Results from Rimini Open - IDSF International Open Standard (Grand Slam) 12. března 2005
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Rimini Open
Itálie - Rimini 12. března 2005

IDSF International Open Standard (Grand Slam) 12. března 2005

Finále

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Itálie
2  Arunas Bizokas & Edita Daniute Litva
3  Sascha Karabey & Natasha Karabey Německo
4  Paolo Bosco & Silvia Pitton Itálie
5  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Německo
6  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
8  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko
9  Domen Krapez & Monica Nigro Slovinsko
10  Luca Bussoletti & Tjasa Vulic Slovinsko
10  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglie
12  Domenico Cannizzaro & Irina Novozhilova (aka Popovic) Itálie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Valerio Colantoni & Sara Di Vaira Itálie
13  Stanislaw Massold & Christine Deck Německo
15  Roman Mayer & Siret Siilak Rakousko
16  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Lotyšsko
17  Isaia Berardi & Cinzia Birarelli Itálie
18  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Itálie
19  Simon Reuter & Julia Niemann Německo
20  Csaba László & Szilvia Szögi Maďarsko
21  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Německo
22  Luca Rossignoli & Veronika Haller Itálie
23  Evgeni Kazmirchuk & Yulia Spesivtseva Rusko
24  Alessio Potenziani & Veronika Vlasova Rusko

3. kolo (top 50)

25  Stas Khmel & Egle Sakalauskaite Litva
26  Eldar Dzhafarov & Anna Sazina Ázerbajdžán
26  Rosario Guerra & Grazia Benincasa Itálie
28  Filip Rut & Veronika Rut (aka Navratilova) Česká republika
29  Angelo Madonia & Michela Bove Itálie
30  Aleksandr Sergeev & Aleksandra Yarovenko Rusko
31  Masayuki Ishihara & Megumi Saito Japonsko
32  Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rusko
32  Simone Daniele & Elisa Chanaa Itálie
32  Daniele Ginnetti & Francesca Mariani Itálie
35  Marco Lustri & Alessia Radicchio Itálie
36  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
37  Igor Mikushov & Ekaterina Romashkina Rusko
37  Daniele Pardini & Paola Rosi Itálie
37  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Německo
40  Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finsko
40  Giuseppe Longarini & Valentina Basili Itálie
40  Alex Sindila & Katie Gleeson Anglie
43  Christoph Santner & Maria Santner Rakousko
44  Angelo D'alonzo & Cristiana Cinosi Itálie
45  Giuseppe Albanese & Roberta Luciano Itálie
46  Francesco Calco & Silvia Stile Itálie
46  Giovanni Gentile & Biagina Calignano Itálie
46  Matti Kantola & Tea Kantola (aka Liikanen) Finsko
49  Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finsko
49  Andrea Stella & Michela Cusato Itálie

2. kolo (top 80)

51  Francesco Tinelli & Sandy Lezza Itálie
52  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Itálie
53  Andraz Snoj & Tatiana Popova Slovinsko
54  Vladimir Kondratyuk & Maria Bakuta Německo
55  Teodosio Elia & Roberta Russo Itálie
55  Gaetano Iavarone & Emanuela Napolitano Itálie
57  Luca Di Giacomantonio & Valentina Alviani Itálie
58  Marco Congedo & Antonella Suglia Itálie
58  Luigi Trovarelli & Lina Mambella Itálie
60  Nicola Pascon & Anna Tondello Itálie
61  Erik Páli & Viktoria Pali Maďarsko
61  Agostino Urbaniello & Manuela Amore Itálie
63  Sergio D'avino & Romina Molinari Itálie
63  Samuele Pacchini & Giada Caraballese Itálie
65  Marco Agrimi & Gabriella Tafuro Itálie
65  Fabio Coppola & Annabella Lamberti Itálie
67  Jozsef Szepesi & Judit Szepesi Maďarsko
68  Tapani Savikurki & Taina Savikurki Finsko
69  Pasquale De Rosa & Alessia Gloria Itálie
69  Pietro Del Bello & Faye Hung Honkong
69  Alessandro Olivato & Patricia Alessandrini Itálie
72  Romeo Carbone & Cecilia Carbone Itálie
72  Vadim Gazda & Jasmina Arko Slovinsko
74  Domenico Nava & Valentina Rizzo Itálie
74  Pierluigi Pica & Valentina Palcani Itálie
74  Giuliano Serafini & Raffaella Serafini Itálie
77  Mirco Lucadei & Maria Vittoria Santarelli Itálie
77  Domenico Marcheggiani & Pamela Remigio Itálie
77  Dario Rossello & Grazia Caruso Itálie
80  Mirko Francesconi & Milena Cervelli Itálie

1. kolo (top 112)

82  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Itálie
82  Vittorio Felici & Elena Felici Itálie
84  Marco Camarlenghi & Martina Minasi Itálie
85  Tiziano Cericola & Simona Carafa Itálie
85  Alessandro D'amora & Sara Magli Itálie
87  Fabio Beozzi & Serena Prospero Itálie
87  Salvatore Calio & Agata Maiorana Itálie
87  Guerino Fraina & Irene Calo Itálie
87  Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finsko
87  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Itálie
92  Alessandro Brescianini & Annalisa Cominetti Itálie
93  Christian Gallo & Rosa Santorelli Itálie
93  Giuseppe Lo Turco & Valentina Abate Itálie
93  Daniele Zanini & Barbara Zanini Itálie
96  Mattia Facioni & Michela Facioni Itálie
97  Andrea Primavera & Serena Trovalleri Itálie
97  Massimiliano Rocchi & Sara Medaglini Itálie
99  Fabio Foti & Veronica Massaro Itálie
100  Denis Orsenigo & Lidia Crotti Itálie
100  Libero Paglione & Lucia Iacovangelo Itálie
102  Enrico Bassanelo & Federica Biolcati Itálie
103  Fabio Maruzzi & Michela Barchiesi Itálie
104  Francesco Argenziano & Giovanna Auletta Itálie
104  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Itálie
104  Mario Pedercini & Elena Cadei Itálie
107  Andrea Robustella & Ilaria Tripicchio Itálie
108  Alessandro Agolini & Manuela Bove Itálie
108  Francesco Alberti & Pamela Gullo Itálie
108  Damiano Canali & Martina Natali Itálie
111  Antonio Arena & Elga Farnesi Itálie
111  Mario Calzetta & Dafne Cucchiaro Itálie
111  Paolo Fanti & Marta Salis Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}