Results from Prague Open 2006 - IDSF Open Standard 16. září 2006
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Prague Open 2006
Česká republika - Praha 16. září 2006

IDSF Open Standard 16. září 2006

Finále

1  Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler Německo
2  Edgaras Saldukas & Giedre Kukucionyte Litva
3  Edgars Gasjuns & Daria Konstantinova Lotyšsko
4  Sergiu Rusu & Dorota Makar Polsko
5  Marco Lustri & Alessia Radicchio Itálie
6  Pavel Bic & Silvie Konderlova Česká republika
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Oliver Thalheim & Tina Spiesbach Německo
8  Adam Majewski & Aleksandra Paklikowska Polsko
9  Nicola Chianese & Assunta Chianese Itálie
9  Jindrich Cincura & Iva Langerova Česká republika
11  Mathieu Laroche & Sylvia Ruskova (aka Laroche) Francie
12  Alfonsino Fontanella & Sandra Galati Itálie

Čtvrtfinále

13  Oscar Pedrinelli & Kamila Brozovska Česká republika
14  Martin Houska & Andrea Trestikova Česká republika
15  Juraj Simko & Zuzana Vicikova Slovensko
16  Alessandro Ilarioni & Aurora Sbardella Itálie
17  Livio Palmirotta & Valentina Palcani Itálie
17  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Polsko
17  David Vejchar & Veronika Hanusova Česká republika
20  Michal Necpal & Tereza Bufkova Česká republika
21  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
22  Michael Seidel & Nina Chinju Uszkureit Německo
23  Aleksandr Kuznetsov & Natalya Seredina Rusko
24  Ondrej Radil & Pavlina Vlaskova Česká republika

2. kolo (top 48)

25  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
26  Dusan Novak & Ivana Tomovicova Slovensko
27  Radim Brach & Hana Pikalova Česká republika
28  Pavel Vitosek & Veronika Mensikova Česká republika
28  Jiri Zejda & Katerina Jancova Česká republika
30  Glenn Hulkes & Larisa Locke Austrálie
31  Vitezslav Razek & Jana Horska Česká republika
32  Jiri Koci & Dominika Kocova Česká republika
33  Tomas Rynes & Jana Batovska Česká republika
34  Michal Kurtis & Alena Stareckova Česká republika
34  Petr Plsek & Andrea Plskova Česká republika
36  Miroslav Hyza & Lucie Benyskova Česká republika
37  Thomas Grusser & Claudia Seidel Německo
37  Marek Kolar & Veronika Mala Česká republika
37  Martin Oulicky & Petra Slukova Česká republika
37  Robert Unger & Sophia Eckle Německo
41  Ivan Stinka & Anna Zelena Česká republika
41  Michal Vlk & Jarmila Brazdova Česká republika
43  Csongor Balogh & Anita Szabó Maďarsko
44  Tomas Pavlicek & Helena Libalova Česká republika
44  Milan Sedlar & Sarka Hesova Česká republika
46  Dalibor Benes & Helena Haskova Česká republika
46  Jiri Marek & Pavlina Richterova Česká republika
48  Pavel Mares & Michaela Rocejdlova Česká republika

1. kolo (top 68)

49  Marcel Kunitzsch & Elisa Seifert Německo
50  Petr Smetana & Pavla Lamplotova Česká republika
51  Martin Bilek & Michaela Serlova Česká republika
52  Jakub David & Sarka Kotatkova Česká republika
52  Jan Kohout & Hana Novotna Česká republika
54  Zdenek Soukup & Kristina Malkova Česká republika
55  Tomas Moravek & Lucie Kejikova Česká republika
55  Lukas Zamecnik & Klara Zamecnikova Česká republika
57  Jan Herodek & Lucie Ondrackova Česká republika
57  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Rakousko
59  Michael Hegendorfer & Nina Edenhofer Německo
60  Zbynek Deyl & Michaela Sramkova Česká republika
61  Michael Schrattbauer & Silke Hofmann Rakousko
62  Jakub Cervenka & Amelie Svobodova Česká republika
63  Lorenz Filser & Bianca Herget (aka Filser) Německo
64  Jakub Andrys & Klara Koskova Česká republika
64  Jiri Masek & Hana Kulhankova Česká republika
64  Tibor Stano & Lucie Stano (aka Tosenovska) Česká republika
67  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Rakousko
67  Martin Patek & Lenka Bradacova Česká republika
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}