Results from Russian Open 2009 - Junior I Standard 22. října 2009
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Russian Open 2009
Rusko - Moscow 20. října 2009

Junior I Standard 22. října 2009

Finále

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rusko
2  Evgeniy Nikitin & Ekaterina Sharanova Rusko
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusko
4  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Rusko
5  Evgeniy Ozhiganov & Alina Voyna Rusko
6  Leonid Tishkin & Darya Zheleztsova Rusko
7  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rusko
8  Alexandru Birca & Alina Milinceanu Moldávie
10  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusko
11  Aleksey Usanov & Yana Petukhova Rusko
12  Sergey Gribov & Valeriya Tolmacheva Rusko
13  Georgiy Mokhov & Yana Zaytseva Rusko

Čtvrtfinále

14  Rostislav Dzidzoev & Anastasiya Pashkeeva Rusko
15  Viktor Bychkov & Daria Nevolina Rusko
16  Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rusko
17  Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Rusko
18  Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rusko
18  Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rusko
20  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Rusko
21  Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Rusko
22  Ilya Egorov & Veronika Petrova Rusko
23  Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rusko
24  Mansur Yanberdin & Elizaveta Basyuk Rusko
25  Maksim Panov & Sofya Shmukler Rusko

4. kolo (top 49)

26  Ivan Efimov & Aleksandra Livinskaya Rusko
27  Yuriy Fedorenko & Ekaterina Lyatanskaya Rusko
27  Aleksandr Vakulenko & Elena Ascheulova Rusko
29  Ivan Ivanov & Diana Baranova Rusko
29  Yaroslav Kulyaev & Mariya Senyaeva Rusko
31  Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Rusko
31  Stepan Mikhaylov & Elizaveta Kaygorodova Rusko
31  Dmitriy Svanidze & Anastasiya Zatsepina Rusko
34  Svyatoslav Anchukov & Viktoriya Davidenko Rusko
34  Ilkin Dadashov & Mariya Zubanova Rusko
34  Andrey Samuylov & Viktoriya Vershinina Rusko
34  Timofey Savchuk & Kseniya Prokopenko Rusko
38  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rusko
38  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rusko
40  Artur Zelev & Diana Kochurova Rusko
41  Andrey Babintsev & Elizaveta Nemykina Rusko
41  Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rusko
41  Aleksey Lebedev & Ekaterina Klishina Rusko
41  Sergey Polyakov & Diana Markova Rusko
45  Aleksandr Scherban & Anastasiya Konyukhova Rusko
45  Artemiy Zherdev & Olga Ustinova Rusko
47  Gleb Tipsin & Olga Korolko Rusko
48  Maksim Valishevskiy & Veronika Tamarova Rusko
49  Nikita Wolkov & Svetlana Senko Rusko

3. kolo (top 96)

50  Oleg Novitskiy & Veronika Mischenko Rusko
51  Daniil Dolgushin & Regina Makina Rusko
51  Gleb Mishin & Aleksandra Piskulina Rusko
51  Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rusko
51  Nikita Yakubov & Elizaveta Burenina Rusko
55  Gleb Batsmanov & Sofia Daniltseva Lotyšsko
55  Ivan Kuznetsov & Anastasiya Chepurnova Rusko
55  Ilya Popov & Anna Lobanova Rusko
55  Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Rusko
55  Yaroslav Rysev & Anastasiya Buevich Rusko
60  Denis Dmitriev & Mariya Borisova Rusko
61  Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Rusko
61  Nikita Tereshin & Polina Pustovalova Rusko
61  Ilya Voytovich & Nataliya Lunina Rusko
61  Artiom Yarovoy & Alina Karapetyan Rusko
65  Dmitriy Abrashkin & Darya Shefer Rusko
65  Denis Filonenko & Sofya Rozhdestvenskaya Rusko
65  Valeriy Levitskiy & Aleksandra Riger Rusko
65  Dmitriy Muha & Anna Enshina Rusko
65  Evgeniy Prikhodko & Anna Mordik Rusko
65  Vladimir Volf & Yuliya Bogdanova Rusko
71  Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Rusko
71  Egor Ivashov & Anastasiya Kitova Rusko
71  Efim Shipitsyn & Ulyana Morozova Rusko
71  Aleksey Smolyaninov & Lyubov Kolesnikova Rusko
75  Dmitriy Denisov & Yulia Zemtsova Rusko
75  Oleg Elkin & Elizaveta Zhuravleva Rusko
75  Mikhail Ivanov & Veronika Zakharchuk Rusko
75  Evgeni Kezin & Anastasiya Kustova Rusko
75  Sergey Krasheninnikov & Aleksandra Samsonova Rusko
75  Ilya Moshkin & Elizaveta Roslyakova Rusko
75  Kirill Yakovlev & Viktoriya Boderistova Rusko
82  Vladislav Kurganskiy & Mariya Skorodumova Rusko
82  Egor Prokhonchukov & Viktoriya Zhidkova Rusko
82  Denis Riger & Valeriya Chernova Rusko
82  Denis Sultanov & Ekaterina Shelekhova Rusko
86  Anton Kanevskiy & Evgeniya Lisitsina Rusko
86  Gleb Polischuk & Yana Popova Rusko
86  Kirill Skotnikov & Natalya Kanfer Rusko
89  Vladislav Sedov & Maria Yamschikova Rusko
90  Evgeniy Propletkin & Kristina Ermakova Rusko
91  Ilya Gogolev & Viktoriya Gorina Rusko
92  Danila Telpukhovskiy & Oliviya Ershova Rusko
92  Aleksandr Vlasov & Izabella Simonyan Rusko
94  Yaroslav Furanin & Alina Malchenkova Rusko
95  Sergey Shusharin & Ekaterina Eliseykina Rusko
96  Radim Ramazanov & Marina Berkutova Rusko

2. kolo (top 189)

97  Artem Alifanov & Svetlana Pereklitskaya Rusko
97  Sergey Batashev & Milyana Lovrich Rusko
97  Nikita Chupriyanov & Alla Ishmukhametova Rusko
97  Dmitriy Kit & Svetlana Zhukova Rusko
97  Aleksandr Komogortsev & Mariya Myzdrikova Rusko
97  Nikita Shvedov & Darya Makova Rusko
97  Evgeniy Sveridonov & Viktoriya Pentyurina Rusko
104  Sergey Aleynikov & Irina Zasko Rusko
104  Sargis Apoyan & Elena Tsoy Rusko
104  Nikita Bolshakov & Kristina Voznesenskaya Rusko
104  Egor Dyakov & Regina Naumova Rusko
104  Artem Uvarov & Polina Melenteva Rusko
109  Yaroslav Bolotov & Elizaveta Kharyutchenko Rusko
109  Pavel Dmitriev & Yana Solodnikova Rusko
109  Alexey Dovgalyuk & Sofia Medvedeva Rusko
109  Anton Miryasov & Darya Grebenyuk Rusko
109  Kirill Revnivtsev & Darya Mysenkova Rusko
109  Ilya Yaroshko & Yuliya Shiryaeva Rusko
115  Ilya Dronov & Margarit Terpugova Rusko
115  Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Rusko
117  Viktor Ivashkevich & Aleksandra Ermakova Rusko
117  Dmitriy Kitiashvili & Elizaveta Serapina Rusko
117  Stepan Konoplinov & Liliya Tarkhanova Rusko
117  Nikita Korotkiy & Angelina Barkova Rusko
117  Ilya Shevchenko & Anastasiya Gribakina Rusko
117  Artem Stepanov & Polina Teleshova Rusko
123  Vladislav Bobkov & Sofiya Borodina Rusko
123  Aleksandr Lyzlov & Zhanna Borisova Rusko
123  Denis Manyukov & Viktoriya Bystryantseva Rusko
123  Nikita Murzin & Kristina Bogoslavskaya Rusko
123  Dmitriy Schetilin & Viktoriya Naryzhnykh Rusko
123  Gleb Vasilev & Anna Bizova Rusko
123  Egor Yurkevich & Viktoriya Glazkova Rusko
130  Nikita Efimov & Tatyana Gorshenina Rusko
130  Dmitriy Eskov & Kristina Platonova Rusko
130  Andrey Ivanov & Ekaterina Erashova Rusko
130  Nikita Kalmykov & Zarina Sharapova Rusko
130  Georgiy Korotkov & Daria Cherkas Rusko
130  Maksim Pasechnik & Elizaveta Chistyakova Rusko
130  Vladislav Safin & Nadezhda Smolyakova Rusko
130  Aleksey Vandyshev & Valeriya Gagakina Rusko
138  Dmitriy Litvinov & Anna Voropaeva Rusko
138  Dmitriy Pozdnyakov & Yana Rozhnova Rusko
140  Elisey Belyaev & Alena Fedonina Rusko
140  Oleg Epov & Kristina Katsmaer Rusko
140  Anton Lisitsky & Alla Smolyaninova Rusko
140  Ilya Luchina & Irina Alekseeva Rusko
140  Igor Oleynikov & Dina Zyablova Rusko
140  Artur Setdekov & Karina Khalilova Rusko
140  Sergey Vlasov & Alena Kaftannikova Rusko
140  Evgeniy Zhdanovich & Anastasia Ponomareva Rusko
140  Igor Zhivov & Anastasiya Volostnykh Rusko
149  Mikhail Danko & Evgeniya Dedyurina Rusko
149  Denis Kochnev & Viktoriya Kameneva Rusko
149  Gleb Vazhenin & Kristina Semenova Rusko
152  Dmitriy Bokov & Polina Kutina Rusko
152  Petr Cherentsov & Valeriya Bogomolova Rusko
152  Vadim Predein & Alexandra Startseva Rusko
152  Pavel Shurekov & Valeriya Norkina Rusko
152  Yuriy Yushmanov & Polina Pankova Rusko
157  Alexandr Fedorov & Arina Zykova Rusko
157  Anton Rakov & Kristina Liventseva Rusko
157  Ali Tayekh & Tatyana Bogdanova Rusko
160  Ilya Kulakov & Ekaterina Mitrofanova Rusko
160  Aleksandr Mikhaylov & Anastasiya Gorbunova Rusko
160  Maksim Penkin & Kristina Shevchenko Rusko
160  Ilya Stepanov & Polina Kulikova Rusko
160  Mark Tolok & Kristina Ovchinnikova Rusko
160  Nikita Tolstykh & Arina Akulova Rusko
160  Kirill Zakharov & Darya Matus Rusko
167  Anton Shirmanov & Anastasiya Snorovikhina Rusko
167  Evgeniy Stepanchenko & Anastasiya Nikiforova Rusko
167  Anton Zhukov & Yana Sharova Rusko
170  Aleksey Derbilov & Anastasiya Fedoseeva Rusko
170  Maksim Khoruzhenko & Valeriya Murakhovskaya Rusko
170  Mikhail Romodin & Ekaterina Fadeeva Rusko
170  Matvey Ryzhov & Polina Naumova Rusko
170  Gleb Sekachev & Elina Nikogosyan Rusko
170  Aleksander Sokolov & Karina Starikova Rusko
170  Nikita Zaikin & Eva Rybalova Rusko
177  Igor Gritsay & Natalya Khnyreva Rusko
177  Sergey Sumishevskiy & Ekaterina Rybalchenko Rusko
177  Vitalij Volosovskij & Anastasiya Kuzina Rusko
180  Anton Kokhanov & Anastasiya Lambrianidi Rusko
180  Georgiy Shkalov & Liliya Naymatulina Rusko
180  Dmitriy Siryutin & Irina Alekseeva Rusko
183  Nikita Golovanov & Alena Schubelka Rusko
183  Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Rusko
183  Ilya Rodin & Lalita Skazalova Rusko
186  Egor Starchenko & Darya Rodina Rusko
187  Maksim Boychenko & Mariya Berezhnaya Rusko
188  Dmitriy Gaus & Liya Khazigaleeva Rusko
189  Kyryll Shkodkyn & Marina Kulikova Rusko

1. kolo (top 328)

190  Ivan Dekh & Anastasiya Tarasenko Rusko
190  Nikita Gluschenko & Elizaveta Menitskaya Rusko
190  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Rusko
190  Nikita Ivanov & Evgeniya Lachina Rusko
190  Dmitriy Kislov & Anastasiya Bespalova Rusko
190  Andrey Knauer & Anastasiya-mariya Sas Rusko
190  Vyacheslav Polysaev & Kamilla Dadashova Rusko
190  Vitaliy Shatokhin & Ekaterina Stepantsova Rusko
190  Sergey Zheleznov & Yuliya Vdovina Rusko
199  Adil Maklakov & Diana Zaburunova Rusko
199  Nver Saakyan & Polina Melnik Rusko
199  Viktor Suverin & Dayana Simonova Rusko
199  Kirill Tsaregorodtsev & Zhanna Golovkina Rusko
199  Aleksandr Vlasov & Evgeniya Pavlenok Rusko
199  Dmitriy Voronin & Viktoriya Pugacheva Rusko
199  Igor Vynar & Marina Razinkova Rusko
199  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Rusko
207  Andrej Kolesnikov & Valeriya Dubrovina Rusko
207  Maksim Lavrikov & Darya Matveeva Rusko
207  Denis Lebedev & Polina Boretskaya Rusko
207  Oleg Makarov & Aleksandra Akimova Rusko
211  Alik Aylarov & Anastasia Tiliaeva Uzbekistán
211  Evgeniy Gribachev & Yuliya Parkhomenko Rusko
211  Georgiy Klochikhin & Elizaveta Yadryshnikova Rusko
211  Dmitriy Kondrattsev & Marina Chuprynina Rusko
211  Ilya Krivov & Mariya Palavina Rusko
211  Ilya Pasynkov & Ekaterina Isakova Rusko
211  Ilya Sablyukov & Viktoriya Vlasenkova Rusko
211  Anton Yushkov & Darya Kurbatova Rusko
211  Rafael Yusupov & Diana Faskhutdinova Rusko
211  Aleksandr Zakharov & Alisa Ladygina Rusko
211  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Rusko
222  Dmitriy Borisevich & Anna Lavrenteva Rusko
222  Timofey Evstropov & Ekaterina Kharkevich Rusko
222  Maksim Gurev & Valeriya Kargina Rusko
222  Ruslan Kharlamov & Sofiya Mokhova Rusko
222  Ivan Kukharik & Elizaveta Khazeeva Rusko
222  Vladislav Pronikov & Valeriya Stremilova Rusko
222  Aleksandr Steblyanko & Galina Lobova Rusko
229  German Evsyukov & Zoya Matvienko Rusko
229  Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Rusko
229  Egor Gudkov & Yuliya Nogina Rusko
229  Evgeniy Magazinschikov & Kamilla Khamitova Rusko
229  Maksim Makunin & Nadezhda Zhuravleva Rusko
229  Yuriy Polyakov & Aleksandra Khoymova Rusko
229  Aleksey Savvin & Anna Zhulanova Rusko
229  Aleksandr Schegolev & Valeriya Belash Rusko
229  Dmitriy Ulyanikhin & Kseniya Stadnik Rusko
229  Yaroslav Vasiliv & Veronika Razinkova Rusko
239  Ivan Anisimov & Alena Kirsanova Rusko
239  Arayk Balasyan & Diana Sukhareva Rusko
239  Dmitriy Bykov & Yuliya Melnikova Rusko
239  Pavel Kuznetsov & Zlata Tsybakova Rusko
239  Anatoliy Muromtsev & Ekaterina Trushina Rusko
239  Valeriy Rezepkin & Aleksandra Kodyakova Rusko
239  Denis Utekhin & Elina Zulkarnyaeva Rusko
246  Maksim Chapurin & Anastasiya Shishkova Rusko
246  Aleksandr Chirkov & Alina Shutova Rusko
246  Mikhail Efimovskikh & Tatyana Strokina Rusko
246  Nikolay Ivanov & Diana Starkova Rusko
246  Sergey Kaverin & Elizaveta Altukhova Rusko
246  Gleb Kushik & Anastasiya Samsonova Rusko
246  Aleksandr Shishmarev & Mariya Mordvova Rusko
246  Kirill Soldatov & Mariya Pushnikova Rusko
246  Maksim Sumnitelnyy & Aleksandra Amador Rusko
246  Yuriy Telegin & Darya Parshina Rusko
246  Denis Tsybizov & Darya Bobryashova Rusko
257  Nikita Donets & Lyudmila Sergeeva Rusko
257  Vladislav Nikishin & Angelina Rodina Rusko
257  Pavel Novikov & Ksenia Kuzmina Rusko
257  Matvey Pegushin & Angelina Kopp Rusko
257  Artem Rodionov & Yuliya Morozova Rusko
257  Fail Sakhbutdinov & Aliya Kasimova Rusko
257  Konstantin Svechkar & Alina Ivanilova Rusko
257  Vladislav Veshtemov & Olga Borozdina Rusko
265  Igor Demkin & Darya Zavrazhnova Rusko
265  Ivan Galkovskiy & Ekaterina Morozova Rusko
265  Andrey Grin & Svetlana Dvurechenskaya Rusko
265  Igor Tormyshov & Ekaterina Shagarova Rusko
269  Maksim Novoseltsev & Anna Baklanova Rusko
269  Andrey Tupchienko & Oksana Berestova Rusko
271  Vladislav Bender & Anna Kuzmina Rusko
271  Anatoliy Buynovskiy & Elizaveta Kleymenova Rusko
271  Aleksandr Drozd & Polina Fayn Rusko
271  Andrey Lazarev & Viktoriya Volynkina Rusko
271  Semen Matyushko & Irina Lavrukhina Rusko
271  Leonid Proskuryakov & Kseniya Khmeleva Rusko
271  Andrey Samuylov & Anastasiya Komarova Rusko
271  Boris Savenko & Vlada Mishina Rusko
271  Artem Zaytsev & Anastasia Morozova Rusko
280  Sergey Edlenko & Sabina Senik Rusko
280  Artem Goshkov & Mariya Baryshnikova Rusko
280  Ivan Ivanov & Mariya Romanova Rusko
280  Mikhail Kopunov & Dzhamilya Ziganshina Rusko
280  Evgeniy Kravchenko & Viktoriya Radkova Rusko
280  Anton Krylov & Mariya Starikova Rusko
280  Artem Martynenko & Arina Babikyan Rusko
280  Aleksey Nechiporuk & Darya Gerenchuk Rusko
280  Vladislav Zayko & Daryana Mikhaylova Rusko
289  Damir Akhmetzyanov & Tatyana Khadarina Rusko
289  Konstantin Moskvin & Viktoriya Yanchuk Rusko
289  Maksim Senchik & Svetlana Belokurova Rusko
289  Vyacheslav Utkin & Mariya Prosmushkina Rusko
289  Vyacheslav Zakharchenko & Nadezhda Dolgintseva Rusko
294  Dmitriy Gurenkov & Darya Ermakova Rusko
294  Vsevolod Kulagin & Irina Kanakhina Rusko
294  Ivan Misyakov & Elizaveta Nashivochnikova Rusko
294  Evgeniy Roy & Anastasiya Vlasova Rusko
294  Andrey Rybakov & Inna Fedeneva Rusko
294  Aleksey Vlasov & Kristina Vorobeva Rusko
294  Sergey Volkov & Darina Pavley Rusko
301  Demid Daneykin & Rimma Shutaya Rusko
301  Artur Dolgov & Anastasiya Leonova Rusko
301  Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Rusko
301  Ilya Kosmachev & Valeriya Musina Rusko
301  Vadim Krivorchuk & Ekaterina Khrekova Rusko
301  Dmitriy Luzhin & Irina Danilova Rusko
301  Daniil Miroshnichenko & Aleksandra Basova Rusko
301  Mark Popov & Mariya Dmitrieva Rusko
301  Yaroslav Sadovnichiy & Elena Semenchuk Rusko
301  Vladislav Valuev & Darya Shilyakova Rusko
311  Yaroslav Bykov & Nadezhda Svobodina Rusko
311  Ilya Korostin & Viktoriya Isaeva Rusko
311  Evgeniy Kulikov & Tatyana Makhnik Rusko
311  Vladimir Polikov & Natalya Shirybanova Rusko
315  Vyacheslav Aristov & Anna Dmitrienko Rusko
315  Timur Pak & Anastasiya Mikhaleva Rusko
315  Kirill Runtov & Kseniya Sablina Rusko
315  Stanislav Styrin & Kseniya Semenova Rusko
319  Dmitriy Medynskiy & Valeriya Zyuzina Rusko
319  Ilya Ovchinnikov & Irina Gordienko Rusko
319  Aleksandr Petrovskiy & Alina Deresh Rusko
319  Evgeny Sotnik & Elizavyeta Romanova Rusko
323  Vsevolod Aleynikov & Viktoriya Korolkova Rusko
323  Yuriy Popkov & Milena Kamenskaya Rusko
323  Roman Skripkin & Mariya Sizemova Rusko
326  Vladislav Belyakov & Anna Patutinskaya Rusko
326  Ilya Vlasov & Kseniya Vasileva Rusko
326  Evgeniy Zverev & Polina Rutkovskaya Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}