Results from Ritm 2003 - Youth Latin 6. prosince 2003
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Ritm 2003
Rusko - Moscow 6. prosince 2003

Youth Latin 6. prosince 2003

Finále

1  Nikita Bazev & Natalia Borodaenko Rusko
2  Andrei Kiselev & Elena Arsentieva Rusko
3  Vladimir Karpov & Olga Barannikova Rusko
4  Filipp Brykov & Daria Glukhova Rusko
5  Vladimir Filippov & Polina Kazatchenko Rusko
6  Anton Sboev & Elizaveta Missevich Rusko
7  Valentin Voronov & Yulia Musikhina Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina Rusko
9  Alexander Ermachenkov & Elena Bokoreva Rusko
10  Artur Frantsevich & Svetlana Gudyno Rusko
10  Peter Kiselov & Daria Karpova Rusko
12  Daniil Vaulin & Alina Mokeeva Rusko

Čtvrtfinále

13  Aleksandr Makarov & Elena Velikaya Rusko
14  Pavel Gudkov & Anastasia Volchkova Rusko
15  Roman Mamonin & Svetlana Karpova Rusko
15  Roman Reut & Lyudmila Chegrinets Rusko
17  Nikolai Pisarev & Valentina Shundukova Rusko
18  Dmitriy Litvinov & Anastasia Kiseleva Rusko
19  Yuriy Kremnev & Elena Teresheva Rusko
20  Anton Krasnoperov & Aleksandra Shigaleva Rusko
21  Dmitriy Tokarev & Yana Glushan Rusko
22  Aleksey Panteleev & Ekaterina Nikitina Rusko
23  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Rusko
23  Evgeniy Lisovskiy & Elena Mokeecheva Rusko

1. kolo (top 37)

25  Dmitriy Belov & Anna Lapteva Rusko
26  Denis Vyalov & Alisa Lobanova Rusko
27  Dmitri Ryzhkov & Inna Kiseleva Rusko
28  Vadim Kuzmin & Julia Davydova Rusko
29  Aleksandr Lunkov & Nona Gognadze Rusko
30  Artem Kharchev & Evgeniya Yakovleva Rusko
30  Roman Rebrik & Olga Khokholova Rusko
32  Dmitri Kosargin & Anna Khrapova Rusko
33  Sergey Lyubutsin & Tatyana Senyushova Rusko
34  Nikita Poliakov & Anna Natalicheva Rusko
35  Dmitriy Marinin & Natalya Krasnikova Rusko
36  Pavel Melnikov & Anna Storozheva Rusko
37  Ivan Raditsa & Elena Avramishina Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}