Results from Rhythm - 2011 - Amateur Open Latin 25. listopadu 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Rhythm - 2011
Rusko - Moscow 25. listopadu 2011

Amateur Open Latin 25. listopadu 2011

Finále

1  Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Itálie
2  Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
3  Nikita Bazev & Marta Arndt Německo
4  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Španělsko
5  Anton Semenov & Anastasiya Borscheva Rusko
6  Timur Yusupov & Sofya Kharina Rusko
7  Igor Gorokhov & Ekaterina Polevtsova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [46] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusko
9  [18] Igor Makarov & Anna Baklanova Rusko
10  [41] Aleksandr Shapovalov & Anastasiya Kryukova Rusko
10  [16] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusko
12  Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Rusko

Čtvrtfinále

13  [30] Maksimilian Polosatov & Olga Khvesko Rusko
14  [60] Anton Goncharov & Olga Andrianova Rusko
15  [26] Eric Damian & Greta Kisielewska Polsko
16  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusko
17  [22] Evgeny Vorobyev & Olga Poletaeva Rusko
18  [41] Anton Korolenko & Knarik Erkanyan Rusko
19  [19] Dmitry Marchenko & Oksana Borovleva Rusko
20  [55] Maksim Ryzhov & Kristina Makarova Rusko
21  [16] Oleg Yakushev & Viktoriya Masnova Rusko
22  [32] Aleksandr Rodygin & Tamara Bunatyan Rusko
23  [7] Aleksandr Aksenov & Olga Cherepanova Rusko
24  [65] Marius Balan & Nina Bezzubova Německo

3. kolo (top 48)

25  [31] Artem Sorokin & Yana Pyzhova Rusko
26  [47] Pavel Shishov & Viktoriya Kharitonova Rusko
26  [30] Evgeniy Zavadskikh & Polina Mayer Rusko
28  [57] Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rusko
29  [27] Roman Tormashev & Anastasiya Alekhina Rusko
30  [59] Mstislav Kazakov & Alena Kazakova Rusko
31  [21] Artem Kozlov & Natalia Usoltseva Rusko
32  Sergey Panchenko & Olga Kostyuchenko Rusko
33  [18] Nikita Lyssenkov & Irina Vasilevskaya Rusko
34  [46] Fuad Dadashev & Yuliya Gusarova Rusko
35  [49] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rusko
35  [16] Artem Bubnov & Valeriya Kazakova Rusko
35  [16] Pavel Katunin & Aleksandra Lutsenko Rusko
38  [42] Mikhail Radionov & Irina Bolshakova Rusko
39  [14] Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Rusko
40  Anton Shtabnov & Svetlana Kharlamova Rusko
41  [35] Givi Vardanidze & Viktoriya Esatiya Rusko
41  [11] Aleksey Potapov & Anna Antonyuk Rusko
41  [11] Igor Sivokon & Yulia Medved Rusko
44  [33] Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Rusko
44  [10] Sergey Chebyshev & Ekaterina Gorodetskaia Rusko
46  [33] Alexandr Otsechkin & Tatiana Irikhina Rusko
46  [9] Artem Shiller & Diana Pilipenko Rusko
48  [44] Artemiy Martynov & Anastasiya Koler Rusko

2. kolo (top 96)

49  [32] Evgeniy Ivanov & Viktoriya Pekarskaya Rusko
50  Ilya Batov & Anna Shafranova Rusko
51  [29] Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Rusko
51  [29] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rusko
51  Andrey Magdisyuk & Darya Andrianova Rusko
51  Konstantin Poliakov & Yana Zaytseva Rusko
55  [49] Vladislav Artyushkov & Anastasiya Adamovich Rusko
55  [28] Artem Pogudin & Arina Sokolova Rusko
55  [28] Taras Skuratov & Marina Kapishnikova Rusko
55  [28] Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Rusko
55  Evgeny Lazarev & Elena Chernykh Rusko
60  Vladislav Korennoy & Regina Zhilina Rusko
61  [26] Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rusko
61  [26] Andrey Sviridov & Anna Babchenko Rusko
61  Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Rusko
64  [45] Aleksandr Ovcharenko & Mariya Sidlova Rusko
64  [24] Viktor Shkarivskiy & Darya Lopatina Rusko
66  Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rusko
67  [20] Marat Zhumabekov & Yana Popkova Rusko
68  [42] Aleksey Kondyukov & Viktoriya Gashkova Rusko
68  [19] Ilya Kharlamov & Ekaterina Ovchinnikova Rusko
70  [43] Aleksandr Sviridov & Aleksandra Kachalova Rusko
70  [17] Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Rusko
72  [42] Yuriy Markelov & Daria Kretova Rusko
73  [15] Sergey Yuzhilkin & Irina Shkatova Rusko
73  Alexey Shliakhov & Ekaterina Brekhova Rusko
75  [14] Sergey Yurchenko & Olga Khokhlova Rusko
76  [12] Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Rusko
76  Adel Shangaraev & Veronika Nurieva Rusko
78  [11] Yan Maksimenkov & Kseniya Brichka Rusko
78  Kirill Kretushev & Ritta Zhdanova Rusko
78  Danil Scherbakov & Anna Shukhovtseva Rusko
81  [10] Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Rusko
82  [9] Daniil Ukhin & Svetlana Mineeva Rusko
82  Roman Korolkov & Darya Egorova Rusko
84  [40] Sergey Chekhranov & Ekaterina Kazakova Rusko
85  [38] Pavel Chekanov & Anna Yarovenko Rusko
85  [7] Dmitriy Karmazin & Mariya Gusmanova Rusko
85  [7] Andrey Kosov & Mariya Romanova Rusko
88  [6] Nikita Kucheryavyy & Olga Mosina Rusko
88  [6] Ivan Petov & Nadira Espolova Rusko
88  Vasiliy Druzhinin & Karina Semenova Rusko
88  Andrey Larionov & Kseniya Mironova Rusko
92  [5] Artem Novikov & Yulia Dragina Rusko
92  Dmitriy Koshechkin & Yuliya Sakhonchik Rusko
94  [48] Alexandr Grinvald & Evgenia Kartavina Rusko
94  [4] Rodion Fomin & Daria Belova Rusko
96  [43] Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Rusko

1. kolo (top 141)

97  [30] Stanislav Eremeev & Ekaterina Yakovenko Rusko
97  [30] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rusko
97  Semen Zakharenko & Viktoriya Kolpakova Rusko
100  [27] Pavel Rozinkov & Elena Grebkina Rusko
100  Aleksandr Simakov & Tatyana Kovaleva Rusko
100  Boris Sorokin & Regina Malova Rusko
103  [26] Artemiy Burdin & Inessa Avakova Rusko
103  Nikita Tychinin & Viktoriya Mazanova Rusko
105  [25] Artem Kopylov & Anna Lopatina Rusko
105  Vasiliy Glebov & Anastasia Melnikova Rusko
107  [24] Aleksey Kostenkov & Evgeniya Novozhilova Rusko
107  [24] Ivan Prikhodchenko & Kristina Zinchenko Rusko
107  Albert Rakhimgulov & Evgenia Shatilova Rusko
110  [23] Aleksey Oderiy & Diana Komarova Rusko
110  Aleksandr Fedoseev & Anna Anufrieva Rusko
110  Aleksandr Titkov & Anastasia Prokopieva Rusko
113  [22] Nikolay Reutov & Natalya Kamaletdinova Rusko
113  Anton Savchuk & Kseniya Vymyatnina Rusko
115  [21] Oleg Velikanov & Alena Guzeeva Rusko
116  Vladimir Kuznetsov & Svyetlana Sotnikova Rusko
117  [19] Sergey Zhbakov & Anastasiya Pashevich Rusko
118  [18] Anton Buneev & Alena Posysaeva Rusko
118  Nikolay Kesada Roselo & Mariya Kesada Roselo Rusko
120  Yuriy Abushinov & Elena Zhikhareva Rusko
121  [16] Aleksey Smirnov & Natalya Matveeva Rusko
121  [16] Vladislav Zvyagin & Anastasiya Schekina Rusko
121  Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Rusko
124  [15] Georgy Yuriev & Angelina Fedorkova Rusko
124  Aleksandr Mamaev & Anna Yakunina Rusko
126  [14] Ilya Gordeev & Yuliya Olenich Rusko
126  Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Rusko
128  Aleksandr Barsukov & Sofia Lipatova Rusko
129  [12] Oleg Trifonov & Alfiya Khusyainova Rusko
129  Aleksandr Romanov & Mariya Shmatko Rusko
131  [10] Ivan Zhigalik & Anastasiya Bogacheva Rusko
132  [8] Roman Shcherbina & Anna Khomyakova Rusko
132  Ruslan Ischuk & Natalya Naryshkina Rusko
134  [7] Dmitriy Fomin & Valeriya Tsovbun Rusko
134  Aleksey Yuschenko & Evgeniya Manukovskaya Rusko
136  [6] Vadim Marin & Elena Lipatova Rusko
136  Pavel Isobaev & Ekaterina Butivshchenko Rusko
138  [5] Egor Kartashov & Alesya Mamula Rusko
138  Andrey Khochkin & Yuliya Chernikova Rusko
138  Vitaliy Shevchenko & Anna Pershina Rusko
141  [3] Andrey Lepikhin & Tatiana Borisovskaya Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}