Results from "Russian Club" Cup 2011 - Youth Latin 12. února 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

"Russian Club" Cup 2011
Rusko - Moscow 12. února 2011

Youth Latin 12. února 2011

Finále

1  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusko
2  Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rusko
3  Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Rusko
4  Danylo Shcherbanyuk & Megi Bakradze Rusko
5  Filipp Zholudev & Ekaterina Kostochkina Rusko
6  Dmitriy Bunin & Magdalena Baranowska Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [21] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Rusko
8  [20] Sergey Minaev & Angelina Troshina Rusko
9  [19] Aleksandr Porozov & Yuliya Remizova Rusko
10  [15] Aleksey Shevtsov & Darya Makarova Rusko
11  [6] Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rusko
12  [5] Petr Pasha & Valeriya Derzhiruchenko Ukrajina

Čtvrtfinále

13  [25] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldávie
13  [25] Nikita Kadnikov & Aleksandra Koldan Rusko
13  [25] Ivan Klyuev & Mariya Orlova Rusko
16  [23] Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukrajina
17  [22] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusko
17  [22] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rusko
19  [21] Aleksey Dolgushin & Anastasiya Mashtakova Rusko
19  [21] Aleksandr Mikhalkov & Ekaterina Ulyanova Rusko
19  [21] Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonsko
22  [18] Nikita Klyuchko & Tamara Bunatyan Rusko
22  [18] Maksim Melikhov & Tatyana Nastechena Rusko
24  [13] Andrey Prytkov & Margarita Bondarenko Rusko

3. kolo (top 49)

25  [23] Denis Golikov & Aleksandra Yaremenko Rusko
25  [23] Denis Mironov & Elena Malyanova Rusko
25  [23] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rusko
28  [22] Aleksandr Chzhen & Irina Romanenko Rusko
28  [22] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusko
28  [22] Artemiy Martynov & Polina Lisechko Rusko
31  [21] Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rusko
31  [21] Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Rusko
33  [19] Roman Rybalko & Yana Mazaeva Rusko
34  [18] Boris Basin & Veronika Tamarova Rusko
34  [18] Ilya Malyshev & Anna Popova Rusko
36  [17] Aleksej Romanchuk & Mariya Savushkina Rusko
37  [16] Sergey Lerke & Yana Lyubyanova Rusko
37  [16] Valeriy Monakhov & Yana Kardashenko Rusko
39  [15] Konstantin Khilyuk & Ekaterina Kotik Rusko
39  [15] Aleksandr Reva & Darya Savanova Rusko
41  [14] Aleksandr Pevnitskiy & Kseniya Gogichasvili Rusko
42  [12] Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rusko
42  [12] Roman Tormashev & Anastasiya Ostasheva Rusko
44  [10] Kirill Kuznetsov & Polina Pronina Rusko
44  [10] Dmitriy Ozhogin & Alina Sharonova Rusko
46  [8] Evgeniy Vinogradov & Yuliya Ganina Rusko
47  [7] Andrey Trubaenko & Olga Chivozertseva Rusko
48  [6] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Rusko
49  [4] Nikolay Alekseev & Valeria Zakharova Rusko

2. kolo (top 97)

50  [25] Roman Shvets & Polina Ledrova Rusko
50  [25] Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rusko
52  [24] Daniil Sukhanov & Ekaterina Vasilenko Rusko
53  [23] Artem Kepper & Irina Zakharova Rusko
53  [23] Dmitriy Staev & Ekaterina Rymar Rusko
55  [22] Aleksey Beshanov & Darya Dozorova Rusko
55  [22] Pavel Surkov & Zinaida Khafizova Rusko
57  [21] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rusko
57  [21] Stanislav Kravchenko & Marina Fritsler Rusko
57  [21] Aleksey Shabarshin & Elena Babaeva Rusko
57  [21] Stefan Velberg & Sofia Kipjatkova Estonsko
57  [21] Anton Yaremenko & Anastasiya Tobolkina Rusko
62  [19] Anatoliy Lisyanskiy & Darya Zobova Rusko
62  [19] Dmitriy Pankov & Marina Malinina Rusko
62  [19] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rusko
62  [19] Vladimir Zemskov & Darya Bulgakova Rusko
66  [18] Filipp Elizarov & Alena Rodina Rusko
67  [16] Evgeniy Kobelev & Aleksandra Sadchenko Rusko
67  [16] Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rusko
69  [15] Dmitriy Aronov & Olga Zakhlenyuk Bělorusko
69  [15] Oleg Kuznetsov & Yuliya Skalaba Rusko
71  [14] Vladislav Artyushkov & Anastasiya Adamovich Rusko
71  [14] Aleksandr Gertsen & Katerina Tsatsurina Rusko
71  [14] Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Rusko
74  [12] Stanislav Pavlov & Anna Antonyuk Rusko
75  [11] Vladislav Ermolov & Viktoriya Naryzhnykh Rusko
75  [11] Daniil Kuznetsov & Alena Lunichkina Rusko
75  [11] Arseniy Lavrukhin & Anna Sivakova Rusko
75  [11] Eduard Ponomarev & Anastasiya Dubrovina Rusko
75  [11] Artem Sidorkov & Anastasiya Bedrina Rusko
75  [11] Petr Tischenko & Alena Ivanova Rusko
81  [10] Ilya Batov & Anna Shafranova Rusko
81  [10] Maksim Baysara & Viktoriya Sokolova Rusko
81  [10] Rafail Feyzikov & Margarita Staroletova Rusko
81  [10] Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonsko
81  [10] Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Rusko
86  [9] Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Rusko
86  [9] Georgiy Zhmaev & Viktoriya Zaburdaeva Rusko
88  [8] Filipp Grishin & Valeriya Sirotenko Rusko
88  [8] Pavel Kopaev & Kseniya Baskova Rusko
90  [7] Vladislav Chernyshov & Polina Ivanova Rusko
90  [7] Dmitriy Myagkov & Aleksandra Koverda Rusko
90  [7] Arman Nikoyan & Alina Ananchenko Rusko
93  [6] Maxim Akhmetzhanov & Tatyana Paramonova Rusko
93  [6] Konstantin Vasilenko & Valeriya Litvinova Rusko
95  [5] Aleksandr Merkulov & Anastasi Krestyanova Rusko
96  [4] Artem Scherbukha & Maria Ananeva Rusko
97  Artemiy Burdin & Inessa Avakova Rusko

1. kolo (top 177)

98  [25] Nikita Grigorevskij & Anastasiya Baykaeva Rusko
98  [25] Ivan Khrenov & Anna Maltseva Rusko
98  [25] Vitaliy Ludaev & Polina Sokolova Ukrajina
98  [25] Dmitriy Lugin & Aleksandra Semerina Rusko
98  [25] Egor Maslov & Olga Balueva Rusko
98  [25] Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Rusko
98  [25] Evgeni Smirnov & Anna Lavrenteva Rusko
105  [24] Dmitriy Blinov & Olesya Sheveleva Rusko
105  [24] Denis Ivanov & Elvira Azisova Rusko
105  [24] Ivan Mitichkin & Polina Dodonova Rusko
108  [23] Artem Ivanov & Elina Semka Rusko
109  [22] Vladimir Filimontsev & Anna Lebedeva Rusko
109  [22] Stanislav Gusar & Veronika Novotortseva Rusko
109  [22] Aleksey Laptev & Alena Krokhina Rusko
109  [22] Ivan Legkodimov & Elena Ivashkina Rusko
109  [22] Vladimir Medvedev & Viktoriya Malevannaya Rusko
109  [22] Andrey Turenok & Kseniya Tolokolnikova Rusko
115  [21] Nikita Lobach & Alena Yagodovskaya Rusko
115  [21] Kirill Muromtsev & Arina Sadykova Rusko
117  [20] Roman Fatakh & Ekaterina Chernyshova Rusko
117  [20] Andrey Matev & Viktoriya Budnikova Rusko
117  [20] Aleksey Zakharin & Elena Krivosheeva Rusko
120  [19] Igor Gorshkov & Anastasiya Razheva Rusko
120  [19] Andrey Kosov & Mariya Romanova Rusko
120  [19] Vitaliy Safronov & Veronika Nelyubina Rusko
120  [19] Farit Shafigullin & Irina Oleynik Rusko
120  [19] Nikita Tomarev & Marina Borzenkova Rusko
125  [18] Aleksandr Kuznetsov & Polina Nagikh Rusko
125  [18] Iskander Maksyutov & Elvira Kutusheva Rusko
125  [18] Roman Mikin & Polina Perova Rusko
125  [18] Denis Sukhodoev & Alina Saveleva Rusko
129  [17] Artur Guryanov & Alina Gordevich Rusko
129  [17] Stanislav Pastushok & Elena Cherkasova Rusko
129  [17] Nikita Starikov & Maria Tarasova Rusko
132  [16] Aleksandr Alayskiy & Ekaterina Kuznitsina Rusko
132  [16] Artem Alekseev & Anastasiya Maneva Rusko
134  [15] Petr Kulikov & Dinara Bilyalova Rusko
134  [15] Aleksey Potapov & Viktoriya Andreeva Rusko
136  [14] Mikhail Gorelikov & Ekaterina Novosiltseva Rusko
136  [14] Dmitriy Koshechkin & Yuliya Sakhonchik Rusko
136  [14] Aleksandr Kravtsov & Darya Matyunina Rusko
139  [13] Marsel Avtulev & Patrisiya Belikova Rusko
139  [13] Dmitriy Bychenkov & Varvara Gorodnichaya Rusko
141  [12] Mikhail Avramenko & Inna Fedeneva Rusko
141  [12] Boris Filippov & Anastasiya Tkachenko Rusko
141  [12] Vladislav Strebkov & Alena Leonova Rusko
144  [11] Nikolay Gutenev & Ekaterina Guteneva Rusko
145  [10] Oleg Chaykovskiy & Natalya Buzina Rusko
145  [10] Sergey Ekilik & Liudmila Karpenko Rusko
145  [10] Grigoriy Mikhalkin & Ekaterina Fayruzova Rusko
145  [10] Aleksey Odintsov & Anfisa Odintsova Rusko
149  [9] Anatoly Bogatov & Valeriya Korovina Rusko
149  [9] Andrey Chulanov & Alina Saratova Rusko
149  [9] Andrey Pavlov & Elizaveta Demyanova Rusko
149  [9] Dmitriy Strokov & Tatyana Simonova Rusko
149  [9] Daniil Vasiliev & Ekaterina Shmeleva Rusko
154  [8] Denis Balakhontsev & Darya Kuznetsova Rusko
154  [8] Aleksandr Kandybin & Yuliya Bocharova Rusko
154  [8] Oleg Krasin & Aleksandra Skripnikova Rusko
154  [8] German Lobkov & Elena Tsarkova Rusko
154  [8] Nikita Makarov & Sofya Lozovets Rusko
154  [8] Viktor Shkitov & Aleksandra Semchenko Rusko
154  [8] Mikhail Smagin & Tatyana Shardina Rusko
161  [7] Oleg Korepov & Ekaterina Pogrebniak Rusko
161  [7] Andrey Scherbak & Kseniya Khoroshilova Rusko
163  [6] Ilya Pastukhov & Olesya Malysheva Rusko
163  [6] Dmitriy Perepelkin & Anastasiya Borovkova Rusko
163  [6] Roman Silin & Uliana Sheremetyeva Rusko
166  [5] Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rusko
167  [4] Rustem Abzalov & Izabella Gayfutdinova Rusko
167  [4] Semen Kolchin & Vera Shestakova Rusko
167  [4] Ivan Korkovidov & Alina Gareeva Rusko
167  [4] Boris Krivosheev & Anastasiya Tivari Rusko
167  [4] Bogdan Temnokhudov & Alena Kashtanova Rusko
172  [3] Yaroslav Borisov & Kseniya Gluschenko Rusko
172  [3] Maxim Gaodu & Anna Ivanchikova Rusko
172  [3] Denis Sidorkin & Anastasiya Kuznetsova Rusko
172  [3] Vladislav Zvyagin & Kseniya Zubkova Rusko
176  [2] Dmitriy Borisov & Anastasiya Bogdanova Rusko
177  Ignatiy Demidov & Liliya Khayrutdinova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}