diana Starkova Rusko
185  Sergey Kaverin & Elizaveta Altukhova Rusko
185  Andrey Lazarev & Viktoriya Volynkina Rusko
185  Konstantin Lebedev & Kseniya Kuvshinova Rusko
185  Maksim Motyshen & Oksana Motyshen Rusko
185  Vyacheslav Pashkeev & Mariya Nikonova Rusko
185  Dmitriy Poshekhonov & Anna Nozdracheva Rusko
185  Fedor Shipelev & Anastasiya Zabelina Rusko
185  Viktor Sukhachev & Tatyana Sukhareva Rusko
185  Nikita Znamenschikov & Darya Khabarova Rusko
197  Anton Erofeev & Marija Mukhina Rusko
197  Timofey Khoptyuk & Mariya Slonimskaya Rusko
197  Anton Melnikov & Liya Mamukhova Rusko
197  Egor Voronoy & Elizaveta Mezokh Rusko
197  Ilya Zaykin & Dana Makarova Rusko
197  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Rusko
203  Arayk Balasyan & Evgeniya Khanzhina Rusko
203  Artem Matveev & Sofya Kammar Rusko
203  Semen Matyushko & Anastasiya Blashkova Rusko
203  Nikita Myshev & Ekaterina Golovchenko Rusko
203  Maksim Senchik & Yuliya Krasnopolskaya Rusko
208  Konstantin Khmara & Mariya Dmitrieva Rusko
208  Daniil Krasnoshtanov & Anastasiya Parfenteva Rusko
208  Maksim Krasnov & Polina Melenteva Rusko
208  Aleksandr Nazarov & Aleksandra Temeshova Rusko
208  Petr Shpakov & Anna Svitko Rusko
208  Aleksandr Tarasov & Mariya Levchenko Rusko
208  Emil Zamilov & Dinara Khizbullina Rusko
215  Kiril Borisov & Anna Dumina Rusko
215  Maksim Chapurin & Anastasiya Shishkova Rusko
215  Maksim Chernev & Yanina Muravova Rusko
215  Andrey Ivanov & Veronika Chernova Rusko
215  Roman Kapustin & Perizat Sheralieva Kyrgyzstán
215  Adil Maklakov & Elina Altymbaeva Rusko
215  Egor Marinenkov & Anastasiya Nazarukova Rusko
215  Roman Suvorov & Sabina Guseynova Rusko
215  Pavel Teplyashin & Olga Zelyanina Rusko
215  Nikita Zagvozdin & Tatyana Soboleva Rusko
225  Aleksey Klishunov & Kristina Cherepneva Rusko
225  Pavel Kosharnyy & Anastasiya Severchenko Rusko
225  Ilya Kulakov & Ekaterina Mitrofanova Rusko
225  Denis Ni & Yuliya Novikova Rusko
225  Andrey Prokhorov & Alina Atamanchuk Rusko
225  German Savchuk & Anastasiya Klimkova Rusko
231  Denis Chuprynov & Galina Lobova Rusko
231  Mark Glushko & Polina Semenova Rusko
231  Maksim Kalinin & Marina Necheporenko Rusko
231  Danila Kandrin & Arina Kandrina Rusko
231  Maksim Maksimov & Daria Ustiuzanina Rusko
231  Gleb Orlov & Yuliya Saveleva Rusko
231  Nikita Pronin & Kristina Kovsh Rusko
231  Pavel Strelkov & Yuliya Markina Rusko
239  Maksim Ershov & Elvira Zelenina Rusko
239  Gleb Vazhenin & Sofya Pronina Rusko
239  Pavel Zhivotov & Anna Petrova Rusko
242  Vladislav Ergin & Anna Borovikova Rusko
242  Nikita Ivanov & Evgeniya Lachina Rusko
242  Maksim Levin & Nika Gromova Rusko
242  Leonid Nikonov & Angelina Bykova Rusko
242  Denis Rollov & Arina Bazhenova Rusko
242  Georgiy Zinkevich & Aleksandra Kuznetsova Rusko
248  Maksim Rusanov & Marina Davlieva Rusko
248  Evgeny Sotnik & Elizavyeta Romanova Rusko
248  Artemiy Strechin & Alina Kulkova Rusko
248  Yuriy Tolstenko & Yana Konovalova Rusko
252  Nikita Gagolkin & Olga Kovner Rusko
252  Nikita Gorovoy & Kseniya Chudova Rusko
252  Gleb Gudkov & Yuliya Gaydova Rusko
252  Anton Kornyushkin & Elena Shokurova Rusko
252  Boris Savenko & Vlada Mishina Rusko
252  Artem Stukolov & Valeriya Voynova Rusko
258  Dmitriy Kovalenko & Polina Loran Rusko
258  Mikhail Pyanov & Nelli Ramazanova Rusko
258  Mikhail Sinkevich & Anastasiya Mishina Rusko
258  Dmitriy Sokolov & Alena Korepova Rusko
258  Yaroslav Vasilev & Anastasiya Zavozina Rusko
258  Artem Vinokurov & Marina Serdyukova Rusko
264  Ramir Dzhumakhanov & Ayzhan Kukanova Rusko
264  Dmitry Grigorev & Anastasiya Soloveva Rusko
264  Aleksandr Mitin & Veronika Kritskova Rusko
264  Oleg Nekrasov & Ekaterina Apostolova Rusko
264  Evgeniy Popov & Arina Zhilina Rusko
264  Sergey Savin & Yana Zhizhileva Rusko
264  Maksim Zhuvakov & Polina Semashko Rusko
271  Timofey Evstropov & Elena Akhmetova Rusko
271  Ivan Lysenko & Inna Krikunova Rusko
271  Aleksandr Tunegov & Alena Tikhonenko Rusko
271  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Rusko
275  Andrey Bakhterov & Karina Bikkulova Rusko
275  Dmitriy Churkin & Viktoriya Kravchenko Rusko
275  Maksim Glotov & Darya Kuzina Rusko
275  Aleksey Milyutin & Vyktoryya Achkasova Rusko
275  Aleksandr Ryakhovskiy & Alla Drigina Rusko
280  Maksim Antipov & Lidiya Petrenko Rusko
280  Aleksandr Kosarev & Arina Guseva Rusko
280  Daniil Pilipteev & Elizaveta Myasnikova Rusko
283  Vladislav Kamashev & Anastasiya Nosova Rusko
283  Evgeniy Kaminskiy & Darya Telegina Rusko
283  Alexandr Ksenofontov & Darya Abramova Rusko
283  Vladislav Kulyapkin & Darya Boyarkina Rusko
283  Artemiy Kurbatov & Irina Paramonova Rusko
283  Ivan Larionov & Polina Mineeva Rusko
283  Artem Petukhov & Elena Gudkova Rusko
283  Stanislav Styrin & Kseniya Semenova Rusko
291  Georgiy Bannikov & Diana Ageeva Rusko
291  Dmitriy Bilyuba & Anastasiya Kuznetsova Rusko
291  Evgeniy Dolzhenko & Anastasiya Mitina Rusko
291  Aleksandr Eremin & Evgeniya Sarapulova Rusko
291  Kirill Kalitkin & Alina Nikonova Rusko
296  Andrey Balabanov & Darya Belogrudova Rusko
296  Timur Baykadamov & Ekaterina Odintsova Rusko
296  Vladislav Kevrolikin & Mariya Teteryukova Rusko
296  Mikhail Margasov & Anna Shamshurina Rusko
296  Evgeniy Zverev & Polina Rutkovskaya Rusko
301  Maksim Kazakov & Regina Netalieva Rusko
301  Vyacheslav Vasilenko & Elizaveta Zhmakina Rusko
303  Aydar Aleshin & Yuliya Nazarova Rusko
303  Ilya Buturlin & Darya Dvornikova Rusko
303  Vladimir Koleda & Violetta Makarova Rusko
303  Evgeniy Paranko & Kseniya Gracheva Rusko
307  Anatoliy Brusentsov & Kristina Galushko Rusko
308  Nikita Volkov & Anna Zyleva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}