Results from Ritm 2005 - Amateur Standard 26. listopadu 2005
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Ritm 2005
Rusko - Moscow 26. listopadu 2005

Amateur Standard 26. listopadu 2005

Finále

1  Nikolai Darin & Ekaterina Fedotkina Rusko
2  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rusko
3  Andrei Filippov & Maria Strelnikova Rusko
4  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rusko
5  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusko
6  Evgeni Grigorov & Olga Bakushina Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusko
8  Denis Molkov & Ludmila Belskaia Rusko
9  Andrei Porokhine & Anastasia Sergievskaia Rusko
9  Valeri Zakharov & Yelena Voronova Rusko
11  Rustam Shayahmetov & Alina Kunafina Rusko
12  Evgeniy Zavyalov & Lyudmyla Shvetsova Rusko

Čtvrtfinále

13  Pavel Nepomniaschi & Inga Andreychenko Rusko
14  Ivan Tarkhanov & Yulia Voronova Rusko
15  Dmitri Bulanov & Anastasia Kazmina Rusko
16  Ivan Krylov & Yuliya Sidelnikova Rusko
16  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Rusko
18  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusko
19  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Rusko
19  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rusko
21  Vladimir Makunin & Anastasya Zakoptelova Rusko
21  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rusko
23  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Rusko
24  Aleksander Kuznetsov & Olesia Kargina Rusko

2. kolo (top 48)

25  Sergey Parakhin & Elena Vlasova Rusko
26  Grigory Novikov & Dinara Talypova Rusko
26  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rusko
28  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusko
28  Aleksandr Podgorelkin & Ekaterina Kramarenko Rusko
30  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusko
31  Anton Silantev & Tatyana Larina Rusko
32  Aleksandr Radush & Alisa Pavlova Rusko
32  Aleksei Yazykov & Olga Danilova Rusko
34  Ivan Kruk & Olga Kim Rusko
34  Mikhail Volkov & Arina Zemtsova Rusko
36  Dmitriy Vorobyev & Galina Abramova Rusko
37  Maxim Zakharov & Olga Priamilova Rusko
38  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko
39  Vitaliy Kozhevnikov & Maria Peregudova Rusko
40  Gennadiy Sevastyanov & Tatiana Mescheriakova Rusko
41  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Rusko
42  Aleksandr Skripcov & Marija Budkina Rusko
43  Grigoriy Kolibas & Evgenia Veprintseva Rusko
44  Ilya Chernyakov & Polina Fomina Rusko
45  Denis Davydov & Daria Orlova Rusko
45  Aleksey Sergeev & Ekaterina Belozerova (aka Motlich) Rusko
47  Alexei Seredin & Yuliya Karaseva Rusko
48  Leonid Tarasov & Yuliya Safonova Rusko

1. kolo (top 74)

49  Roman Rudenko & Kseniya Pozhilenkova Rusko
50  Igor Arkatov & Natalia Kargina Rusko
51  Andrey Glushkov & Marina Orlova Rusko
52  Timur Guseinov & Marina Smolina Rusko
52  Andrei Popov & Ksenia Kiykova Rusko
52  Vadim Shevchenko & Svetlana Chumachenko Rusko
52  Juri Stefanskiy & Yulia Koreneva Rusko
56  Aleksey Chadin & Tatyana Khmelevskaya Rusko
57  Mikhail Skripalenko & Elena Filippova Rusko
57  Rinat Sunitulin & Darya Kushnir Rusko
59  Sergey Kozlov & Ekaterina Alekseeva Rusko
60  Anton Prikazchikov & Maria Prikazchikova Rusko
61  Denis Kulagin & Ekaterina Formaleva Rusko
62  Sergey Morozov & Mariya Ryumina Rusko
62  Mikhail Ponomarev & Zoia Ponomareva Rusko
64  Igor Markin & Elena Kurtseva Rusko
65  Anton Belov & Irina Zaitseva Rusko
66  Aleksey Romanenko & Vladlena Davidova Rusko
67  Ivan Uskov & Mariya Yunkova Rusko
68  Anton Berliner & Mariya Shaytorova Rusko
69  Andrey Polyakov & Tatiana Irikhina Rusko
70  Timofey Larichev & Ekaterina Pavlova Rusko
71  Dmitri Kriuchkov & Alena Lobas Rusko
71  Roman Novikov & Evgeniya Sidorenko Rusko
73  Eduard Sagitov & Ekaterina Sagitova Rusko
74  Andrei Stanislavsky & Anna Shatalova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}