Results from 'Russian Club' Cup 2005 - Junior II Standard 13. února 2005
Podívejte se, jak advertise your product s námi

'Russian Club' Cup 2005
Rusko - Moscow 12. února 2005

Junior II Standard 13. února 2005

Finále

1  Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusko
2  Mikhail Aniskin & Irina Suykova Rusko
3  Kirill Belorukov & Elena Zuzukina Rusko
4  Anton Karpov & Anna Volkova Rusko
5  Mikhail Ostryakov & Olga Tarasova Rusko
6  Daniil Ulanov & Alena Popova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Ilia Ivanov & Anastasiya Izvekova Rusko
7  Aleksey Kurochkin & Svetlana Tikhonova Rusko
9  Denis Ermolin & Ekaterina Ermolina Rusko
9  Evgeniy Kuznetsov & Taisa Finenkova Rusko
11  Yuriy Simachev & Iryna Bolshakova Rusko
12  Maksim Gerasimov & Maria Ryabova Rusko
12  Vasiliy Pshenichnikov & Alena Bozhanova Rusko
14  Aleksei Eliseev & Anastasiya Rybalko Rusko

Čtvrtfinále

15  Evgeniy Sikorskiy & Viktoriya Khashimova Rusko
16  Viktor Kobelev & Nelia Raspopova Rusko
16  Ilia Kutsenko & Yelizaveta Kolodiy Ukrajina
18  Aleksey Kindeev & Anna Udalova Rusko
19  Dmitriy Glotov & Mariya Aznaurova Rusko
19  Artem Yarovoy & Alina Rudenko Rusko
21  Fuad Dadashev & Yana Chepeleva Rusko
22  Pavel Zvychaynyy & Anna Povazhnaya Rusko
23  Roman Motyzhev & Elena Litvinenko Rusko
24  Vladislav Boyko & Albina Kireeva Rusko

3. kolo (top 48)

25  Yuriy Komarov & Anna Manaenkova Rusko
25  Nikita Smirnov & Ekaterina Bashta Rusko
27  Oleg Gordo & Ekaterina Polevtsova Rusko
27  Pavel Zhul & Vasilisa Trokhova Rusko
29  Andrey X Gusev & Anna Khokhlova Rusko
29  Mikhail Karbainov & Ekaterina Butenkova Rusko
29  Konstantin Sidorov & Anastasiya Vyrodova Rusko
32  Aleksey Gubin & Natalya Pronina Rusko
32  David Gvelesiani & Tina Gvelesiani Rusko
34  Nikolay Mezentsev & Ekaterina Sizova Rusko
34  Nikita Zolotarev & Olga Muntyanu Rusko
36  Daniil Gaynov & Ekaterina Dmitrieva Rusko
36  Ruslan Khayuzko & Elizaveta Malolyetova Rusko
38  Ivan Turbasov & Ekaterina Kulishova Rusko
39  Anton Chernykh & Anastasiya Kryukova Rusko
39  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Rusko
41  Evgeniy Egorov & Yuliya Krivacheva Rusko
41  Nikita Mazaev & Tatyana Veselkina Rusko
41  Sergey Sidorenko & Kristina Linova Rusko
44  Kirill Berezin & Yuliya Vorozheykina Rusko
44  Pavel Novikov & Elvira Skrylnikova Rusko
46  Nikita Anikeev & Irina Kopytina Rusko
46  Anton Prokudin & Zhanna Sablina Rusko
48  Dmitriy Nesterov & Rimma Shanoyan Rusko

2. kolo (top 81)

49  Kirill Mikhaylov & Darya Zharova Rusko
50  Gennadiy Kotelevets & Valeriya Karateeva Rusko
50  Alexander Shapovalov & Evgeniya Ubaydulaeva Rusko
50  Maxim Volodkin & Ekaterina Zus-zyat Rusko
53  Aleksandr Alshevskiy & Angelina Kuznetsova Rusko
54  Vagan Melikyan & Maria Makhaniouk Rusko
54  Denis Ovchinnikov & Mariya Senyushkina Rusko
54  Nikita Vinokurov & Aleksandra Titova Rusko
57  Aleksandr Kazarin & Kristina Kirichkova Rusko
58  Sergey Trishkin & Alevtina Likhacheva Rusko
58  Alex Volodin & Elena Ivanchikova Rusko
60  Aleksandr Ledaschev & Ekaterina Belyaeva Rusko
60  Ivan Zhuravlev & Elina Glimnurova Rusko
62  Ilya Lebedyev & Elizaveta Shibaeva Rusko
63  Nikita Shashenkov & Anastasiya Karpova Rusko
64  Ilya Dementev & Kristina Orlova Rusko
64  Aleksey Khramov & Anna Schedrina Rusko
64  Valeriy Naumov & Yuliya Slepynina Rusko
64  Radmir Rafikov & Yuliya Reshetova Rusko
68  Sergey Zelyanin & Anastasiya Gaydar Rusko
69  Ilya Timoshenko & Ekaterina Brekhova Rusko
70  Nikita Gromov & Anastasiya Lyuzzhukhina Rusko
70  Andrey Papaev & Ksenia Melikhova Rusko
70  Dmitriy Revin & Viktoriya Soloveva Rusko
73  Artem Kondrashov & Yuliya Ruban Rusko
73  Stanislav Sotnikov & Alena Kramarenko Rusko
75  Pavel Sedykh & Mariya Bushueva Rusko
76  Roman Petrosyan & Nadezhda Shandrina Rusko
77  Yuriy Kopylov & Tatyana Mylnikova Rusko
78  Mikhail Belous & Anastasia Meshkova Rusko
79  Anton Privalov & Valeriya Oleksyuk Rusko
80  Viacheslav Korovin & Ksenia Stakhiryak Rusko
81  Evgeniy Kozlov & Mayya Ryzhenkova Rusko

1. kolo (top 142)

82  Vitaliy Azarov & Valentina Tomskaya Rusko
82  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusko
82  Valentin Nikolaev & Yuliya Nikolaeva Rusko
82  Boris Sorokin & Irina Polovikova Rusko
86  Anton Ivanov & Anastasiya Starikova Rusko
87  Maksym Kapitanchuk & Anna Kuharets Ukrajina
87  Gleb Knyazhev & Aleksandra Shoshneva Rusko
87  Ilya Lavrentev & Anastasiya Kolyadinskaya Rusko
87  Andrey Tsarev & Veronika Tsoy Rusko
87  Gleb Yarkin & Elena Gagarina Rusko
92  Yuri Chumutin & Darya Demyanovich Rusko
92  Ivan Eremin & Aleksandra Arshavskaya Rusko
92  Aleksey Safronov & Adelia Gaivoronskaya Rusko
95  Evgeniy Lunev & Tatyana Zhirukhina Rusko
95  Daniel Umarov & Aleksandra Lutsenko Rusko
95  Maksim Zaverkin & Aleksandra Gasilova Rusko
98  Sergey Katkov & Elena Chistova Rusko
98  Viktor Safin & Darya Muksinova Rusko
100  Grigoriy Arkhipov & Ekaterina Ramzina Rusko
100  Maksim Dolgov & Elena Dvorovaya Rusko
100  Aleksandr Nasadik & Katia Evsutkina Rusko
103  Evgeniy Polyakov & Alesya Russkova Rusko
104  Eduard Khayrulin & Nadezhda Dobritskaya Rusko
105  Andrey Romanovskiy & Alena Revyakina Rusko
106  Konstantin Lamanov & Tatyana Kobets Rusko
107  Denis Gandraburga & Mariya Tikhonova Rusko
107  Kirill Gneushev & Darina Kulikova Rusko
107  Timofey Kudryavtsev & Aleksandra Slobodyanik Rusko
107  Artem Minnullin & Dilyara Bliznyuk Rusko
111  Nugzar Kvartskhava & Tatyana Saveleva Rusko
111  Denis Meshkov & Diana Manon Rusko
111  Vadim Perov & Marta Otradinskaya Rusko
114  Lev Ermakov & Elizaveta Nechaeva Rusko
114  Timur Galiullin & Alina Tagirova Rusko
116  Igor Glotkin & Mariya Deryugina Rusko
116  Roman Kitashin & Olga Pakhomova Rusko
116  Ivan Nikolaev & Lyubov Vasileva Rusko
119  Stanislav Startsev & Lyubov Stratichuk Rusko
119  Anton Volkov & Ella Naumova Rusko
121  Aleksandr Anufryev & Valeriya Malomuzh Rusko
122  Ilya Sokolikov & Ekaterina Chuykova Rusko
122  Stanislav Tenyaev & Ekaterina Chkoniya Rusko
124  Pavel Mironychev & Gayane Karapetyan Rusko
124  Ilya Perskiy & Darya Chernysheva Rusko
124  Aleksey Plakhotnik & Daria Vinogradova Rusko
124  Aleksandr Yanykin & Darya Panfilova Rusko
128  Roman Gutsu & Svetlana Lukina Rusko
128  Sergey Kiyan & Mariya Barbotko Rusko
128  Stanislav Semenov & Elena Konovalova Rusko
128  Aleksey Stepin & Valya Segeda Rusko
132  Evgen Afanasiev & Veronika Shusterova Rusko
132  Arseniy Besedin & Darya Mosyakina Rusko
132  Nikolay Chistov & Alina Pervukhina Rusko
132  Dmitriy Markin & Tamara Elsukova Rusko
132  Denis Pereshnev & Tatyana Chuprina Rusko
132  Nikolay Shiryaev & Irina Yurina Rusko
138  Aleksandr Danilov & Mariya Maksimova Rusko
139  Denis Bozhchenko & Elizaveta Popova Rusko
140  Gleb Zarubin & Anastasiya Prosvirnova Rusko
141  Anton Malaev & Ekaterina Malaeva Rusko
141  Yuriy Perevezentsev & Elena Komkova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}