Results from Ritm 2004 - Youth Standard 27. listopadu 2004
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Ritm 2004
Rusko - Moscow 27. listopadu 2004

Youth Standard 27. listopadu 2004

Finále

1  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rusko
2  Oleg Kharlamov & Ekaterina Zubareva Rusko
3  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rusko
4  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Rusko
5  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
6  Petr Kashinski & Anastasia Sergievskaia Rusko
7  Egor Shemetov & Ekaterina Atepaeva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Gleb Snimshchikov & Valeria Semochkina Rusko
9  Sergei Savelev & Ekaterina Bogdanova Rusko
10  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Rusko
10  Evgeney Parnikel & Anna Demidova Rusko
12  Grigoriy Kolomeets & Katerina Emelyanova Rusko
13  Ivan Mouraviev & Elena Shabanova Rusko
14  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rusko
15  Dmitriy Litvinov & Anastasia Kiseleva Rusko

Čtvrtfinále

16  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusko
17  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rusko
18  Serguei Peshkun & Violetta Sytina Rusko
19  Aleksei Sonin & Maria Sachkova Rusko
20  Artem Zabgaev & Natalia Kalachova Rusko
21  Roman Rebrik & Ekaterina Kim Rusko
22  Aleksandr Zorin & Ekaterina Khomik Rusko
23  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Rusko
24  Georgi Makoev & Daria Shevelilova Rusko
24  Vladimir Stepochkin & Ilyana Sakal Rusko
26  Andrei Popov & Ksenia Kiykova Rusko
27  Ilia Mikhalenko & Olga Zalivalova Rusko

1. kolo (top 54)

28  Artem Gorelov & Natalia Detusheva Rusko
28  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Rusko
28  Vladimir Shelomitskiy & Ekaterina Leonova Rusko
31  Alexander Bezzubov & Veronika Markova Rusko
31  Ilya Mirgorodskiy & Anastasia Veslova Rusko
31  Yaroslav Sysoev & Olga Morozova Rusko
34  Oleg Tsarev & Elena Boldina Rusko
35  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rusko
36  Ilya Chernyakov & Polina Fomina Rusko
36  Dmitri Divtsov & Olga Zelenkova Rusko
38  Aleksey Shishlenkov & Irina Venevtseva Rusko
38  Pavel Sokolov & Olga Pechagina Rusko
40  Maxim Antipin & Irina Ananina Rusko
40  Evgeniy Trudov & Kseniya Ivannikova Rusko
42  Aleksandr Konovalov & Svetlana Rodina Rusko
42  Nikolay Korotkov & Polina Evdokimova Rusko
42  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Rusko
45  Igor Cheldiev & Ekaterina Telnova Rusko
46  Aleksey Krylov & Mariya Levaya Rusko
47  Dmitriy Vikulin & Anastasiya Milyutina Rusko
48  Aleksey Bredikhin & Ekaterina Verevkina Rusko
48  Maksim Khuzhaiarov & Maria Peregudova Rusko
48  Mikhail Mitin & Anastasiya Yakimova Rusko
51  Aleksandr Abramov & Alena Krushanova Rusko
51  Vladimir Zagibalov & Valeria Trezhbinskaia Rusko
53  Konstantin Obernikhin & Yuliya Kirichenko Rusko
54  Ilya Strelkov & Anastasia Litovka Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}