Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Youth Standard 13. února 2005
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

'Russian Club' Cup 2005
Rusko - Moscow 12. února 2005

Youth Standard 13. února 2005

Finále

1  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
2  Andrey Sirbu & Olga Muravskaya Rusko
3  Artem Zubarev & Ekaterina Shvetsova Rusko
4  Ivan Anichkhin & Anna Dvornikova Rusko
5  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Rusko
6  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Rusko
7  Aleksandr Gorelov & Viktoria Pyatilova Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Ilia Yamschikov & Anna Mikhalovskaja Rusko
9  Aleksandr Biserov & Alla Shamshurova Rusko
10  Vitally Derendiaev & Dina Shekhovtsova Rusko
11  Anton Popichenko & Alexandra Bogdanova Rusko
12  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Rusko
13  Nikita Belik & Yuliya Abasheva Rusko
13  Anton Shumov & Anastasia Popova Rusko

Čtvrtfinále

15  Andrey Lugin & Alina Belousova Ukrajina
16  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
16  Aleksandr Zimin & Nadezhda Menshikova Rusko
18  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rusko
19  Timur Namazbayev & Maria Muradova Rusko
19  Evgeny Urazgildeev & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Rusko
21  Yuriy Petrov & Irina Guschina Rusko
22  Vitaliy Didenko & Anna Korol Rusko
23  Andriy Kamyshnyy & Olga Zhuk Ukrajina
23  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Rusko
25  Sergey Avenirov & Vera Nam Rusko
26  Rodion Khromov & Larisa Razumeychenko Rusko

3. kolo (top 50)

27  Valeriy Katsyr & Daria Fedorova Rusko
28  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusko
28  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusko
30  Andrey Chekmarev & Yana Petrova Rusko
31  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusko
32  Dmitry Evseev & Anastasia Merzliakova Rusko
33  Roman Besedin & Irina Samoylova Rusko
33  Artem Kuchev & Anna Rygalina Rusko
35  Pavel Cherkaskiy & Anna Shurupova Rusko
35  Ilya Serebryakov & Olesya Getsko Rusko
37  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Rusko
38  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rusko
38  Dmitriy Popov & Anna Popova Rusko
38  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Rusko
41  Pavel Borozdov & Ekaterina Kirillova Rusko
42  Artur Sitdikov & Elena Takhbatullina Rusko
42  Aleksey Trofimov & Yuliya Kakicheva Rusko
44  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Rusko
44  Stanislav Ryzhuk & Darya Shelestova Rusko
46  Mikhail Ovcharenko & Angelina Sergeeva Rusko
46  Aleksey Zhiganov & Milana Kurylenok Rusko
48  Gleb Gaevoy & Alisa Veresova Rusko
49  Dmitriy Karasev & Yuliya Karaseva Rusko
50  Vladimir Kulikov & Inna Ososova Rusko

2. kolo (top 100)

51  Pavel Shustrov & Yuliya Kotsenko Rusko
52  Ilya Davydov & Ekaterina Tropinskaya Rusko
52  Vladimir Dolotov & Mariya Turchannikova Rusko
52  Oleg Dzenenko & Maya Abdurakhmanova Rusko
52  Mikhail Kolmykov & Svetlana Shikareva Rusko
52  Oleg Talalay & Ksenia Pinigina Rusko
57  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Rusko
57  Roman Nelyubov & Yuliya Belova Rusko
59  Vladimir Prokopchuk & Irina Kalashnik Rusko
59  Dmitriy Vorobev & Darya Vinogradova Rusko
59  Eduard Yunets & Viktoriya Bitsadze Rusko
62  Sergey Kiselev & Darya Khoroshilova Bělorusko
63  Aynur Bayramov & Violetta Ananeva Rusko
63  Aleksandr Kudryavtsev & Ekaterina Golikova Rusko
65  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rusko
65  Mikhail Bubis & Darya Fomina Rusko
65  Maksim Istomin & Irina Akimova Rusko
65  Rinat Mubarakshin & Anna Makarova Rusko
69  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Rusko
69  Artem Ovchinnikov & Anastasiya Alekseeva Rusko
71  Serguei Makarov & Mariya Ivanova Rusko
71  Denis Malakhov & Oksana Bogdanova Rusko
71  Ilya Shapovalov & Marina Kashkina Rusko
74  Anton Kirpischikov & Amaliya Baroyan Rusko
74  Gordey Levchenko & Elena Kolyagina Rusko
74  Vladislav Petrov & Valentina Bondareva Rusko
74  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rusko
78  Anton Besedin & Yuliya Masharova Rusko
79  Vladimir Konovalov & Mariya Salop Rusko
79  Sergei Mamonov & Ekaterina Rak Rusko
79  Aleksey Polovnikov & Aleksandra Emelyanova Rusko
82  Anton Chernyshev & Ekaterina Kokhnenko Rusko
82  Alexey Kosobryukhov & Katerina Nikolayeva Rusko
82  Sergey Kumskov & Olga Salyakaeva Rusko
85  Anton Abramenkov & Darya Lugareva Rusko
85  Filipp Ibraev & Svetlana Koshkina Rusko
85  Denis Serebrennikov & Yulia Saitgalieva Rusko
88  Ilia Pedchenko & Aleksandra Pendyakova Rusko
88  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rusko
90  Aleksey Abramov & Anastasiya Goncharenko Rusko
91  Sergey Shatov & Irina Kalinina Rusko
91  Andrey Shliakov & Evgeniya Chernyshova Rusko
91  Aleksey Tyurenkov & Elizaveta Kameneva Rusko
91  Artem Vinogradov & Irina Vinogradova Rusko
95  Nikita Kochetov & Kristina Tiutierieva Rusko
96  Anton Konchenko & Tatyana Lebedeva Rusko
96  Dmitriy Mikhalskiy & Irina Firsova Rusko
96  Evgeniy Volosnikov & Valeriya Mukanova Rusko
99  Anton Kiryanov & Alina Kanaeva Rusko
100  Ilya Firsov & Tatiana Dudenko Rusko

1. kolo (top 152)

101  Mikhail Kashenkov & Ekaterina Ishina Rusko
101  Igor Nesterov & Kseniya Garina Rusko
101  Sergey Novokschenov & Yuliya Velikodnaya Rusko
101  Mihail Panin & Natalya Vinogradenko Rusko
101  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Rusko
106  Sergey Bartash & Aleksandra Kiseleva Rusko
106  Aleksandr Kolchenko & Natalya Bibikova Rusko
106  Aleksandr Spirin & Ekaterina Zubaryeva Rusko
109  Andrey Chaplygin & Evgeniya Yakovleva Rusko
109  Aleksandr Sukhov & Ekaterina Shmorina Rusko
111  Aleksandr Abramov & Ekaterina Kumitskaya Rusko
111  Yaroslav Piyaznin & Anastasiya Plaksina Rusko
113  Nikolay Muzhichkov & Yuliya Gusarova Rusko
114  Eduard Borodov & Ekaterina Zlobina Rusko
114  Dmitri Prokazin & Ekaterina Monakhova Rusko
116  Anton Grigorash & Tatyana Matyukha Bělorusko
116  Nikita Ignatenko & Anna Ignatenko Rusko
118  Dmitriy Aksenov & Anna Abnitskaya Rusko
118  Evgeniy Korshunov & Anastasya Afanasyeva Rusko
120  Artem Ivanenko & Yulia Kokareva Rusko
120  Danil Kosov & Sofya Kirkina Rusko
120  Denis Pavlov & Margarita Topolovskaya Rusko
120  Dmitry Smirnov & Diana Khayrulina Rusko
124  Ilya Mishin & Elena Sigacheva Rusko
125  Konstantin Belovintsev & Kseniya Dublenskaya Rusko
125  Evgeniy Kruglov & Kseniya Bazilevskaya Rusko
125  Aleksandr Poznyak & Tatyana Rodikova Rusko
128  Andrey Gosudarev & Irina Matveeva Rusko
128  Sergey Klyuev & Anna Osipova Rusko
128  Aleksei Kuznetsov & Nataliya Borzova Rusko
128  Aleksey Martinov & Olga Yermakova Rusko
132  Nikita Moiseev & Viktoriya Chesnokova Rusko
133  Kirill Trishankov & Inna Tolkacheva Rusko
134  Evgeniy Belyy & Kseniya Gubanova Rusko
134  Vladislav Sterligov & Natalya Shegutova Rusko
136  Aleksey Lysenko & Elena Yashina Rusko
137  Aleksey Druzhinin & Mariya Potemkina Rusko
137  Petr Khalfen & Karina Breslavskaya Rusko
137  Maksim Khorkov & Mariya Buldygina Rusko
137  Danila Vasilevskiy & Polina Bystrova Rusko
141  Aleksandr Torchilo & Anna Nagornova Rusko
141  Nikita Yurganov & Alla Chernova Rusko
141  Konstantin Zakharov & Tatyana Bulavina Rusko
144  Andrey Dorofeev & Darya Gorkova Rusko
144  Artem Korlakov & Aleksandra Borodulina Rusko
144  Dmitriy Kuzin & Olga Slobodova Rusko
144  Dmitriy Mokeev & Ekaterina Zharkova Rusko
148  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rusko
148  Roman Potapovich & Sofya Ionova
150  Aleksey Tyurin & Marina Titova Rusko
150  Rustam Yumagulov & Zhanna Prytkova Rusko
152  Evgeniy Podborskiy & Maria Naumchenko Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}