Results from Rhythm 2013 - Junior I Open Latin 23. listopadu 2013
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Rhythm 2013
Rusko - Moscow 23. listopadu 2013

Junior I Open Latin 23. listopadu 2013

Finále

1  Sergey Bykovskiy & Milana Zenkova Rusko
2  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Rusko
3  Nikita Shevchenko & Sofya Grechkina Rusko
4  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Rusko
5  Danil Eremeev & Anastasiya Golitsina Rusko
6  Egor Beketov & Yaroslava Iskrina Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Viktor Isakov & Viktoriya Sidorkina Rusko
8  Igor Gorlov & Darya Kudryashova Rusko
8  Vladislav Stepanov & Albina Makina Rusko
10  Maksim Lozitskiy & Mariya Plyaskina Rusko
11  Umar Dzhumaev & Elizaveta Slavogorodskaya Rusko
12  Dmitriy Nikulchev & Valeriya Kosteeva Rusko
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Rusko

Čtvrtfinále

14  Nikita Laba & Anastasiya Grishakova Rusko
14  Kirill Nikolaev & Marina Makarenko Rusko
16  Anatoliy Petrov & Kristina Dvoretskaya Rusko
17  Timofey Kalyakin & Tatyana Ustinova Rusko
18  Artem Krasnokutskiy & Marina Grigoreva Rusko
19  Maksim Puchkov & Mariya Krivtsova Rusko
20  Nikolay Streltsov & Anastasiya Verina Rusko
21  Dmitriy Kasperovich & Kristina Sedunova Rusko
22  Egor Mikhaylov & Alina Platonova Rusko
23  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Rusko
23  Aleksandr Egorov & Alena Potekhina Rusko
25  Artem Firsov & Aleksandra Averyanova Rusko

2. kolo (top 48)

26  Igor Chernyshov & Diana Golushkova Rusko
27  Ilya Goncharenko & Elizaveta Kharinova Rusko
28  Vyacheslav Slizen & Sofya Melikyan Rusko
29  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Rusko
30  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Rusko
31  Aleksey Vasyutin & Veronika Gorshkova Rusko
32  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Rusko
32  Artemiy Markin & Polina Biryukova Rusko
34  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Rusko
35  Raul Isgandarov & Roksana Atalan Rusko
36  Aleksey Abakumov & Nataliya Drozdova Rusko
37  Maxim Lachin & Anastasiya Borovikova Rusko
38  Vladimir Pozdnyakov & Elizaveta Efimova Rusko
39  Egor Sinelnikov & Sofiya Glyanenko Rusko
39  Sevastyan Smyshnikov & Sofya Bautina Rusko
41  Daniil Lenkov & Alena Kirillova Rusko
42  Daniil Razvozov & Anna Lagutkina Rusko
43  Daniil Morhov & Eva Burenina Rusko
44  Vitaliy Del & Tatyana Dostovalova Rusko
44  Konstantin Startsev & Anastasiya Savina Rusko
46  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Rusko
46  Andrey Soshnev & Anastasiya Ptashinskaya Rusko
48  Yakov Sein & Anastasiya Zherdeva Rusko

1. kolo (top 70)

49  Stanislav Danilenko & Kseniya Agafonova Rusko
49  Daniil Golyshev & Diana Mokhammadpur Rusko
49  Stepan Ilichev & Anna Kokanova Rusko
52  Vyacheslav Shaymardanov & Darya Kalinina Rusko
53  Andrey Basistyy & Mariya Lobanova Rusko
53  Yaroslav Kondratev & Vlada Lyan Rusko
53  Kirill Shkrykin & Aleksandra Chuchupal Rusko
53  Aleksandr Svetlanov & Olga Genkina Rusko
57  Nikita Gubarev & Kseniya Salata Rusko
57  Vladislav Tolmachev & Darya Zotik Ukrajina
59  Kirill Baturin & Evgeniya Gromova Polsko
59  Aleksej Prokofev & Ekaterina Saltykova Rusko
61  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Rusko
61  Daniil Sobolev & Yuliya Spasova Rusko
61  Aleksey Stepanov & Anastasiya Kuleshina Rusko
64  Dmitriy Solovev & Aleksandra Denisova Rusko
65  Aleksej Suhinin & Elizaveta Shukan Rusko
66  Nikita Matyukhin & Mariya Kuzmina Rusko
67  Evgenij Krasnov & Kristina Bozhuhina Rusko
68  Daniil Bokov & Sabrina Mollaeva Rusko
69  Evgeniy Martsokha & Elizaveta Yuschenko Rusko
70  Semen Ivanov & Ekaterina Degtyareva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}